Jump to content
Dogomania

I znowu bedziemy mieć przerąbane!!!


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

34118.jpg

7.00 - GDYNIA. Po uczęszczanym skwerze Kościuszki

w centrum miasta spaceruje bez smyczy i kagańca pies

będący bez wątpienia mieszańcem groźnych ras

No to extra, to teraz wogóle nie mozna mieć psa. Pies ani nie może się wybiegac, ani nic, to może ja zakupie mojemu kuwete i bedzie cały czas w domu :bad-word: PARANOJA

Link to comment
Share on other sites

1. Zapisu w ustawie o bezwzględnym zakazie wyprowadzania groźnych psów bez smyczy i kagańca.

2. Rozszerzenia listy agresywnych ras psów.

3. Wymogu badań psychologicznych zarówno psów z listy, jak i ich właścicieli.

4. Eliminowania psów, które zaatakowały człowieka

ciekawe jak tego dokonają :o szczególnie badania psychologiczne.

szkoda słow.

Link to comment
Share on other sites

Zlewać superexpres każdy kto ma ciut oleju w głowie wie, ze to szmatławiec a nie gazeta.

A ten piesek na fotce to shar pei albo prawie shar pei, szkoda, ze Mi i Gromkowi fotki nie zrobili tacy fotogeniczni jesteśmy :)

Tak własnie myślałam że to chyba shar-pei abo blisko podobne :)

A co do Superexpresu to olewka, no ale sprawe nagłośnili.

Link to comment
Share on other sites

Tak :evilbat: ... I niestety Super express bardzo poczytny :evil:.

Na mnie największe wrażenie zrobiła ostatnia fotka. Ta z podpisem:

SOPOT. Przy bulwarze Bohaterów Monte Cassino hasa bull terrier na swobodzie

34113.jpg

Zdecydowanie z bull terrierem wygrywa ten drugi potwór wielkości konia, hasający też bez smyczy i kagańca.

A całość na poziomie ... Super expressu :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

No szmatławiec jak się patrzy, tylko- jak to szmatławce mają do siebie- siłę rażenia ma ogromną.

I właśnie karmienie takimi tekstami grupy docelowej tegoż szmatławca jest mega niebezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

Krew mnie zalewa jak czytam coś takiego :evilbat: .

A swoją drogą ciekawe co autor miał na myśli pisząc "agresywne psy" - chyba te wszystkie plątające się pod nogami agresory które atakują na każdym spacerze (przynajmniej nas) - nie można przejść spokojnie bo toto rzuca się do nóg moich albo Mumina z zaciętością co najmniej wściekłej bestii.

Link to comment
Share on other sites

10.45 - WARSZAWA. Czy właściciel powstrzyma prowadzone na kilkumetrowej

smyczy (bez kagańca) zwierzę?

tia... bo to zwierzę, czyli w domyśle "niewiadomoco", ale na pewno agresywne, o niczym innym nie marzy i tylko czycha, by rzucić się na pierwsze dziecko, co to mu sie pod kły napatoczy.

Link to comment
Share on other sites

No moim skromnym zdaniem nalezalo by rowniez wprowadzic zakaz wyprowadzania pań w typie"... Kasiu kochanie odejdz od psa bo pies cie zje"

Nie mam ras agresywnych mam Jamnika i On-a i sa przyjaźnie nastawione do świata zwlaszcza ze wychowuja sie z 2 małych dzieci ale ludzie mnie czasem rozczulaja jak mamusia czy babcia mowi do dziecka uciekaj bo cie ten straszny pies zje to kurczaki co z takiego dziecka wyrosnie.

Owszem jest grono osob ktore kupuja takiego psa po to by cos tam pokazac czy dodac sobie jakiegos autorytetu szkola te psy wzbudzaja w nich agresje. Ale nniestety tak jak wszystko u nas w kraju wklada sie do jednego wora i artykulik gotowy.

Znalam osobiscie jednego rotka co to byl taka ciapa i oferma ze jak schodzil po schodach wybil sobie 2 zeby a ulubionym sportem bylo patrzenie na frowajace motylki.

Nie to jest chore. Tych co to pisza trzeba by rozstrzelac

Link to comment
Share on other sites

Znalam osobiscie jednego rotka co to byl taka ciapa i oferma ze jak schodzil po schodach wybil sobie 2 zeby a ulubionym sportem bylo patrzenie na frowajace motylki.

:lol: :lol: :lol: :lol: to rzeczywiście niezły przypadek :lol:

tia... bo to zwierzę, czyli w domyśle "niewiadomoco", ale na pewno agresywne, o niczym innym nie marzy i tylko czycha, by rzucić się na pierwsze dziecko, co to mu sie pod kły napatoczy.

To ty nie wiedziałaś że wszystkie psy chcą zjeść dzieci na śniadanko 8)

A tak poważniej cięzkie czasy nastały dla nas.

Link to comment
Share on other sites

a ja tylko przy okazji naszej miłej rozmowy w tak piękny poranek, pozwolę sobie poraz kolejny przytoczyć niemiecką statystykę śmiertelnych pogryzień wstawioną na dogomanię dawno temu przez Buldoga:

statistik.jpg

PS.

trochę za duża ta tabelka... jak sie obudzę to zmniejszę. :oops:

A teraz dobranoc państwu.

Link to comment
Share on other sites

widocznie nie mileli nic ciekawego do napisania. Temat "agresywnych psów" w sezonie ogórkowym jest idealny zawsze na czasie, zawsze zwraca na siebie uwagę jest sensacja :x

najlepiej opisana gdzie znajdują się słowa: BESTIA, PIES MORDERCA, WALKI PSÓW wielkie litery na pół strony, jakieś zdjęcie..... zwykłe szmatławce szukające taniej sensacji...........

Link to comment
Share on other sites

Nie no jak czytam takie artykuły to mnie ze złości po fotelu rzuca :evil:

a już myślałam że z tą nagonką to sie uspokoili !!!! :x No ale pewnie, sprzedalność im pewnie spadła po aferze ze zdjęciami ś.p Milewicza to muszą sobie odbudować autorytet takimi artykułami :x

Taką gazetę kupują debile i Ci debile są skłonni uwierzyć w to co oni tam napisali i ... :-?

A tak w ogóle to na tych zdjęciach mógł być każdy z nas :o W sam raz do Galerii Dogomaniaków no nie? :-?

4. Eliminowania psów, które zaatakowały człowieka.

no comments :(

sortis ...

Zdecydowanie z bull terrierem wygrywa ten drugi potwór wielkości konia, hasający też bez smyczy i kagańca

módl się żeby carragan tego nie przeczytała ;)

Link to comment
Share on other sites

wzrok strażników i jak widzę reporterów super szmatławca jest wybiórczy!

przekonałam się o tym na sobie: idę z Klonkiem-seter irlandzki + Lilit amstaff pusto w około (psy luzem) wyskakuje dwóch czarnych-pani weźmie tego psa na smycz, ja-którego no tego pokazuja palcem na Lili obok Klonek jego obowiązek smyczy nie obowiązuje - w oczach czarnych - choć 2 razy taki i charakterny, ale tylko amstaffy sa diabelskie :evil: . uciełam sobie grzeczną pogawędke i wytłumaczyłam, że psy sa po szkoleniu, pusto wszędzie itd, a że mam chyba jeszcze urok osobisty, to mi nic nie powiedzieli niemiłego. ale odtąd uważam na psy i siebie, bo zagrożenie jest duże :wink:

co do tej gazety to głąby w Polsce są w większości, także można oczekiwac nasilenia uciekających na druga stronę ulicy z wnuczkami babc :-? na nasz widok. Kocham takie artykuły

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, dawno nie czytałam czegoś tak głupiego jak ten artykuł :evil: A najlepsze było to co napisali o ograniczeniach w innych krajach UE. W Niemczech na liście ras niebezpiecznych jest briard :o Komletnie powariowali!!!!

Link to comment
Share on other sites

statistik.jpg

Tlumaczenie:

smiertelne przypadki pogryzien w latach 1968 do 2002

Po lewej rasy pisze jak leci:

owczarek niemiecki i jego mieszanki 26,rottweiler, dog niemiecki, mieszance, pitbull, doberman, chart, husky, pies mysliwski, bokser, labrador, bernardyn, nie wyjasnione.

Po prawej: rasy uznane za niebezpieczne wedlug ustawy w Bawarii i Brandenburgii.

Swoja droga, to jak na 34 lata, to nawet owczarek niemiecki zagryzl duzo mniej ludzi niz nich samodzielnie wjechalo na drzewo. Po pijaku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...