Jump to content
Dogomania

Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sądzę, że jest to coś takiego, co się wysyła do wszystkich znajomych, a oni dalej. Sądzę, że w tym wypadku nie chcemy czegoś takiego ze względu na rzeczonego listonosza. Psy są bardzo charakterystyczne, a facet naprawdę w porządku. Nie jego wina, że ma taką a nie inną żonę....
Nie ma na razie noża na gardle, psy śpią w łóżeczku i mają się dobrze. Szukajmy domku, ale nie tak nerwowo.
Za to będę miała ogromną prośbę o właśnie błyskawiczne szukanie domku innemu psu, niestety znacznie mniej adopcyjnemu. Zaraz wyślę wujkowi Zmysłowi szczegóły, a wszystkich proszę o pomoc..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koci-świat']Sądzę, że jest to coś takiego, co się wysyła do wszystkich znajomych, a oni dalej. Sądzę, że w tym wypadku nie chcemy czegoś takiego ze względu na rzeczonego listonosza. Psy są bardzo charakterystyczne, a facet naprawdę w porządku. Nie jego wina, że ma taką a nie inną żonę....
Nie ma na razie noża na gardle, psy śpią w łóżeczku i mają się dobrze. Szukajmy domku, ale nie tak nerwowo.
Za to będę miała ogromną prośbę o właśnie błyskawiczne szukanie domku innemu psu, niestety znacznie mniej adopcyjnemu. Zaraz wyślę wujkowi Zmysłowi szczegóły, a wszystkich proszę o pomoc..[/quote]
no to ładnie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koci-świat']Sądzę, że jest to coś takiego, co się wysyła do wszystkich znajomych, a oni dalej. Sądzę, że w tym wypadku nie chcemy czegoś takiego ze względu na rzeczonego listonosza. Psy są bardzo charakterystyczne, a facet naprawdę w porządku. Nie jego wina, że ma taką a nie inną żonę....
Nie ma na razie noża na gardle, psy śpią w łóżeczku i mają się dobrze. Szukajmy domku, ale nie tak nerwowo.
Za to będę miała ogromną prośbę o właśnie błyskawiczne szukanie domku innemu psu, niestety znacznie mniej adopcyjnemu. Zaraz wyślę wujkowi Zmysłowi szczegóły, a wszystkich proszę o pomoc..[/quote]

Już sie boję, ale deklaruję pomoc w ogłoszeniach na przykład.

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano poogłaszam wszędzie tam, gdzie szczeniaczki ostatnio. Tylko proszę o radę - umieszczać ich historię, czy suche fakty - no nie wiem za bardzo. Pójdzie to na całą Polskę, nie zrobi się facetowi krzywdy? Z drugiej strony to kto będzie wiedział o kogo chodzi. Ale proszę o wypowiedzi, żebym czasem niedźwiedziej przysługi nie zrobiła. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Jutro rano poogłaszam wszędzie tam, gdzie szczeniaczki ostatnio. Tylko proszę o radę - umieszczać ich historię, czy suche fakty - no nie wiem za bardzo. Pójdzie to na całą Polskę, nie zrobi się facetowi krzywdy? Z drugiej strony to kto będzie wiedział o kogo chodzi. Ale proszę o wypowiedzi, żebym czasem niedźwiedziej przysługi nie zrobiła. :cool1:[/quote]


[B]Moim zdaniem to ta historia jest dobra. Jest medialna. Na bank nikt nie będzie dociekał osobowo kto z kim i dlaczego. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Jutro rano poogłaszam wszędzie tam, gdzie szczeniaczki ostatnio. Tylko proszę o radę - umieszczać ich historię, czy suche fakty - no nie wiem za bardzo. Pójdzie to na całą Polskę, nie zrobi się facetowi krzywdy? Z drugiej strony to kto będzie wiedział o kogo chodzi. Ale proszę o wypowiedzi, żebym czasem niedźwiedziej przysługi nie zrobiła. :cool1:[/quote]

Umiesc, prosze raczej fakty. Jesli ktos sie w nich zakocha to i tak je zaadoptuje, czy je porzucila wredna zona listonosza, czy dziadek dekarza. One sa bardzo specyficznie i wymagajace. Wolalabym, zeby nie dzwonili ludzie chcacy je wziac wylacznie pod wplywem chwili, z litosci.
To nie sa psy ktorym starczy buda w kacie ogrodu, one nie sa w stanie pokonac nawet jednego schodka wchodzac do domu.
O jedno prosze zaznacz ze Kropka jest po sterylce, coby uniknac oszolomow chcacych wycisnac z niej pare miotow, no i o umowie adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci, że też tak myślałam, dlatego miałam wątpliwości. Jeśli masz jeszcze jakieś ważne informacje dotyczące psiaków to dodaj, albo na pw - ja z tego coś złożę i zacznę jutro ogłaszać. I kontakt telefoniczny taki jak do czwórki maluchów ostatnio ogłaszanych, czy mi się to wszystko kiełabasi? Jeśli inny to podaj proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Coś Wam powiem, ja mam 3 chiłki i uważam, że one lepiej w grupie się czują, lepiej się chowają i są zadowolone, tak więc czy jedna chiłka, czy dwie to doprawdy żaden większy klopot, a wręcz wygoda :)

No i są przesympatyczne i przekochane! :loveu:[/quote]
Jasne . Świnki morskie lepiej czuja sie w stadzie :evil_lol: Tylko trzeba uważać jak sie siada , bo można rozplaszczyc jak żabę . Miałam 12 lat 1,5 kg ratlerka .

Tylko cziłki chyba nie sa tak złośliwe . CiPulka którą miałam na tymczasie była całkiem sympatyczna .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Jasne . Świnki morskie lepiej czuja sie w stadzie :evil_lol: Tylko trzeba uważać jak sie siada , bo można rozplaszczyc jak żabę . Miałam 12 lat 1,5 kg ratlerka .

Tylko cziłki chyba nie sa tak złośliwe . CiPulka którą miałam na tymczasie była całkiem sympatyczna .[/QUOTE]

No tak zaraz od świnek morksich wyzywać! Są nikczemnego wzrostu, ale za to wielkie duchem :)

Absolutnie nie są złośliwe! Są przekochane!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...