Jump to content
Dogomania

Na cito!Stary,niedowidzi,niedosłyszy.ok.w-wy


janna

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']too moze potrwac :diabloti:[/quote]

:diabloti: juz jestem. Nie zastalam p.Irminy a jej maz pewnie nie slyszal dzwonka. Tyle co wiem od kolezanki, ze:

wet.p.Tomek powiedzial, ze:
nie ma az takiej jakiejs tragedi z sercem, stosownie do wieku,
ze biedactwo strasznie wyniszczone i musi dojsc do siebie.
Maly dostaje 4 raz dziennie jedzonko gotowane, rozdrobnione;)
P.Irmina z meze bardzo nad maluchem ubolewaja i dopieszczaja itd.
Martwia sie czy pani Ania da rade zajmowac sie takim pieskiem specjalnej troski;)
Powycinala mu koltuny p.Irmina, narazie malego nie kapie aby zaaklimatyzowal sie odespal tulaczke i odstresowal. Pchly poszly juz sobie w swiat..

Mam nadziej, ze jutro tam podjade to porobie zdjecia..

Link to comment
Share on other sites

Bylam. Ale zdjec nie zrobilam bo mi sie cos w aparacie poprzestawialo...filmik mi sie nagral a i tak nie wiem jak go gdzies wrzucic..:shake:

Maly to kooopka nieszczescia. Patrzyl sobie z budki i tyle. On jest sam w boksie tzn. jakiejs suni boksik narazie zająl.
Pani Irmina dala mu imie Bronuś:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:diabloti: juz jestem. Nie zastalam p.Irminy a jej maz pewnie nie slyszal dzwonka. Tyle co wiem od kolezanki, ze:

wet.p.Tomek powiedzial, ze:
nie ma az takiej jakiejs tragedi z sercem, stosownie do wieku,
ze biedactwo strasznie wyniszczone i musi dojsc do siebie.
Maly dostaje 4 raz dziennie jedzonko gotowane, rozdrobnione;)
P.Irmina z meze bardzo nad maluchem ubolewaja i dopieszczaja itd.
Martwia sie czy pani Ania da rade zajmowac sie takim pieskiem specjalnej troski;)
Powycinala mu koltuny p.Irmina, narazie malego nie kapie aby zaaklimatyzowal sie odespal tulaczke i odstresowal. Pchly poszly juz sobie w swiat..

Mam nadziej, ze jutro tam podjade to porobie zdjecia..[/quote]
dobre wieści- Arko a nie wiesz czy oni go "pospacerują" trochę? bo on przywykł do wolnego dreptania przez cały dzień i pewnie dlatego jest też w stresie w tym kojcu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']dobre wieści- Arko a nie wiesz czy oni go "pospacerują" trochę? bo on przywykł do wolnego dreptania przez cały dzień i pewnie dlatego jest też w stresie w tym kojcu.....[/quote]

:roll: A zapytam p.Irmine, powiem jej o tym. Je dobrze, czesto, male ilosci.

Sluchajcie mam prosbe do ktorejs z Was,z Blonia!

Zadzwoncie do p. Sobczaka, naczelnika wydzialu i powiedzcie, ze zabraliscie psiaka starowinka, nieslyszacego, zaniedbanego...i jest w Grodzisku...ale..........[B][COLOR=red]to co chcemy od gminy to BUDE dla Bronusia[/COLOR][/B]! Maly zostalby wtedy u p.Irminy :multi:

[SIZE=4]725-46-47, 725-44-65, 725-34-74,
725-32-29, 725-30-04, 725-30-06 [COLOR=red]w 170[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Ja nawet nie wiem z jakiej ulicy byl zabrany, rozmawialam z wydzialem ochrony srodwiska.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']no budę już powinni dać, wtedy Bronisko będzie szczęśliwym psiuchem na swoim :loveu::loveu:[/quote]

;) no!! I wtedy ma szanse na domek u p.Ani zamojski staruniek, czyli dwa w jednym, psie stare nieszczescia załatwimy:loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Próbuje znowu :diabloti:.......ja mam czas :mad:

Anielka...to kto ma dzwonić kurde ? Bo jak ja zadzwonię i zaraz Ty się dodzwonisz to pomyśli, że jakieś nawiedzone hihi!!!![/quote]

;) Wy dzwoncie jako mieszkanki i te co psiaka zabieraly z ulicy a ja jako stowarzyszenie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...