Jump to content
Dogomania

"Śląski duet" mix spaniela, mix jamnika, ON-ka, dachowiec, pers, niufek i benka !


BoUnTy

Recommended Posts

  • Replies 987
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przecież Dorka nie była agresywna do dzieci!
Pamiętam,co pisała tamta dziewczyna-uważam,że jej dziecko dręczyło Dorę,a ona zamiast dziecko uczyć,czego nie wolno psu robić,to uwazała,że sobie poradzi!
W przypadku Dorki,to lepiej,że wróciła,bo patrząc na nią-Bounty trafnie zdiagnozowała-zła karma,brak ruchu!
Dorka tam się pewnie męczyła!:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie możesz nie zauważyć,że Dorci się przytyło! Dobrze,że ciachnięta,bo zaraz myślałabym,że jej nie upilnowała,to teraz oddaje!
Dora chyba szczęśliwa,że wróciła do kochających i znających się na psich potrzebach ciotek!;)
Ja Dorci nie krytykuję,bo bidusia żle trafiła-chciałabym,aby już nie szukała nowego domu,ten najlepszy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Nie możesz nie zauważyć,że Dorci się przytyło! Dobrze,że ciachnięta,bo zaraz myślałabym,że jej nie upilnowała,to teraz oddaje!
Dora chyba szczęśliwa,że wróciła do kochających i znających się na psich potrzebach ciotek!;)
Ja Dorci nie krytykuję,bo bidusia żle trafiła-chciałabym,aby już nie szukała nowego domu,ten najlepszy!:lol:[/quote]


Więcej ciałka do kochania :)

Wiesz, ze czasem życzenia sie spełniają...:) ja mam nadzieje :)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? :) Po raz kolejny zaczynam wątpić w dogomaniaków - tzn. powinnam być zła, ale kurcze jestem raczej rozśmieszona ;P
Dzisiaj dostałam wiadomosc od moderatora, że sa na nas skargi, a raczej jedna skarga, za wystawianie bazarków na nasze prywatne, adoptowane -w nowych domkach i nieżyjące zwierzeta xD Hmmm.... jak powinnam się zachować? :) Oczywiscie wyjasniam sprawę donosu, osoba, która go wysłała (dzisiaj), nawet nie pofatygowała się, zeby poczytać wątek (a przynajmniej czytać ze zrozumieniem), już nie mówiąc o czytaniu bazarków i watków poszczególnych psiaków ;) Nie no spoks - mam nadzieję, że sprawa sie szybko wyjasni, bo jak wiecie bazarek to jedno z głównych form utrzymania naszych zwierzaków - oczywiście dużo pomagają sponsorzy, ale wiele udało nam się zrobić, dzieki pieniązkom z bazarków ;)
Z racji tego, że chcialabym zostawić rozliczenia takie jakie sa dla sprawdzenia moda - żeby nie było, ze coś kombinowałysmy w rozliczeniach po donosie to aktulane wpłaty bedą zamieszczane tutaj :)

Na pierwszej stronie będa aktualizacje po zakończeniu sprawy wyjaśniania - oczywiście o co nie musimy się chyba martwić, bo pod tym wzgledem jestesmy czyste :)

Post z rozliczeniami ostatni raz był aktualizowany dzisiaj przed otrzymaniem wiadomosci od moderatora, gdyż dodawałam link do bazarku :)
Na moja prośbę modka da tutaj raczej znać , gdy sprawa się wyjaśni - wiecie, tak na przyszłosc, niech bedzie w watku :)

Kobitko, co tutaj tak cich? :) Czemu nikt nas nie odwiedza? ;P
Czuję sie opuszczona - pisze tutaj tylko ja, to jest chyba coś nie 'hallo' xD


Wpłyęła do nas wpłata:

2008-09-22
NA UTRZYMANIE ASZKI OD PLUCIARZ
kwota 100,00

Dziękujemy kochana ;*


Edit.
Od rozliczenia Morelki "aha do dolly dodaj do rozliczeń 2x7=14zł
za 12 kompresów do oczyszczania ran", a wiec dodaje tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Matko, ludziom się chyba nudzi i szukają na siłę sensacji... Mam nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni.[/QUOTE]

Wiesz, ja też mam takąnadzieję, bo własnie chcialam wystawiac bazarki na Doris... Ale w zasadzie nie widzę powodów dla których miałoby se nie ywjasnić - pzeciez kazdy kto sledzi wątek, wiec, że rolziczenia są stale aktualizowane, i o naszych zwierzakach wszystko wiadomo, a no i widac na które zwierzaki idą pieniazki, wiec nie widze problemu :)
Wiesz, moderator ma obowiązek reagowac na zgłoszenia - niech poweruje wątek - dobrze, że mamy taki watek - tutaj jest chyba wszytsko czarno na białym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa'][CENTER]Świństwo wiecie co! Każdy stara się jak może dbać o swoje zwierzaki a ludzie co powinni to zrozumieć jeszcze podkładają świnie! Do donosiciela-[SIZE=3][COLOR=Red] [B]WSTYDŹ SIĘ!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER][/QUOTE]

Spokojnie, spokojnie - wyjaśni się :) A jak się wyjasni to przynajmniej będzie oficjalna wypowiedź moda, i już nie bedzie podstaw do kolejnych podejrzeń - ja jestem PEWNA, że sie wyjasni, bo zarzuty absurdalne, a modka ma blisko, to jakby miała wątpliwości to herbatka/kawka czeka - ciacho też się znajdzie, wiec zapraszamy :)

Dzieki za adres, jutro wszytsko hurtem postaram sie powysyłać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Zawsze się znajdzie życzliwy ,ale na dogo to chyba nie pierwszy raz ,po prostu niektórych trzeba dzielić przez dwa :rolleyes::lol!:[/QUOTE]

:evil_lol: Tych 'życzliwych' jest tutaj aż za dużo ;) Ale tak jak mówie - nie ma powodów do paniki :)

Wiecie co? Chciałabym podziękowac wszystkim odwiedzającym wątek, tym którzy aktywnie biorą udział w naszych działaniach i ktorzy tak dzielnie nas wspierają, i jak coś się dzieje to stoją za nami murem nawet osoby, które wcześniej też miały do nas jakieś 'ale' :)
Szczególne podziękowania tutaj należą dla Epe (oczywiscie dla wszystkich innych też), a to dlatego, że gdyby nie Epe, która ostatnio bardzo mnie zaskoczyła, to nie wiem co by było z Dzekiem - czy miałby tak wspaniały dom (a to nadal moje oczko w głowie), no i nie byłoby tego co mamy - teraz pewnie trzesłybyśmy portkami przez te donosy, a tak kiedyś pamietam Epe tłumaczyła mi o słusznosci wystawiania i pilnowania rozliczeń - wzięłam to sobie wtedy cholernie do serca, no i popatrzcie - sprawdziło się :) Dzieki ;*

Link to comment
Share on other sites

Hej przeglądam ten wątek i napotkałam na sparwe powrotu Dory.
Mam pyatnie czy Dorcia była może w kaliszu u młodej dzieczyny z dzieckiem??

Pytam bo swego czasu nawiązała ze mną przez miau pewna dziewczyna która miała własnie brać suczke z Bytomia.
Dziewczyna bardzo nieodpowiedzialna jak później wybadałam...
Ale nie wiem czy to ta sama osoba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agitarius']Hej przeglądam ten wątek i napotkałam na sparwe powrotu Dory.
Mam pyatnie czy Dorcia była może w kaliszu u młodej dzieczyny z dzieckiem??

Pytam bo swego czasu nawiązała ze mną przez miau pewna dziewczyna która miała własnie brać suczke z Bytomia.
Dziewczyna bardzo nieodpowiedzialna jak później wybadałam...
Ale nie wiem czy to ta sama osoba[/quote]


To pewnie ta...

Link to comment
Share on other sites

Bounty!
Podziękuj sobie- to wszystko co zrobiłaś dla Dżeka i innych-to wszystko Twoje serce,poświęcony czas,często nerwy i łzy!:lol:
Ja czasem się z Tobą spierałam- ale zawsze te spory traktowałam,jako twórcze-aby tylko na dobre wyszły i Tobie i psiakowi;)
Ponieważ jesteś inteligentną młodą kobietą-potrafiłaś ocenić moje rady i je zastosować,choć czasem "pióra fruwały":evil_lol:
Co do donosu - ręce opadają:angryy:
Sama widzisz,że najgorsze są osoby nie kłócące się na wątku,a ile złego za plecami potrafią zrobić!
Co do Dorki - ta dziewczyna powinna zostać wpisana na czarne kwiatki!
Skoro tak postępuje i zmienia zwierzaki,jak rękawiczki!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

agitarius tak, to niewątpliwie ta sama osoba - niestety o histori kotów dowidzialam się juz po przekazaniu Dory, powód zmieniania kotów 'miały być zdrowe i przyuczone, a były całkowite dzikusy' - nie wiedziałam, że Karolina jest na miau, choć wiedziałam, ze lubi kot. Wiesz, - ja wcześniej domku nie sprawdzałam, robila to Ania, to była jej decyzja o wydaniu Dory, ja zawiozłam i dopiero tm miałam mozliwośc wybadania terenu...
Chyba rzeczwiście powinna ta osoba być na czarnych kwiatkach...

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałam wplaty - przyszła do mnie wpłata maciaszek za bazarek 5 zł. - 'na jedzenie dla dory' :) Dzięki :)

No i to wszystko, czy ktoś z Was zna jakąś dobrą karmę, ale BEZ DROBIU!? Najlepiej z kategori 'nietłuczących', ale nie dietetycznych?!
Widzialam karmę Eukanuby dla psów w kategorii 1-25 kg., ale nie wiem czy jest taka bez drobiu... hmmm... jak myślicie, czy jak napisze do przedstawiciela Eukanuby to mi odpisze?

Link to comment
Share on other sites

No niestety juz chyba sie domyśliłam, kto tak paskudnie nas oczernił i tymbardziej mi przykro, szczególnie, że osoba ta wypowiadała się na naszym wątku, a i oferowała pomoc... :( Smutne to, ale prawdziwe, wszytsko się zgadza i niestety moje podejrzenia sa chyba dośc mocne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...