Jump to content
Dogomania

Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='WARANSKA']Wyslam przekazem pocztowym z Wroclawia 29 O3 pieniadze na adres Demi na Czucza czy doszly?[/QUOTE]

nie doszły, na pewno bym napisala:)

na pewno będą jakieś zdjecia od niusi, bo teraz jest u niej:)

Dziś go odbieram i wraca Majster do domu, bedzie sie pewnie nudził, eh.. Magolcia da mu popalić jak nic:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WARANSKA']Pieniadze wyslane przekazem z Poczty Polskiej sie nie wrocily do adresata ,suma 250 zl wyslane z Wroclawia,mam przekaz i mialy byc w ciagu 3 dni oczekuje potwierdzenia,tym bardziej ze obiecalam i nie zawodlam !!!!![/QUOTE]

ale Poczta Polska zawiodła... nie po raz pierwszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Waranska! Koniecznie reklamuj na poczcie - koniecznie! Na poczcie ostatnio czują się coraz bardziej bezkarni, bo ludzie nie upominają się o swoje. A szkoda, żeby tyle pieniędzy przepadło.[/QUOTE]


dokładnie, ja ostatnio wysyłałam kupe pism, cześć potwierdzeń wysłąnia gdzieś posiałam oczywiście, i wszystko przepadło. URwanie głowy :shake:

Link to comment
Share on other sites

ale na konto Demi czy TOZU zostały wysłane te pieniądze?
zdjęcie Czuczka by się przydały
Ty się Ulv bałaś że benka czuczka oszczeka? :D:D:D no co Ty! on by ją tak oszczekał że byś musiała mocno smycz trzymać bo by chciała uciec :D:D:D Majster to Majster :D

Link to comment
Share on other sites

Ja narazie fotek Czuczkowi nie zrobię bo mi się sprzęcior spsuł:angryy:, może Demi wrzuci te co jej wysłałam ostatnio(przed świętami:evil_lol:) albo zrobi jakieś nowe. Na pikniku w sobotę może jakieś cykną.
A Majster to faktycznie Majster!!! Jak się zakocha na spacerze to do domu wraca strasznie obrażony i na moich rękach bo inaczej się nie da:evil_lol:. Razem z moją zołzą terroryzują połowę okolicy z Amonem na czele, bo jak Czucz kogoś nie lubi to Mila zaraz za nim i na odwrót:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Waranska... napiszę to Demi, tam Demi sama nie mieszka, więc trzeba to wyjaśnic[/QUOTE]

Dokładnie tak....
dziś rozmawiałam, z moją mamą i mówiłam też o tej sytuacji. I ona powiedziała, ze przyszły pieniądze przed świętami, że je odebrała, i mnie pytała czy znam Panią MArie P.( nie chce z nazwiska:) ) to ja powiedziałam, ze nie. i na tym się rozmowa zakończyła.
I dziś się przyznała, że je ma...
Dziś dostałam potwierdzenie odbioru i życzenia :) pieniążków jeszcze nie, ale napewno je wyciągne.
Przepraszam za ten incydent... az wstyd, ale moja matke trzeba poznać zeby to zrozumieć. eh, ale jestem zła.

Link to comment
Share on other sites

Demi,naprawde nie musisz sie wstydzic i byc zla.To nie jest Twoja wina,ze zaistniala taka sytuacja,przeciez nie mozesz odpowiadac za mame.Jestes bardzo dzielna dziewczyna,ktora z wielkim oddaniem i poswieceniem oddaje serce okaleczonym przez los zwierzeta.Najlepszym przykladem jest Czucz i wiele innych psiakow.Sledze watki i bardzo bardzo Was podziwiam.A pieniadze wiem to napewno przeznaczysz dla zwierzakow bo masz ich troche.Doszly i jest po sprawie.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WARANSKA']Demi,naprawde nie musisz sie wstydzic i byc zla.To nie jest Twoja wina,ze zaistniala taka sytuacja,przeciez nie mozesz odpowiadac za mame.Jestes bardzo dzielna dziewczyna,ktora z wielkim oddaniem i poswieceniem oddaje serce okaleczonym przez los zwierzeta.Najlepszym przykladem jest Czucz i wiele innych psiakow.Sledze watki i bardzo bardzo Was podziwiam.A pieniadze wiem to napewno przeznaczysz dla zwierzakow bo masz ich troche.Doszly i jest po sprawie.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.[/QUOTE]

No normalnie to myślałam,że ją zatłukę rano... Przecież tak nie można, żeby choć nie powiedzieć. ale co ja poradze. ona uważa że ja głodze psy, bo daje im suchą karme. Bo kiedy mam gotować? No dziś od rana latałam za kotami, w takim gnoju byłam że aż Wam zdjęcia wrzuce... Złapałam 5:)) jeszcze 11... oby domki sie szybko znalazły.
I że moja mama mięso im kupuje, bo uważa że po suchym są głodne to co ja poradzę... Jest to dobra kobieta, bo bardzo mi pomaga, ale czasem to bym wzieła i ją gdzieś za domem zakopała:mad:jak dziś miałam chęć, ale byłam umówiona z sanepidem z tymi kotami, ale jeszcze ją dorwę normalnie:shake:
Trzeba było wpaść do mnie bezpośrednio, hubska to niedaleko;) byś zobaczyła Czucza i mój dobytek życiowy:lol: w przyszłym tygodniu bedzie powiekszony o 20 kotów z żarowa...:lol: także zapraszam;)
Ale tak prawde mówiąc to ja nie wiem jak ja sie teraz z tych pieniążków rozlicze... Bo od razu ich nie dostane na pewno... ale jakoś coś wymyśle.
Raz jeszcze bardzo dziękuje... eh.

i tak jak już to robimy piknik w sobote i poniedziałek i bardzo zapraszam każdego kto ma czas i chęci na pogaduszki;) Bede z Czuczem i Margolcią/ Cooki.
[IMG]http://toz.wroclaw.pl/upload/akcje/3c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nusia']Ja narazie fotek Czuczkowi nie zrobię bo mi się sprzęcior spsuł:angryy:, może Demi wrzuci te co jej wysłałam ostatnio(przed świętami:evil_lol:) albo zrobi jakieś nowe. Na pikniku w sobotę może jakieś cykną.
A Majster to faktycznie Majster!!! Jak się zakocha na spacerze to do domu wraca strasznie obrażony i na moich rękach bo inaczej się nie da:evil_lol:. Razem z moją zołzą terroryzują połowę okolicy z Amonem na czele, bo jak Czucz kogoś nie lubi to Mila zaraz za nim i na odwrót:evil_lol:[/QUOTE]

ja je zaraz xmartix prześle, bo ja musze sie wziąć za sprzątanie kotłowni, bo dziś kilka kotów przywlekłam i juz nie mam gdzie ich dać...
I MArciunia kochana na pewno wrzuci:)))

I Majster przyjdzie w sobote z ciocią Niusią:) bo to ich tydzień:razz:

Amon i Mila to poprostu mieszanka wybuchowa, jak by je razem gdzieś puścić, tak by pół okolicy zagryzły:evil_lol:
Zdj z pikniku bedą na pewno:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Demi :D 20 kotów + 5 złapanych, rewelka :D chcesz może u mnie nocować? :D biedna Ty, ale podziwiam Cię! ja za kotami nie przepadam..
a mama Demi tak to jest mocno specyficzna, ale fajna, taki oryginał :) nie mówiąc o tacie :D
ja też może wpadnę z ekipą (Tż + syn) :)
zdjęcia wygrzebię z maila bo chyba zapomniałaś mi wysłać na mojego

Link to comment
Share on other sites

Czuczek był na pikniku w sobotę razem z Milą i Amonem. Panowie zachowywali się całkiem przyzwoicie a moja paniusia miała wcześniejszy powrót do domu bo co chwilę miała problem z przechodniami zalatującymi alkoholem:mad:. Czucz był troszkę obrażony za siedzenie w kojcu ale do domu wracał przeszczęśliwy;). Za to moja mama odkryła w sobie talent do kwestowania:crazyeye: i już zapisała się na przyszły rok:evil_lol:
Nieśmiało proszę o wstawienie fotek:oops:

Link to comment
Share on other sites

AMON I CZUCZEK !!! :):):)

[IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2285/amonczucz1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1012/amonczucz2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8258/amonczucz3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9803/amonczucz4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...