Jump to content
Dogomania

Dziadunio Z OrzechowcÓw ma dom ! :) ... został zastrzelony ... za TM :(


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halina prowokujesz do łamania Cie kołem i lania bo ja na niespodzianki jestem wyjątkowo niecierpliwa ... powiedz ... powiedz ... powiedz ;)

Dziadeczku ... tak jak zdjęcia za wątku Gacusia od ukochanej Mru, tak i Ty jestes jednym z tcyh co mi ukojenie przynosi jak sie patrzy na psią radość - piękne, wyjątkowe i tak bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Gagata w co Ty mnie wrabiasz?Kasia mi zrobiła nowy awatarek,bo udało mi sie uprosic Filipa,zeby nie uciekał przed aparatem,nie chce glutów które robi ze mnie Neczka.A następny jak ktoś bedzie miał siłe utrzymać Nutke wyrywajaca sie do ucieczki przed aparatem.Dziadziu,wybacz,ze tu sie rozpisałysmy,wielkie buziaki dla ciebie i twojej Rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Dziadziu wybacza i też pozdrawia:hand: a wogóle niespodziewanka- Dziadziu woli suchą karmę niż coś innego. Zaskakująco dobrze radzi sobie bezzębnymi dziąsłami nawet z takimi twardymi, dużymi pasztecikami psiowymi. I bardzo mu smakują:eating:
A siusianie na dworku ma prawie opanowane. Sam już wędruje do otwartych drzwi a jak są zamknięte to kręci sie dając umówiony znak-sygnał;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']Ide na terapie AD- bo już mnie klną że oczy zmienią mi się: jedno w monitor a drugie w... eee... no nic. Po prostu idę. Anonimowi Dogomaniacy na mnie czekają:evil_lol:[/quote]
Cioteczko-dopiero co trafiłaś na Dogo....I już terapia???:evil_lol::evil_lol: A co ja mam powiedzieć???:eviltong:Przesiaduję tu po 6-7 godzin dziennie,mój TZ krzyczy,że albo mi net odłączy,albo laptopa przez okno wyrzuci...:roll: No i o tych oczach tez krzyczy,że całkiem sobie je zniszczę...:oops: Dawaj namiary na to AD...:cool3:
Ale ja chyba niedługo będę musiała całkiem odejść z dogo...:oops: Bo ilość postów niebezpiecznie mi wzrasta,nie bardzo mam już co kasować,a ja nie chcę ogienków...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

O rany- Dziadziuś dziś miał w planach pozbyć sie mnie na amen. 5 razy w ciągu nocy lataliśmy na kupkę i nie jak każdy normalny pies- wypiąć się i zrobić co trzeba. 10 minut polatać, następne 5 powiercić i dopiero.Chodzę dziś na wpół śpiąca i padam na twarz. Ale opanowaliśmy sztukę wychodzenia na dwór za potrzebom:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziadziowa']Wiecie co- ja chyba jestem jakaś gapkowata ale... o co chodzi z tymi glutami Halci:oops: Tylko sie nie śmiać bo zamknę się w sobie;)[/quote]

pal sześć zamknięcie się w sobie, gorzej jak dojdzie moczenie się w nocy i Dziadziuś podłapie temat ... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...