Jump to content
Dogomania

Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

Czytam, co piszecie i widze, ze Tolkowi moze sie naprawde polepszyc u Wiosny. Po pierwsze wiecej swobody, po drugie wiecej kontaktu z czlowiekiem-przewodnikiem i stadem, po trzecie wiecej szkolenia. Jezeli tak jest, to niech jedzie, na lepsze zawsze niech jedzie!
Strone finansowa jakos sie dopasuje.
Napiszcie czy pojechal, bede zagladac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']no to niech startuje po niego już :D[/QUOTE]
PAtryk kolo 19 ma byc w obornikachh, tak jak Doktor konczy prace
[quote name='viola005']Czytam, co piszecie i widze, ze Tolkowi moze sie naprawde polepszyc u Wiosny. Po pierwsze wiecej swobody, po drugie wiecej kontaktu z czlowiekiem-przewodnikiem i stadem, po trzecie wiecej szkolenia. Jezeli tak jest, to niech jedzie, na lepsze zawsze niech jedzie!
Strone finansowa jakos sie dopasuje.
Napiszcie czy pojechal, bede zagladac.[/QUOTE]
super....jasne, ze napisze, ze szczególami:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oska1983']Czyżby znalazła dom Elza - koleżanka Sary,która jest u Wiosny? mogę prosić link do jej wątku?[/QUOTE]
tak dokladnie...Elze adoptowala Bogusia - baldek2, ktora wczesniej dlugo do Niej jezdzila i przyzwyczajala do siebie:)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/135279-Pi%C4%99kna-metamorfoza-Elzy-wkr%C3%B3tce-b%C4%99dzie-mia%C5%82a-wspania%C5%82y-dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']ja tez jestem za , Tolek bardzo chce do człowieka , bardzo ! Stef za dużo pracuje i widzi psy 2 razy dziennie -i jest ich dużo , ale to po to , żebyśmy mogli pomóc jak najwięcej[/QUOTE]
[quote name='Ra_dunia']jasne, że tak - pomaga tak wielu psom, że normalnie pomnik powinien mieć :)
Wszyscy na tym skorzystają :) Tolek będzie miał większy kontakt z człowiekiem a w Obornikach zwolni się miejsce dla następnego psiaka :)[/QUOTE]
DOKLADNIE o to mi chodziło, żeby na tym skorzystał Tolek, tylko i wyłącznie brałam pod uwagę JEGO dobro
jeszcze nie dojechali do Wiosny, ale chyba juz powinni zaraz dojezdzac...Wiosna ma mi dzwonic jak Tolus dojedzie...rozmawialam z Patrykiem i mowi, ze strasznie fajny psiak - ale to juz wiemy:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wunia']Gonia ... wiemy już coś?[/QUOTE]
wiemy....już dojechali:):)
Tolek zjadł kolacyjkę i jest już w boksie... Tolus każdego urzeka swoim milutkim charakterem, nadstawia się do głaskania ....jutro Wiosna wiecej napisze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']wiemy....już dojechali:):)
Tolek zjadł kolacyjkę i jest już w boksie... Tolus każdego urzeka swoim milutkim charakterem, nadstawia się do głaskania ....jutro Wiosna wiecej napisze[/QUOTE]
uffff, juz mi lżej ... jutro nie będę na dogo, dopiero wieczorem ...

Link to comment
Share on other sites

Jestem :) Dzień dobry Wam wszystkim!

Co za akcja błyskawiczna! :lol:
Tolek dojechał spokojnie, bez kłopotów i przygód po drodze. Wieczorem zabraliśmy go na którki spacerek zapoznawczy. Jest bardzo przyjaznym, stęsknionym psiskiem, wciska to łebisko pod rękę, taki miś wielki fajny. Zjadł kolację z apetytem i spał w nocy spokojnie.
Rano poszliśmy na dłuższy spacer na łąki - ku mej radości ogromnej niebardzo ciągnie na smyczy (jakie to miłe ;) ). Nie zareagował też na psa szczekającego za płotem, więc nie wygląda na kłótliwego, ale to jeszcze zobaczymy jak się chłopak u nas zadomowi.

Cuż więcej o Tolku - miłe psisko, naprawdę sympatyczne, kontaktowe bardzo. Ale słowa takie jak 'chodź' czy 'siad' znaczą dla niego pewnie tyleż samo co cała reszta ludzkiej mowy - "mnie to przecież nie dotyczy".

Dziękuję Wam bardzo za zaufanie do mnie i do Patryka, ja się rumienię czytając to! Radunia.. :oops:
Będę bardzo się starać, aby Tolek szybko zrobił postępy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...