Jump to content
Dogomania

Stadnina Trybułowo - pytanie


Marzenuś

Recommended Posts

[quote name='ninoi']
Ale ma szanse którą dostała od grupy ludzi więc poczekajmy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ma pieniądze z jazd, my tylko zadbamy aby jak jej zabraknie ewentualnie.[/quote]
Kryśka już nie raz taką szanse dostała! dajmy może w końcu szanse koniom. Jle jeszcze ma ich tam zginąć z głodu, brudu i zaniedbania?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ninoi']
I jak nie skończy boksów które powstają obok, i nie zrobi porządku z złomem, i [B] osobiście przyczyni się do śmierci[/B] jakiegoś konia nie wołając weterynarza. To sama wam pomogę w tym odebraniu.
[/QUOTE]

twierdzisz, ze mamy czekac na tragedie? Pomyslalas troche zanim to napisalas?

Link to comment
Share on other sites

rany boskie to po prostu niemozliwe ze trybulowo nadal istnieje:angryy:.przepraszam za wtret do tematu ale to jakis koszmar ze ta kobieta nadal ma konie.:angryy:
juz nie jestem wsrodowisku koniarzyod 7 lat ale "zeby zjadlam"na koniach.
powiem tylko tak:utrzymywanie koni tej kobiecie jest nie chwalebne.:shake:.kiedys,ze20 lat temu utrzymywalysmy konie i pracowalysmy przy nich panu o imieniu wiesiek D.:razz:.wykorzystywalto pieknie amy kocchalysmy te konie jak glupie,balysmy sie ze jak niepryzjedizemy to po prostu one nie beda jadly i pily.a wiesio[osoby z warszawy ,rownei stare koniarsko jak ja moga kojarzyc baaardzo grubego pana iwesia o ksywie gruby:razz:]bawil sie swietnei kosztem stada panienek ktore zajmowaly sie wszystkim.potem z wolki przeniosl sie dalej i tamjuz[po wyrwaniu klaczy od niego]juz po prostu nei moglam jezdzic a boli mnie to do dzisiaj-nie moglam juz tego zniesc.i nie iwem co dalejsie stalo z panem wiesiem.chyba wstawil wtedy co muzostalo do kadlubowskiego.bo to takie kolko wiesiowo-goralsko-kadlubkowe.
moim zdaniem macie absolutna racje dizewczyny-nie wolno wyreczac Kryski-ze tez ona nadal to robi...no po prostu....:mad:
jezdze kolo trybulowa-jezdzimy tamtedy na slady za otwock.konie wygladaja neico lepiej i nawet zastanawialam sie czy moze krysia sobie w takim razie odpuscila skoro konie wygladaja na konie.a tu taki suprajs..ktos odwala za nia cala robote.instruktor sciagnal swoja gromade do niej?instruktor slepy[przepraszam za slowo]?nie ma pracy gdzie indziej?sama jestem instruktorem sportu w stanie spoczynku i naprawde wyciagalam juz dziwne stajnie na nogi.ale krysi nei pomoglabym w zyciu.:shake:.konie trzeba zabrac.nie pomagac jej-co ona pani na wlosciach czy jak?zlotowki bym nie dala na utrzymywanie jej koni.tacy ludize kurcze to zawsze znajda naiwnych...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam forumowiczów :)

Czytam i "impretuje" (cokolwiek to znaczy) i wydaje mi się, ze nie obchodziłoby nas to co robisz z tymi swoimi piniędzmi gdyby nie jeden szczegół...
Chcesz pomóc, tylko rozumiesz, ze osoba ktora jest w tak "cieżkiej" sytuacji jak p. Krysia czyli zalozmy nie ma za co trzymac koni nie ma za ich wykarmić powinna im pomóc sprzedając je, oddając. Tak zrobiłby człowiek NORMALNY.

Ale Pani Krysia jak już sama określiłaś jest nienormalna, nie ma serca, po pierwsze ona doprowadziła do horroru:
[IMG]http://www.qnwortal.com/modules/galeria2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=16730&g2_serialNumber=8[/IMG]
to nie jest jedyny przypadek, wiec jak mozna pomagac tej kobiecie, ktora zamiast oddac te konie serwuje im pieklo, ZROZUM!
Pani Krysi nie mozna pomagac, ją tzreba zniszczyć, to jedyny sposob aby zniszczyc jej zło!

Link to comment
Share on other sites

Dobrze dziewczyny , aby narazie uciąc dyskusję podjadę jutro do owej stadniny. Mam nadzieję ,że mnie wpuszczą i jesli się uda porobię troszkę zdjęc. Mój przyszły zięc obiecał mi towarzyszyć (będzie razniej) po powrocie ze stajni natychmiast zdam Wam relację

Link to comment
Share on other sites

Skoro tak bardzo kochasz konie to im pomoz, a nie tylko szkodzisz głupotą! Na litosc boska!
Nie wyjezdzaj mi tu z gazetami, lepiej otworz oczy i spojrz chociazby na zdjecia ktore dala Henka! To nawet tragedia nie jest, to jest KOSZMAR! Takim ludziom nie da sie juz pomoc, rozumiesz? NIE DA!

Link to comment
Share on other sites

tak wasza pomoc jest lepsza, tylko jak do tej pory jej nie widać. Co tylko piszecie co byście zrobili. zabrać przez kogo i co dalej. Jak tak wiecie co się dzieje czemu w lato i was nie było.
Bo chyba donacja tylko sieje zamęt i to co kiedyś było, są dziewczyny od trzech lat i jakoś do tej pory było w miarę dobrze bo jakoś konie stoją i mają się dobrze. Donacja przestań siać zamęt,
Kajula to co mam kłamać, kiedy konie mają się dobrze, i sporo się robi,
bo tu czegoś nie rozumiem, co kłamać mam,
A głupotą szkodzą ci co zamęt sieją i nie wiedzą nic.tylko z opowieści dziewczyny z przed 6lat.
Kiedy tam byłaś i widziałaś konie nie.
ile osób z was tam było i widziało konie.

Link to comment
Share on other sites

Ninoi, nie bądź taka do przodu bo Cię sznurówki wyprzedzą. Nie wszyscy znają historię z gazet. Raz mówisz że jesteś codziennie, raz że co drugi dzień. Nie wiesz, ile razy w ostatnim czasie mogłam być tam ja albo ktokolwiek inny z tego forum. Nie bądź taka pewna, że nasze przekonania są bezpodstawne. Jasnowidzem nie jesteś. Nie masz również takiej władzy nad Kryśką. Ty miałaś zrobić zdjęcia. I gdzie one są? Nie chcesz pokazać rzeczywistości czy sama się boisz tej starej wiedźmy?

Link to comment
Share on other sites

Instruktor jazdy u Kryśki? Co Ty pitolisz? Skąd ma na niego kase? Za darmo pracuje?
Ty nie jesteś dorosła osoba tylko dziecko! Szczerze wątpie w to, żebyś tam jeździła, nie słyszałam o żadnej dorosłej osobie udzielającej się w tym syfie. I nie pitol, że Kryśka kupuje koniom żarcie, bo ona lata z taczką na pole zbierać wyrzucone kiełki przez firme, której nie udało się ich sprzedać. Nie pogrążaj się bardziej. ZACZNIJ PISAĆ PO POLSKU, MYŚLEĆ JAK DOROSŁA OSOBA I [U]CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!

[/U]I jeszcze jedno:

[QUOTE]A głupotą szkodzą ci co zamęt sieją i nie wiedzą nic.tylko z opowieści dziewczyny z przed 6lat.[/QUOTE]

Sprzed dwóch lat. Reportaż pojawił się w 2006 roku a o ile dobrze mi wiadomo mamy 2008 a nie 2012.

Link to comment
Share on other sites

Konie, żeby żyć, zostaną zagonione do pracy. Ok.
Tylko pytanie - zarobią na siebie, czy zarobią na właścicielkę?

Do nioni i do tych, którzy bywają w Trybułowie:
[B]Ile koni obecnie nadaje się tam pod siodło?[/B]
[B]Jakie zainteresowanie jazdami jest wśród potencjalnych klientów?[/B]

Bo chyba i dużo i duże, jeśli 400 zł tygodniowo ma wskoczyć do kieszeni właścicielki (1.200 miesięcznie), do tego pensje dwóch instruktorów (powiedzmy, że zdecydowaliby się pracować za naprawdę małe pieniądze, czyli też np. po 1.200 zł miesięcznie) i jeszcze ma zostać na: REMONT STAJNI i ZGROMADZENIE ZAPASÓW NA ZIMĘ dla kilkudziesięciu koni. Nie mówiąc o kowalu (konie pracujące powinny mieć robione kopyta co ok 8 tygodni), jesiennym odrobaczaniu i szczepieniach ochronnych oraz ewentualnej pomocy medycznej.

Podsumowując. Miesięcznie konie muszą zarobić na ludzi od 3 do 4 tys. złotych, aby dano im szansę na przetrwanie zimy. Ile muszą pracować, aby zostało coś dla nich, na paszę, na kowala, na weterynarza? Czy te konie - jak sama nioni przyznaje - niektóre w kiepskim stanie, podołają takiej pracy? Czy znajdzie się dość klientów na jazdy?

Obawiam się, że wiosną znów będziemy oglądać zdjęcia, jak z postu Henki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Konie, żeby żyć, zostaną zagonione do pracy. Ok.
Tylko pytanie - zarobią na siebie, czy zarobią na właścicielkę?

Do nioni i do tych, którzy bywają w Trybułowie:
[B]Ile koni obecnie nadaje się tam pod siodło?[/B]
[B]Jakie zainteresowanie jazdami jest wśród potencjalnych klientów?[/B]

Bo chyba i dużo i duże, jeśli 400 zł tygodniowo ma wskoczyć do kieszeni właścicielki (1.200 miesięcznie), do tego pensje dwóch instruktorów (powiedzmy, że zdecydowaliby się pracować za naprawdę małe pieniądze, czyli też np. po 1.200 zł miesięcznie)(...)[/quote]
Dobrze gadasz, źle liczysz, ale zawsze mówiłaś ze matematyka nie była Twoja mocna stroną :evil_lol:

Miesiac ma co najmniej 4 tygodnie czyli 4 x 400= 1600 zł ;)

Szkoda ze ja nie dostaję pensyjki za posiadanie koni, ba muszę jeszcze łożyć na te chabety:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Byłam i... zamkniete na 4 spusty. Coprawda byłam raniutko przed 7-mą. Adresu chyba nie pomyliłam ul Pelargonii 3 zresztą napisy są.Nieciekawie z zewnątrz to wygląda ale konkretów nie podam. Po pracy pojadę jeszcze raz. Ninoi może będziesz? Może zechcesz mi pomóc? Mówisz ,że bez Ciebie zdjęc nie zrobię- no to pomóż i bądz koło 16-tej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...