Jump to content
Dogomania

Stadnina Trybułowo - pytanie


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tego akurat można było się spodziewać. Ja szczerze wątpie, żeby Ninio tak wiernie pomagała Kryśce, dla mnie to zwykła bujda. Dlaczego nie chce pokazać zdjęć? Sama się boi Kryśki, boi się pokazać rzeczywistość czy niewiele wie na temat tego syfu i biednych koni?

Link to comment
Share on other sites

O której była faza, ja prawie do rana, byłam.
Nie mam co robić tylko przy kompie siedzieć.
Tak poinformowani jesteście u ale informacje macie doskonałe.
Marzena nie ośmieszaj się.
a nie przyszło do głowy że zdjęć nie mogę załadować.


JUZ łADUJE ZDJECIA
NASZA-KLASA
TRYBULOWO WARSZAWA

Link to comment
Share on other sites

I kolejne zdjęcia na pokaz....
W najefektowniejszych miejscach. Pokaż stajnie, pokaż całe podwórko. Zdjęcia tego typu nie jedna osoba już pokazywała. Konie przygotowane do zdjęć, odpicowane. Na tle lasu.
To Ty się ośmieszasz. Takie zdjęcia komórką i ja bym mogła zrobić. Takiego masz stracha przed Kryśką czy sama się czegoś boisz?
Legion nadal wygląda jak cień. Jedyne, czego żadne zdjęcie nie ukryje, to wyraz oczu. U Ciebie tego nie widać, ale widziałam na nie jednym przedstawiającym konie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Faza była, widziała. Jest w szoku.

[/quote]

Oj jest w szoku, jest!!! ja zresztą tez...

Ninoi, tymi zdjęciami to żarty sobie stroisz???

Tak to ja mogę zrobić zdjecie Dagowi i nie będzie się róznił od olimpijczyka:roll:

Jeszcze dodam link do tych "zdjęć"... [url]http://nasza-klasa.pl/profile/18419852[/url]

Link to comment
Share on other sites

Czy jestem w szoku? Oj już nie, już zebrała się w sobie.Przed chwilką powiadomiłam straz dla zwierząt a jeszcze wczoraj rozmawiałam z Pegazusem.Wczoraj byłam :angryy: :angryy:.
Ninoi jesli Ty masz dzieci to ja jestem przedszkolak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Żadna dorosła osoba nie śmiałaby powiedziec ,że tam jest wszystko okey. Gdzie sciólka dla zwierząt? Jakie dachy? Piszesz ,że macie wymieniąc dachy u zwierzaków tam nie ma co wymieniac. Pokazujesz (nie mogę zresztą znalesc tego zdjęcia, jak Ktoś podałby mi link byłabym wdzięczna) ładnego konia - cholera ja nie widziałam tam konia w takiej kondycji.
Nie jestem w stanie opisać tego bałaganu który tam widziałam oraz ludzi którzy dosłownie mnie stamąd przepędzili. Zwyczajnie się bałam i wyszłam. Bedę tam jeszcze ale już nie sama. Tobie szczególnie chętnie bym się przyjrzała, jak mozna mówic i pisać ,że jest okey. Co Ty jesteś za człowiek.?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będę czuwała nad sprawą, będę pilnować aby i Pegasus i straz dotrzymała słowa, aby wreszcie p Krystynę Trybułe ukarano i aby zweirzaki trafiły wreszcie do normalnych ludzi. Hubertusa wam się zachciało - cholera na szkapach, chcieliście do konca wykonczyc zwierzeta- tylko o swojej przygodzie i o swojej dupie myslicie. Masz rzekomo ponad 30 lat - i Ty dojrzała osoba pojechałabyś na takim stworzeniu???!!!
O nie - każdego tu na forum proszę abyśmy pilnowali abysmy działali. Tej sprawy tak zostawic nie można. Ja rozmawiałam z Pegasusem proszę abyscie i Wy naciskali na Pegazus (nr tel 668 613 404) Dzwoncie i nacikajcie. Muszą działac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Czyli co? Dachu nad Legionem nadal nie ma? :roll:
Ale przecież Ninoi ma racje, jest tam świetnie, tylko my wymyślamy bo nigdy tam nie byłyśmy...
Zostawie mamie namiary, to będzie dzwonić do pegasusa i pewnie do kilkiu różnych gazet, ja niestety nie mogę, bo zaraz powinnam wyjść do pracy. Ale ja tego tak nie zostawie.

Link to comment
Share on other sites

Każdy tel , każdy apel jest potrzebny. Musimy bardzo mocno naciskać.
Greven - stąd małe nieporozumienie. Myslałam o innej Trzciance blisko Warszawy -Poznan to troszkę daleko;)
Ja kontaktowałam się - z [URL="http://www.strazdlazwierzat.com.pl/index.php?pliki=kontakt"]www.strazdlazwierzat.com.pl/index.php?pliki=kontakt[/URL]
Wy tez tam możecie albo pojechać ,albo dzwonić.
Nie wiem -czy to konkretnie Legion nie miał nad sobą dachu ,tam wiele koni nie ma dachu nad głową.!

Link to comment
Share on other sites

Nie dość już się ośmieszyłaś dziecino? Śmiesz nam tu wmawiać ze Faza kłamie???? Nie no to już przechodzi wszelkie granice.
Faza jest ostatnią osobą którą mogłabym posądzić o kłamstwo!!! Zapamiętaj to:angryy:
Jedynym kłamcą i krętaczem w tym wątku jestes ty:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Boję się? Ja - Ciebie. Chyba żartujesz?.:roll: A byłam dwukrotnie. Rano ok 7-mej i popołudniu między 14 a 15tą.
Ty nie komentujesz? Ty sie obrazasz? Dobre żarty!!! Wiesz co- wogóle nie zamierzam z Tobą dyskutować bo to szkoda mojego i innych czasu. Tu potrzebna jest intwrencja osób uprawnionych a z Tobą to ja bardzo chetnie porozmawiam ale patrząc Ci prosto w oczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...