Jump to content
Dogomania

Stadnina Trybułowo - pytanie


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Faza']Czy jestem w szoku? Oj już nie, już zebrała się w sobie.Przed chwilką powiadomiłam straz dla zwierząt a jeszcze wczoraj rozmawiałam z Pegazusem.Wczoraj byłam :angryy: :angryy:.
Ninoi jesli Ty masz dzieci to ja jestem przedszkolak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Żadna dorosła osoba nie śmiałaby powiedziec ,że tam jest wszystko okey. Gdzie sciólka dla zwierząt? Jakie dachy? Piszesz ,że macie wymieniąc dachy u zwierzaków tam nie ma co wymieniac. Pokazujesz (nie mogę zresztą znalesc tego zdjęcia, jak Ktoś podałby mi link byłabym wdzięczna) ładnego konia - cholera ja nie widziałam tam konia w takiej kondycji.
Nie jestem w stanie opisać tego bałaganu który tam widziałam oraz ludzi którzy dosłownie mnie stamąd przepędzili. Zwyczajnie się bałam i wyszłam. Bedę tam jeszcze ale już nie sama. Tobie szczególnie chętnie bym się przyjrzała, jak mozna mówic i pisać ,że jest okey. Co Ty jesteś za człowiek.?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będę czuwała nad sprawą, będę pilnować aby i Pegasus i straz dotrzymała słowa, aby wreszcie p Krystynę Trybułe ukarano i aby zweirzaki trafiły wreszcie do normalnych ludzi. Hubertusa wam się zachciało - cholera na szkapach, chcieliście do konca wykonczyc zwierzeta- tylko o swojej przygodzie i o swojej dupie myslicie. Masz rzekomo ponad 30 lat - i Ty dojrzała osoba pojechałabyś na takim stworzeniu???!!!
O nie - każdego tu na forum proszę abyśmy pilnowali abysmy działali. Tej sprawy tak zostawic nie można. Ja rozmawiałam z Pegasusem proszę abyscie i Wy naciskali na Pegazus (nr tel 668 613 404) Dzwoncie i nacikajcie. Muszą działac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]


Dziwnym trafem ale ja byłam z dziewczynami do 18 godziny, a jak uważasz że te konie nie mają kondycji, i nie ma dachu, to jestem nienormalna. Nie twierdziłam że jest porządek, ale że konie dobrze się mają i dalej tak twierdze.

Nie jestem w stanie opisać tego bałaganu który tam widziałam oraz ludzi którzy dosłownie mnie stamąd przepędzili.

Którzy powiedz cię przepędzili czy to była pani krysia, i kto jeszcze,

a gdzie były konie, jak była niech powie co się tam działo. ile osób w tym czasie było w stajni.

Link to comment
Share on other sites

Za mocno się rozpisalam i zniknął mój post.
Ninoi - nie wiem nawet jak wygląda p Krystyna. Nigdy wczesniej tej kobiety nie widziałam. Wiem tylko od Pegazusa ,że jest to starsza i schorowana osoba (conajmnie 3x w roku jest w szpitalu). Z tego wnioskuję ,że jej nie było bo widziałam same młode osoby. Ile - sorki nie liczyłam ale sporo. (czemu się mocno dziwię)
No własnie - młode osoby - Ninoi ile Ty masz lat, bo osób w srednim wieku tez nie widziałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ninoi']Zostawi To Bez Komentarza. Dlaczego Boisz Się Powiedzieć O Której Byłaś I Koni Napewno Nie Widziałaś, A Już Napewno Nikt Tam Nikogo Nie Wyrzucał. Bo Ja Od Rana Byłam,[/quote]

Dziecko, ile Ty masz lat i ile zyskujesz na własnych kłamstwach?
Robisz z siebie dorosłą osobę a nie dorastasz nawet słownictwem 5 letniej córce znajomego do pięt. Upierasz się przy swoim, mimo, że nie jedna osoba wie jak tam jest i do tego WIARYGODNA osoba widziała to wczoraj na własne oczy. I stąd śmiem potwierdzić Twoje własne słowa - jesteś nienormalna. Zaraz pewnie powiesz, że Cię obrażam. Ale nie. Ja Ci tylko przytakuje.

I gdzie były konie, skoro twierdzisz, że koni nie widziała?

Link to comment
Share on other sites

Faza więc byłaś czy wymyślasz, napisałaś że było zamknięte na cztery spusty , potem piszesz że cię przepędzono, ale nie mówisz kto, tylko ludzie,a ile osób cię przepędziło, jak mogłaś konie widzieć,jak zamknięte było, to co z podwórka cię przepędzono. czy ze stajni.
potem że między 14-15 i co nikt cię nie zobaczył.
grupa dziewczyn owszem
tyko zanim ty odpowiedziałaś to przeczytałaś posta, o tym że byłam z dziewczynami.


Mam zdjęcia nowe tych szkap sobie zobaczcie,
życzę aby każdy miał takie szkapy.



Więc się pytam kto cię przepędził i skąd.


kto cię przepędził. i dlaczego jak widziałaś grupę osób to nie podeszłaś.
i gdzie te szkapy widziałaś, weź na drugi raz lornetkę będziesz lepiej widzieć.









Faza.

[COLOR=Red]1)Byłam i... zamkniete na 4 spusty. Coprawda byłam raniutko przed 7-mą. Adresu chyba nie pomyliłam ul Pelargonii 3 zresztą napisy są.Nieciekawie z zewnątrz to wygląda ale konkretów nie podam.[/COLOR] Po pracy pojadę jeszcze raz. Ninoi może będziesz? Może zechcesz mi pomóc? Mówisz ,że bez Ciebie zdjęc nie zrobię- no to pomóż i bądz koło 16-tej.
[COLOR=Red] To co sama napisałaś.[/COLOR]
2) Gdzie sciólka dla zwierząt? Jakie dachy? Piszesz ,że macie wymieniąc dachy u zwierzaków tam nie ma co wymieniac. Pokazujesz (nie mogę zresztą znalesc tego zdjęcia, jak Ktoś podałby mi link byłabym wdzięczna) ładnego konia - cholera ja nie widziałam tam konia w takiej kondycji.
[COLOR=Sienna] Nie jestem w stanie opisać tego bałaganu który tam widziałam oraz ludzi którzy dosłownie mnie stamąd przepędzili. Zwyczajnie się bałam i wyszłam.

[/COLOR] Nie wiem -czy to konkretnie Legion nie miał nad sobą dachu ,tam wiele koni nie ma dachu nad głową.!A byłam dwukrotnie. Rano ok 7-mej i popołudniu między 14 a 15.

Zdecyduj się wreszcie.


Więc ja się pytam kto cię przepędził , i co było zamknięte.

Link to comment
Share on other sites

Masz dziewucho naprawdę problemy z czytaniem ze zrozumieniem:shake:
Udajesz czy naprawdę taka jesteś jak się nam tu pokazujesz?

Brak słów:angryy:

Proponuję już nie wdawać się w wątpliwy dialog z tą osobą, bo ściagnie nas do swojego poziomu i pokona doświadczeniem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Ksenka, mnie wydaję się ,że znam język polski i nie za bardzo widzę problem. Tzn - pisałam chyba jasno i naprawdę nie będę powtarzac się wkółko. A Tobie Ninoi powtarzam zaproszenie- spotkaj się ze mną i pozwól mi zrobić zdjęcia. Wtedy będzie wiadome kto kłamie.

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdziele. LASKA, sama przytaczasz tekst, ktorego nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem. JEST WYRAZNIZE NAPISANE, ze Faza była NAJPIERW ( po raz pierwszy jakbys nie zrozumiala) o 7 rano i WTEDY było ZAMKNIETE. Nastepnie pojechała tam PO PRACY czyli o godzinie 15 i WTEDY było OTWARTE. O tej godzinie wlasnie ja przepedzili i o tej wlasnie godzinie wszystko widziała. Przeciez Faza nie krytykuje tego co widziala o 7 tylko to co widziala o 15. Dziecko z przedszkola potrafiloby to zrozumiec ...

No to pokaz moja droga te nowe zdjecia, mam nadzieje, ze nie sa znowu takie małe i z telefonu komorkowego, bo to sie prosi az o pomste do Boga.

Moze sama Ty przegonilas Monike? Moze po prostu myslalas, ze Monika to jakas gowniara i jej nie kojarzysz? Monika jest od Ciebie na pewno starsza i wierz mi, zasluguje na duzo wiekszy szacunek! Jest jedna z osob ze srodowiska pomagajacych koniom, ktorej ufam w 100% i weim, ze jak mowi, ze cos widziala to tak było!

Link to comment
Share on other sites

Ale niech odpowie kto ją przepędził i o której, to ciekawe jest dal mnie
a ze zrozumieniem to wy macie problem .
Bronicie bo co macie innego do zrobienia

niech odpowie


Faza [COLOR=Red]kto cię przepędził.[/COLOR]
A jak dalej twierdzisz że przepędzono cię i to nie było rano , tylko popołudniu gratulacje.kłamiesz jak z nut.
to jest pomówienie i oszczerstwo i nie tylko mnie i osób które tam były
bezszczelna jesteś tak twierdząc.
są zdjęcia na nasza-klasa
Teraz to nikt na pewno nie wejdzie z aparatem, po takim kłamstwie
i opisie.I nawet ja już nie mam ochoty przekonywać więc nie zgadzam się na spotkanie,
Brawo za obiektywizm.



i to są te szkapy które ona widziała,

ostatni mój post.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, postaram sie po dobroci.

Ninoi, zdjecia super, tylko po raz kolejny sa to zdjecia koni, a nie stajni. Moglabys zrobic zdjecia stajni, boksow, dachow itd? Nie byłam tam i po prostu chciałabym to zobaczyc, bo skoro Monice nie pozwalacie zrobić zdjęć, to moze Ciebie uda sie poprosic?

Link to comment
Share on other sites

Ninoi , dlaczego nie chcesz abym przy Tobie porobiła zdjęcia? Masz coś do ukrycia? A może masz obawy ,że wtedy pokażę prawdę?
Ja gdybym miała wszystko okey a ktos chiał ze mnie zrobic posmiewisko tymbradziej pozwoliłabym na sesję zdjęciową.A Ty nie chcesz ani się ze mną umówić ani nie chcesz pomóc mi w wykonaniu zdjęc. Ba zaznaczasz ,że teraz to już nikt nikomu nie pozwoli zrobić zdjęć. I jeszcze jedno te konie to są Wasze czy sąsiada. Bo po sasiedzku jest piękna stadnina i są piękne konie (to chyba zresztą konie męża pani K)

Link to comment
Share on other sites

Ale wam chodzi o dobro koni, chyba. tak twierdzicie,
to są te szkapy które widział faza,

Tak wogóle to ja nie pisałam nigdy że stajnia jest super. Ściany są dach jest. i nie broniłam p.krystyny
tyko że konie dobrze wyglądają.



Niech odpowie wreszcie kto ją przepędził i gdzie te szkapy bo obraziła mojego konia.

dalej nie odpowiedziałaś na pytanie kto cię przepędził, i stwierdziłaś że byłaś.

konie na zdjęcia p,krystyny, mało tego mojego konia nazwałaś szkapą. to arizona.


Pan włodek ma dwa srokacze zimnokrwistego i na trawę tak jak nasze nie wychodzą.

Nie chcę się z tobą spotkać po prostu mnie obraziłaś stwierdzając że ja kłamie bo w tych godzinach byliśmy przepędzam.

Link to comment
Share on other sites

Na litość Boską, dziewczyno- nie wiem Kto mnie wyrzucał? Za bardzo miałam pietra aby pytac się jeszcze o nazwiska. Wiem ,że była to spora grupka wyrostków i tyle.
Mam Ci tych osobników opisywać.
Powtarzam Ninoi - chcę przyjechac raz jeszcze, chcę się z Tobą spotkac w obecnosci osób trzecich. Zrobię zdjęcia i wtedy zobaczymy Która z nas dwóch kłamie. Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Kłamiesz jak z nut tam nie było grupy wyrostków, same dziewczyny.
Z teściem policjantem, w mundurze czy po cywilnemu będzie.

Bo ja mam ojca byłego policjanta, wujka byłego policjanta, szwagra policjanta,. Wymienić stopnie i gdzie pracują. A i z byłej konnej policji też .
co potyczki kto kogo ma i zna, o co ci chodzi ze mogę mieć racje.

do czego ty kobieto dążysz, nie było cię i tyle. tyko głupio się przyznać.



a ja nie pisałam że tam jest super, tylko konie mają się dobrze,

a jak straszysz policją to pomyśl najpierw, bo co za każdym razem każda może wzywać swoją rodzinę policjantów.
Tylko ci o dobro koni chodzi
Czyli co tak konie p,krystyny nie mogą wyglądać zadbane i zdrowe.



Kajula ona nie chce się przyznać i tyle bo by musiało wyjść na moim.

nieskazitelna faza skłamała.

A po samych postach tamtych krętaczek mogła sobie opisać wgląd zewnętrzny.
Dlaczego nie powie kto ją przepędził.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...