Jump to content
Dogomania

Krzyczki -wątek informacyjny


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sonikowa']

[B]Karma trzustkowa z enzymami byłaby dla niej lepiej przyswajalna. Więc jeśli nie ma chętnych, to my bardzo prosimy dla Siwej.[/B][/quote]

No to proszę mi na PW dać znać, jak, gdzie i kiedy mam dostarczyc karmę.
Kurka wodna, dla takiego "tyciego" psa to pewnie nie będzie tego dużo, no ale zawsze lepsze to niż nic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Widziałam wczoraj w tv reportaż o tej przerabialni na smalec. Wiecie co? Zastanawia mnie co ludzie jeszcze mogą wymyśleć. Psy nie byly chude, no nie byly -bo kurrrrrde z chudych smalcu nie wytopisz

Hmm no pytajcie - karmy ( tej dla szczeniaków) nie są tony, ale trochę jest. I wiemy, ze nie powieduje sensacji zoładkowych, bo w jednym miejscy już ją zjadają.
Kiedyś zawsze była potrzeba do Misieek ( muszę podpytać jak tam teraz stoją)

Link to comment
Share on other sites

Aga, jestem chętna na karmę dla szczeniorów.
Niedługo będzie do mnie jechać Małgosia S.
Muszę robić oszczędności,bo wymyśliłam wolierę dla kiciusiów, w środku krzaki jaśminowe i małe drzewo, brakuje mi jeszcze trochę kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Aga, jestem chętna na karmę dla szczeniorów.
Niedługo będzie do mnie jechać Małgosia S.
Muszę robić oszczędności,bo wymyśliłam wolierę dla kiciusiów, w środku krzaki jaśminowe i małe drzewo, brakuje mi jeszcze trochę kasy.[/quote]

Mówisz masz - tylko wiesz....zeby nie było potem. Karma jest przeterminowana. W hurtownii nam powiedzieli, ze spokojnie mozna dawać. W jednym miejscu juz dają ( dorosłym ) i jest ok. Żadnych sensacji.
Jeśli nadal reflektujesz, to poproś p. Małgosię, zeby sie ze mna skontaktowała. Wyjezdzam w przyszłą sobotę na tydzień. Przyszły tydzień mam ostro zakręcony, ale może sie jakoś uda umówić i przekazać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Ja nie z TWA, ale do ul. Ogrodowej mam rzut beretem (a właściwie autobusem), tylko nie wiem czy się nadam :eviltong:[/quote]
Już jesteś z TWA :evil_lol:
Jako herszt bandy;) oświadczam, że przyjmuję Cię na członka:evil_lol:.
Jak na pw dasz mi swój mail, to napiszę Ci moją prośbę.
Jeżeli się nie odezwę, to znaczy, że jestem już na urlopie i napiszę jak wrócę. Dziękuję za pomoc, bo nie chcę Gusi dorzucać jeszcze jednego tematu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Pani Irenko.. bo oczywiście na krakowskim wątku odzewu ŻADNEGO .. blondi tylko się odezwała.. a reszta..... :angryy:

MOze Pani coś poradzi kobiecie :(



[B]wątek tu: [/B]- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1160/pomocy-2-miesiace-sam-w-mieszkaniu-143306"]Pomocy! 2 miesiące sam w mieszkaniu - Dogomania Forum[/URL][/quote]

Asiu! Nie mam pomysłu na dzień przed urlopem. Spróbuj zgodnie z naszą rozmową babkę uprosić o jakąś pomoc sąsiadów.
Mogę zapłacić za błyskawiczne allegro dla psa. Może to coś pomoże?
Zapłacę jak wrócę, gdybyś miała nóż na gardle, to pożyczaj kasę a jak wrócę to oddam. A może dać go do hotelu w sytuacji podbramkowej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh'][CENTER][B]UWAGA[/B]

[B]Jest do oddania karma royala dla trzustkowców. Nie znamy żadnego potrzebującego?[/B][/CENTER]


[/quote]

Mam chyba pewnego kandydata na tą karmę. Może się mylę, ale w Niepołomicach jest sunia Kora pod opieką krakowskiego TOZ.
Z tego ca pamiętam, to niedomaga właśnie na trzustkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Irenko, nasza Lwico, gdzieś w tych dniach muszą być Twoje urodziny:multi::multi::multi:
Pamiętam z poprzedniego,zamkniętego wątku:loveu:

Chyba jednek nie mam jeszcze tego na A>>>>>>;)[/quote]

Nie masz NIemca boś nie Wanda. Dooooobra wreszcie koniec kompa !!!!!!! Urrra lecę do Tygrysia i kosic trawsko - EwaMarta dziś sie zapowiedziała z wizytacją.......To muszę Tygrysa wygłaskać, bo inaczej zębów miec nie będą tralalala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Nie masz NIemca boś nie Wanda. Dooooobra wreszcie koniec kompa !!!!!!! Urrra lecę do Tygrysia i kosic trawsko - EwaMarta dziś sie zapowiedziała z wizytacją.......To muszę Tygrysa wygłaskać, bo inaczej zębów miec nie będą tralalala[/quote]

Się mi za plecami umawiacie zdrajczynie :-(
Koniec z nami :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=707977521"]Błagamy o pomoc!!! Dramat krzyczkowskich psów!!! (707977521) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]

Madziu!:loveu: Bardzo dziękuję i wybacz, że Cię zostawiam z tym allegro, może dziewczyny się przyłączą i roześlą link.
Bardzo wszystkich proszę o pomoc.

Pewnie już część z Was wie, że jadę na urlop.
Berło już kilka dni temu oddałam Neigh.
Jest w tej chwili nie tylko odpowiedzialna za psy w Warszawie, Niepołomicach ale też za finanse.
Melduję, że chyba nie powinno być żadnych wpadek. Starałam się wszystko dograć przed wyjazdem.
Psy w Warszawie opłacone są do końca miesiąca.
Psy w Niepołomicach do 15.08.
[COLOR=black][FONT=Verdana]Prosiłam Niepołomice o rozliczenie i psów z tego wątku i Patoska do dnia 13.08. aby Neigh miała czas na akceptację kwot i zawiadomienie Fundacji o przelewach. Wpisy z rozliczeniami powinny być na wątkach.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jedyną rzeczą której nie mogę przypilnować, jest szczepienie trzech psów w Niepołomicach. W ub. tygodniu były ponownie odrobaczane i w przyszłym mogą być szczepione na wściekliznę. Byłam dzisiaj w gabinecie Pana Doktora zostawiłam gotówkę ( 150,00) i telefonicznie umówiłam się, że podjedzie w przyszłym tygodniu do Niepołomic.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Proszę tylko Niepołomice aby w przyszłym tygodniu ktoś zadzwonił do Pana Doktora i umówił się już na konkretny dzień. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Irenko, nasza Lwico, gdzieś w tych dniach muszą być Twoje urodziny:multi::multi::multi:
Pamiętam z poprzedniego,zamkniętego wątku:loveu:

Chyba jednek nie mam jeszcze tego na A>>>>>>;)[/quote]

Dobrze pamiętasz, świętuję 13.08.
Coś mi się jednak wydaje, że jak się już na wsi zaszyję, to będę odsypiać wszystkie kłopoty z kilku miesięcy i tyle będzie z imprezy:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']Się mi za plecami umawiacie zdrajczynie :-(
Koniec z nami :obrazic:[/quote]

Jedź z nami dzisiaj koło 19-tej:lol: Wpadamy do Neigh na godiznkę i z powrotem pędzimy do domu do naszych psiurów. Miejsce w samochodzie mamy. To co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Jedź z nami dzisiaj koło 19-tej:lol: Wpadamy do Neigh na godiznkę i z powrotem pędzimy do domu do naszych psiurów. Miejsce w samochodzie mamy. To co?[/quote]

Teraz to już za późno - się obraziłam znaczy:p

[SIZE=1][COLOR=silver]A tak poważnie to Aresa wychowuję, i tak bym nie pojechała :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Mam chyba pewnego kandydata na tą karmę. Może się mylę, ale w Niepołomicach jest sunia Kora pod opieką krakowskiego TOZ.
Z tego ca pamiętam, to niedomaga właśnie na trzustkę.[/quote]


Ciotki, to zdecydujcie się czy dajecie karmę mi dla Biafry (kaukazka Siwa) czy nie... Bo ja już szukam transportu, Biafrze powiedzialam i oczywiscie moge to odwolac, tylko w koncu mi powiedzcie jak to jest. Na razie mala czarna sie zgodzila, ze mi przekaze karme a jednak co chwila jest kolejny pomysl. To ja juz nie wiem jak jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Ciotki, to zdecydujcie się czy dajecie karmę mi dla Biafry (kaukazka Siwa) czy nie... Bo ja już szukam transportu, Biafrze powiedzialam i oczywiscie moge to odwolac, tylko w koncu mi powiedzcie jak to jest. Na razie mala czarna sie zgodzila, ze mi przekaze karme a jednak co chwila jest kolejny pomysl. To ja juz nie wiem jak jest :roll:[/quote]

Byłaś pierwsza z propozycja, a kto pierwszy ten lepszy:-). Organizuj się nie łam. Tu sie trza przebijać.


Gusia - a kto Ci ostatnio przez tel mówił, jak będziesz czas na wpadnięcie do mnie to zadzwoń. I co i cisza!

Tak olać koleżankę, tylko dlatego, ze ze wsi:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']Byłaś pierwsza z propozycja, a kto pierwszy ten lepszy:-). Organizuj się nie łam. Tu sie trza przebijać.[/quote]

No własnie ogarnęły mnie jednak wątpliwości bo może jednak nie kto pierwszy, ale kto bardziej potrzebujący?

Jeśli jednak nie zmienicie zdania do jutra, to uznaje, że karma jest dla Siwej.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Mam chyba pewnego kandydata na tą karmę. Może się mylę, ale w Niepołomicach jest sunia Kora pod opieką krakowskiego TOZ.
Z tego ca pamiętam, to niedomaga właśnie na trzustkę.[/quote]

Kora niestety nie ma zębów, musi dostawać gotowane jedzenie, bo nie może gryść

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...