Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

droga emailowa raczej na pewno nie ma mocy prawnej - należy wysyłać zwykłą drogą pocztową listy - musi byc podpisany dany list, bo anonim tez nie ma "mocy". Trzymam kciuki za powodzenie akcji i ukaranie sprawców - A PRZEDE WSZYSTKIM OCZEKUJE KIEDY W KOŃCU NASZ USTAWODAWCA ZAOSTRZY KARY DLA ZWYRODNIALCÓW ZNĘCAJĄCYCH SIE NAD ZWIERZĘTAMI:angryy::angryy::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']droga emailowa raczej na pewno nie ma mocy prawnej - należy wysyłać zwykłą drogą pocztową listy - musi byc podpisany dany list, bo anonim tez nie ma "mocy". Trzymam kciuki za powodzenie akcji i ukaranie sprawców - A PRZEDE WSZYSTKIM OCZEKUJE KIEDY W KOŃCU NASZ USTAWODAWCA ZAOSTRZY KARY DLA ZWYRODNIALCÓW ZNĘCAJĄCYCH SIE NAD ZWIERZĘTAMI:angryy::angryy::mad::mad::mad:[/quote]Ja i tak namawiam ludzi do wysyłania mailami, bo przynajmniej w sądzie wiedzą,że coś się dzieje...I przy okazji,żeby wspierających nie zniechęcić...O tej poczcie tradycyjnej też napisałam na profilu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Biedny osiołek i kotek:placz:-to są skutki nieodpowiedniego karania młodocianych morderców! U mnie, w Szczecinie osłabione gołębie pocztowe żywcem w piasku zakopują (i to dzieciaki w wieku 9-12lat!:angryy: Takich to tylko:2gunfire: Ale dowodów np. zdjęć nie ma:cool1: Pozostaje tylko udzielanie pomocy osłabionym ptakom. Przed dwoma tygodniami miałam 2 ptaszyska u siebie-już są na wolności;)).

Link to comment
Share on other sites

Komentarz pana policjanta do sprawy powieszonego osiołka:

"Policja nie wystąpi jednak o ujawnienie danych i wizerunku 17-latka. - Nie widzimy takiej konieczności, t[B]o nie jest jakiś bandzior, to była głupota[/B] - wyjaśnia Radiu Wrocław Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji"

Z taką mentalnością to my daleko nie zajdziemy jeśli chodzi o ochronę praw zwierząt i egzekwowanie kar za znęcanie się nad nimi.:cool1:

[url]http://www.ekologia.pl/artykuly/17_Wiadomosci/1420_Z_kraju_i_ze_swiata/1426_Z_kraju_i_ze_swiata/4613_Nastolatek_bestialsko_zabil_osiolka.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jenny19']Komentarz pana policjanta do sprawy powieszonego osiołka:

"Policja nie wystąpi jednak o ujawnienie danych i wizerunku 17-latka. - Nie widzimy takiej konieczności, t[B]o nie jest jakiś bandzior, to była głupota[/B] - wyjaśnia Radiu Wrocław Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji"

Z taką mentalnością to my daleko nie zajdziemy jeśli chodzi o ochronę praw zwierząt i egzekwowanie kar za znęcanie się nad nimi.:cool1:

[URL]http://www.ekologia.pl/artykuly/17_Wiadomosci/1420_Z_kraju_i_ze_swiata/1426_Z_kraju_i_ze_swiata/4613_Nastolatek_bestialsko_zabil_osiolka.html[/URL][/quote]

To przekracza granice mojej wyobraźni-morderca to nie bandzior??????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

I kolejna podobna sytuacja...
[URL]http://img230.imageshack.us/img230/1980/ccf2008120200000vd2.jpg[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/stop-okrucienstwu-wobec-zwierzat-akcja-dogomaniakow-zacznijmy-dzialac-75654/index61.html[/URL]

"Kobieta określiła zachowanie córeczki jednorazowym wybrykiem" :grab: Jaka matka taka córka...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

OK ja tez się na nią wkurzę, wezmę siekierę i odrąbie jej głowę, a potem będę się tłumaczyć, że to jednorazowy wybryk, potem odrąbię głowę jej ,,córusi" i to już będzie dwurazowy wybryk i co?? Tez mnie nie zamkną ze względu na niską szkodliwość społeczną?? To przecież był tylko dwurazowy wybryk :placz::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...