Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja dopisałam się do parafialnej ksiegi gości:
"Mateusz, myslę,że katolikom coś się pomyliło,Ksiądz to nie Bóg i każdy ksiądz bedzie sądzony ostrzej niz zwykły wierny, którego omamił. To wszystko jest w Biblii.A w ewang.Mateusza - Twojego imiennika przecież jest napisane,że nawet wróbel nie spadnie bez wiedzy Boga... I jeszcze jedno modlenie się za kogoś jest bez sensu, bo niezależnie od tego ile sie modlisz za złoczyncę, to on i tak przed Bogiem odpowie za swoje grzechy - to tez jest w Biblii./ Lepiej więc nie marnować czasu na modlenie się za tych łobuzów tylko zrobić coś użytecznego, by w Waszej parafii nie było takich wiecej - tu może sie Wasz ksiądz proboszcz wykazać, wszak to taki święty człowierk i posłuch u ludzi ma i wpływ dobry na młodzież, prawda?"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=75145"]"zulugula[/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/1ml_dogomaniak.gif[/IMG]

Zarejestrowany: Jun 2008
Postów: 244


[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
Witam. Prowadzimy akcje sprzeciwiajaca sie decyzji Sądu dotyczacej SPALENIA PSA przez nieletnich oprawców! W związku z tym każdy kto pragnie przyłaczyc sie do akcji niech wysle ten list na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jest to adres Towarzystwa Ochrony Zwierząt które będzie pełniło role oskarzyciela posiłkowego w procesie przeciw tej decyzji tegoz Sądu.
Każde stanowisko w tej sprawie bedzie dołączone do materiału sądowego jako głos opinii publicznej.

Oto list:

Mój głos w sprawie decyzji sądu/sprawa spalonego zwierzęcia:

Ja, niżej podpisana/y jako obywatel/ka tego kraju, wyrażam głęboka gorycz i rozczarowanie z powodu decyzji Sądu Dla Nieletnich w Lublinie w sprawie, która to dotyczyła zamordowania w bestialski sposób żywego zwierzęcia!
"Niska szkodliwość czynu..."Czy jest nią zabicie niewinego stworzenia i rozpowszechnianie nagrań z tego okropnego czynu?!
Sąd wydajac taka decyzję przyczynia sie do propagowania podobnych czynów wśród młodych ludzi być może w przyszłości z ofiarami w ludziach...

Z powazaniem
............

adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

wiadomośc mozna przesyłac dalej."[/quote]
[B]a mysmy za zamieszczenie apelu na stronie ttonzu zostali przywołani "do pionu" przez SdZ z lublina:[/B]
reprezentuję Straż dla Zwierząt, Okręg Lubelski. Jeśmy jako organizacja zaangażowani w tą sprawe. Informacje zawarte na Waszych stronach odbiegają od rzeczywistości, Sąd jeszcze nie obradował w sprawie, więc nie wydał wyroku uniewinniającego. TOZ niestety nie może uczestniczyć w sprawie jako oskarzyciel posiłkowy, ponieważ Ustawa o postępowaniu w sprawach z nieletnimi nie przewiduje przepisów o instytucji oskarżyciela posiłkowego(art. 48 ). Nie mam wiedzy skąd informacje o już wydanym wyroku uniewinniającym tych zwyrodnialców. Jeżeli Państwo posiadacie więcej informacji proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajtka'][B]a mysmy za zamieszczenie apelu na stronie ttonzu zostali przywołani "do pionu" przez SdZ z lublina:[/B]
reprezentuję Straż dla Zwierząt, Okręg Lubelski. Jeśmy jako organizacja zaangażowani w tą sprawe. Informacje zawarte na Waszych stronach odbiegają od rzeczywistości, Sąd jeszcze nie obradował w sprawie, więc nie wydał wyroku uniewinniającego. TOZ niestety nie może uczestniczyć w sprawie jako oskarzyciel posiłkowy, ponieważ Ustawa o postępowaniu w sprawach z nieletnimi nie przewiduje przepisów o instytucji oskarżyciela posiłkowego(art. 48 ). Nie mam wiedzy skąd informacje o już wydanym wyroku uniewinniającym tych zwyrodnialców. Jeżeli Państwo posiadacie więcej informacji proszę o info.[/quote]

[COLOR=DarkSlateGray]od iluś dni piszemy tutaj, że sąd nikogo nie uniewinnił tylko uznał że sprawcy moga poczekać do rozprawy w domu, ale list do toz'u pojawia się i pojawia ...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No to dobrze jak cos to sie bede Toba tłumaczyć heheh juz mam gotowy tekst jak mi ktos pomylke wytkine: A klamerka tez popelnia bledy nie tylko ja:evil_lol:Moze byc??:diabloti:[/quote]
może może.
w końcu jestem Solidarna...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam naturę "zero agresji", ale jak czytam i widzę coś takiego to... Zabiłąbym gołymi rękami... Bo innego wyjścia nie widzę, jeśli ci gówniarze robią coś takiego mając 11-16 lat, to co będzie dalej????????????????? Będzie tylko gorzej...
Szkoda, zeby tlen na ziemi marnowali...

Link to comment
Share on other sites

Ja też wątpię...ale takie bestie muszą się bać....kiedy się nie boją czują się bezkarne...chodzi o to aby taki wyrok pokazał i jemu i innemu zboczeńcowi, któremu przyjdzie do głowy podobna myśl, że coś mu za to grozi, że będą jakieś sankcje, że będą problemy....i może nie zrobi tego co zaświta w jego chorej głowie. W tej chwili kompletnie nic ich nie powstrzymuje:angryy:

Link to comment
Share on other sites

będą się bać kary.
nie czynu.
czyn będzie zabawą.
i mogą to powtrzyc - tylko nie nakręcą jak kona pies
bo to uznają za błąd.:angryy:

fakt. muszą się bac.
ale jeśli trafią do poprawczaka
to tam dostaną w kość.:mad:
kurator nic nie zdziała.:shake:

Link to comment
Share on other sites

mnie zastanawia
ile jeszcze takich "cholernie zabawnych sposobów na nudę" będzie ?
przecież są wakacje - to własnie wtedy dzieciaki się nudzą.
a taki sposób wydaje im się ideałem.
"jak oni mogą to ja też" - ciekawe, dokąd ich zaprowadzi ta dewiza

Link to comment
Share on other sites

i dobrze.
nie zasługują nawet na śmierć z rąk człowieka.:angryy:
bo zabicie istoty niewinnej... do KOŃca życia będą mieć na rękach krew tego szczeniaka,a na czole wypisane : "Oto ja. Morderca niewinności. Złodziej szczęśliwego życia. Gwałciciel praw."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...