Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

Tez uwazam ze kara z rak czlowieka to nic w porownaniu z tym co ich spotka potem. Bóg ich nawet nie dotknie tylko powie slowo i pojda tam skad sie nie wraca i gdzie spotka ich zasluzona kara. Jeszce nie wiedza co ich czeka:diabloti:Bo oni chyba w Boga nie wierza skoro robia takie rzeczy:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klamerka']no bo to są efekty BEZSTRESOWEGO WYCHOWANIA :shake:[/quote]
No nie nawidze tego sposobu wychowania:angryy:Opowiadala mi kiedys nauczycielka jak siedzial w autobusie i dziecko ja ciagle kopalo a matka nie zwracala uwagi wiec ona jej w koncu powiedziala zeby se dziecko uspokoila a ona na to ze ona je wychowuje bezstresowo i nie bedzie mu nic mowic wtedy gnojek wzial i ja oplul (nasza nauczycielke) a matka na to :no przeciez teraz na nie nie nakrzycze bo sie zdenerwuje niepotrzebnie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No nie nawidze tego sposobu wychowania:angryy:Opowiadala mi kiedys nauczycielka jak siedzial w autobusie i dziecko ja ciagle kopalo a matka nie zwracala uwagi wiec ona jej w koncu powiedziala zeby se dziecko uspokoila a ona na to ze ona je wychowuje bezstresowo i nie bedzie mu nic mowic wtedy gnojek wzial i ja oplul (nasza nauczycielke) a matka na to :no przeciez teraz na nie nie nakrzycze bo sie zdenerwuje niepotrzebnie:angryy:[/quote]

[INDENT] no to już jest śmieszne
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Bo to jest wygodne, nic nie robić tylko pieprzyć o bezstresowym wychowaniu...Nie mówię,że trzeba dziecko od razu bić, są inne formy karcenia, które trzeba stosować z głową. Tzw. bezstresowe chowanie to tylko ciężkie lenistwo rodziców, a dzieciaki i tak im odpłacą, pewnie już w szkole, a w gimnazjum najpóżniej.

Link to comment
Share on other sites

bezstresowe wychowanie? Takie coś się to się raczej nazywa hodowanie. :/ Tylko dać dziecku jeść i tyle. A kto powie mu, co jest dobre, a co złe?

Biedny pies... Takich ludzi, co krzywdzą zwierzęta powinno się izolować od społeczeństwa! Przecież oni w przyszłości swoje zachowanie mogą przenieść również na ludzi. A nie 100zł grzywny lub... nic. Kochane polskie prawo!

Link to comment
Share on other sites

Bo w Polsce powinny być dotkliwe finansowe kary za skrzywdzenie zwierzęcia, ale nie tylko za znęcanie sie, ale za każde zranienie itp lub niedopilnowanie swojego psa latającego luzem,gdy ten pogryzie innego... Wtedy każdemu weszło by w krew (może nie w tym pokoleniu ale chociaż w następnym ),że zwierzę to jest ODPOWIEDZIALNOSC..Niestety, jak się nie poczuje uderzenia po kieszeni, to cały świat może sobie gadać do woli...:angryy:
Jakby ta matka wiedziała,że za głupotę syna grozi jej wysoka kara finansowa, to by gnoja lepiej pilnowała...Jakby ten niby właściciel, co wyrzucił szczeniora na śmierć wiedział, że zapłaci, to 100 x by pomyślał, zanim dopuściłby do rozmnożenia suki ...

Link to comment
Share on other sites

Bosz........ja nie wiem co robić....w normalnym kraju(gdzie są jakieś kary za znęcanie się nad zwierzętami-np.Ameryka) to te gnoje dostały by conajmniej 3lata...a nie tak jak w Polsce 100zł grzywny i po sprawie.....<wrrrrrrrrrrrrrrr...> A czy ktoś wie coś morze co się stało z tymi gówniarzami(sory za wyrażenia ale mnie ***** bierze...) co zabili tego miśka bo ostatnio sprawa ucichła...może ktoś coś wie...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Takich ludzi nic nie zmieni:shake: Pozorna zmiana moze bedzie ale jak znow nadazy sie okazja to ja wykorzystaja:-(Dobrze ze sprawiedliwosc dosiegnie ich w Niebie. Stamtad nie ma ucieczki a kara jest gorsza niz poprawczak. Z piekła sie nie wraca.[/quote]
[B][U]'' BÓG NIE DOZWOLI Z SIEBIE SZYDZIĆ, A CO POSIALI TO I ŻĄĆ BĘDĄ !!!''[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zonia']Bosz........ja nie wiem co robić....w normalnym kraju(gdzie są jakieś kary za znęcanie się nad zwierzętami-np.Ameryka) to te gnoje dostały by conajmniej 3lata...a nie tak jak w Polsce 100zł grzywny i po sprawie.....<wrrrrrrrrrrrrrrr...> A czy ktoś wie coś morze co się stało z tymi gówniarzami(sory za wyrażenia ale mnie ***** bierze...) co zabili tego miśka bo ostatnio sprawa ucichła...może ktoś coś wie...?[/quote]
13 sierpnia jest ich rozprawa w Lublinie, niestety nie będzie jawna:angryy:
dlatego kilka postów wcześniej pytałam czy ktoś się wybiera do Lublina, trochę osób ma się zebrać przed gmachem sądu żeby zaprostestować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']To i tak nie ma znaczenia - zwykle sprawy dot. małolatów są niejawne...[/quote]
Mnie najbardziej to wkurza że najczęściej tych małolatów żadna kara nie spotyka...to taki 16latek jak pomyśli że nic i tak mu nie zrobią to sobie psa może katować....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Bo w Polsce powinny być dotkliwe finansowe kary za skrzywdzenie zwierzęcia[/quote]

Zgadzam się w pełnej rozciągłości, tylko bolesne uderzenie po kieszeni może powstrzymać znęcanie się nad zwierzętami.
Za umyślne zabicie zwierzęcia bez powodu dolna granica grzywny powinna wynosić 5 tysięcy, górna przynajmniej 100 tys. i taka grzywna powinna być orzekana przez sąd obligatoryjnie, żeby sędzia nie miał możliwości "zlitowania się" nad oskarżonym.
Tylko walenie zwyrodnialców bez litości po kieszeniach może coś zmienić. Jak mieli "przyjemność" zakatować bezbronne zwierzę, to niech spłacają grzywnę do końca życia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...