Jump to content
Dogomania

Podpalili Psa Filmowali Jak Kona


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nobody29']Sluchajcie wyslalam juz wiadomosc do jednej z uzytkowniczek ktora jest prawnikiem, z prosba o napisanie tekstu ustawy obywatelskiej / spolecznej ktora pozwoli chronic zwierzeta przed okrucienstwem ludzi i ktora da mozliwosc ukarania tych wynaturzencow za ich czyn. Trzeba bedzie zebrac 100 tysiecy podpisow pod tą ustawa a potem skieruje sie ją do sejmu.
Mam nadzieje ze pomozecie Dogomaniacy.[/quote]

To nie ma sensu, wiesz ile to by trwalo? Juz sa kroki poczynione o zmiane ustawy ale zlo siedzi w nas a nie w ustawach. A jakie sa wyroki sadowe to kazdy widzi.
[URL="http://www.koalicja.org.pl"]www.koalicja.org.pl[/URL]

Moze trzeba 'naciskac' program UWAGA i INTERWENCJE polsat.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ludzie kiedyś zaczną myślec... Te dzieci to już nie dzieci, dzieci tak się nie zachowują. Zwyrodnialcy. Filmu nie mogłam obejrzec, przeczytałam opis i to mi wystarczyło. Niby Ziemia jest tak mała w całym wszechświecie i podobno życie na niej jest etapem przejściowym... Myślę, że gorszego piekła gdziekolwiek indziej nie ma... Nadziwic się nie mogę ile cierpienia i zła, okrucieństwa jest na jakże małej planecie Ziemi- za sprawą jakże małego człowieka... Ten to potrafi. Najlepiej wychodzi mu prowadzenie do autodestrukcji.

Szkoda tylko, że na głupocie takich "....." muszą cierpiec istoty, które nie mają nawet pojęcia za co i dlaczego...

Ogarnia mnie przeraźliwy żal i bezsilnośc.

Link to comment
Share on other sites

Wam napewno też dzisiaj ciężko było zasnąć ... ja porpostu nie zasnęłam bo wciaz mnie tłucze ...

Gowniarze smieją się własnie i spokojnie jedzą sniadanie. Czytają smsy od kumpli, którzy są dumni że mają tak popularnych kolegów i chcą tak samo. Prawo dla zwyrodnialców nie dla zakatowanego psa i śmiech oprawców pod budką z piwem .... trzeba tym gówniarzom ten usmiech z pysków zdjąć słuchajcie.


[B][COLOR=red]Wiecie o kim pomyślałam o Filipie Barche - genialny gość, polak, świetnie i konkretnie się z nim rozmawia. Doprowadził do pierwszego wyroku skazującego za znęcanie się nad zwierzętami. Bardzo konkretny gość. Biorąc pod uwagę jakie pikiety na świecie organizuje, jak sprawy w sądach zaklada .... może warto z nim zlapać kontakt? ... Dla Filipa nie ma niemożliwego. Ja z uwagi na totalny brak czasu i wyjazd proponuje aby jedna osoba z Was z nim porozmawiała aby nie robić zamieszania. Mam do niego gg 3040239. [/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]więcej tutaj [URL]http://barche.blog.onet.pl/[/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja chetnie wysle list do szkoly? Czy ktos z Was juz taki list wysylal?
Przydaloby sie tez kuratorium powiadomic. Oni sa ponad szkolami.

Jesli w TVN pokazali material, a TVN zazwyczaj i do tej pory do spraw zwierzat sie nie mieszal, to musialo ich ruszyc i mozna by kuc poki gorace.
I Polsat Interwencje tez powiadomic.

Link to comment
Share on other sites

Albiemu popieram Cię!
Tylko w ten sposób zmusimy ich i ich wspaniałych rodziców, do zastanowienia się nad swoim przerażającym czynem. Niechaj przemykają się hyłkiem wytykani palcami, niech wszyscy normalni ludzie odwrócą się od nich jak od trędowatych bandytów, niech się boją własnego, parszywego cienia i nawet we śnie cierpią bez końca za zbrodnie, której się dopuścili. [B]Osobnicy, którzy w bestialski sposób mordują dla zabawy, powinni być na zawsze wykluczeni ze społeczeństwa!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

To okrucienstwo oni maja we krwi po swoich dziadach...
[QUOTE]Wiocha Motycz, gmina Bełżyce.
06.07.2008 07:42
~jjml
[B]Wiocha Motycz, gmina Bełżyce. Dzikie chłopstwo z tych terenów jest przekleństwem dla Polski. Jest to forpoczta "rezunów", którzy w czasie okupacji wyrżnęli nie mniej jak 160 tysięcy Polaków. Potworne męczarnie zadawane swoim ofiarom przed śmiercią, należały do normalności. Jedna z band "rezunów" miała na przykład kata ślepca, który żywcem ćwiartował ofiary, bo widzący "rezuny" nie podejmowali się tego.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ok podesłałam Filipowi linki i zobaczymy. Podałam też adres tego wątku. Filip ... ja dziekuję za to jakim jesteś czlowiekiem i za to co juz zrobiłeś. Mam nadzieję pomożesz w tej sprawie w całym swoim natłoku spraw. Pozdrawiam!


Tego nie zrobiły dzieci - dla mnie KAT nie ma wieku, więc czas ściągnąć mu kaptur i spojrzec w oczy... jak długo będziesz się śmiał?

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Ulką18 - że trzeba ich napiętnować!! Nagłaśniać sprawę jak się tylko da - lokalnie też - jak mamuncie tatuśkowie takich ........ będą się wstydzili wyjść z chałupy to dopiero dobiorą się do synciów. lokalny ksiądz też mógłby sporo tu pomóc - wiecie co znaczy taki tekścik z ambony!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co powiedziec. nie chcialam tu wchodzic i teraz weszlam. nasuwaja mi sie tylko dzieci kolezanek, znajomych. ok. 10 letnie.

pewne siebie az do przesady, zarozumiale, wtracajace sie non stop w rozmowe, przeszkadzajace, wykłocajace sie z rodzicami o wszystko, krzykliwe, bez zajecia. zabawek mase, zwierzatko na zawolanie...tragedia..

ostatnio poszlam na rozmowe z rodzicami dziewczynki rzucajacej wraz z kolegami ceglowkami w labedzie na kanale elblaskim.Labedzie mialy szczescie i to wielkie. (teraz maja mlode.) "Oj oj oj- tak nie mozna- to caly komentarz. umyj raczki i zjedz obiadek, kochanie".
zwykla rodzina na poziome. sliczna dziewczynka- dobra uczennica.


nie chce sobie nawet wyobrażac rozmowy i calej reszty ze strony moich rodzicow gdybym to jak tak sie zachowala jako dziecko.

Lenistwo rodzicow dzisiejszych doprowadza mnie do szalu tak jak ten przypadek.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Sprawcami są dwaj bracia - [COLOR="Red"][SIZE="3"]11-letni Damian i 16-letni Stanisław S. z Motycza i ich kolega 15-letni Piotr D. z Tomaszowic.[/SIZE][/COLOR] Wszyscy pochodzą z dobrych rodzin[/QUOTE]

Charly, juz wiesz jak wyglada Piotr D.

To z gazety, moda prosze o nieusuwanie, to zdjecie jest ogolnodostepne
[img]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=DW&Date=20080705&Category=NEWS01&ArtNo=457569802&Ref=AR&MaxW=185&border=0&title=1[/img]
15-latek podczas przesłuchania zachowywał się arogancko.
(Fot.: KWP Lublin)

[url]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080705/NEWS01/457569802[/url]

Link to comment
Share on other sites

:angryy: i tak to wlasnie jest. Mial nadzor i teraz go wypuscili.

[COLOR=blue]"Z chłopakiem już wcześniej były jednak problemy. - Z powodów wychowawczych objęty był on opieką kuratora rodzinnego - dodał rzecznik"
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zmiana ustawy o zwierzętach jest koniecznością,ale to wymaga czasu.Tam jest potrzebne 100 tys.podpisów.Chyba Komietet Inicjatywy Obywatelskiej,wybranie kogoś kto przedstawi w sejmie-tego się boję najbardziej!Musi byc ktos kto ma nerwy jak postronki by przedstawić,odpowiedzieć na pytania posłów i inie wybuchnąć!Ale to perspektywa czasu...A co z pozwaniem rodziców z powództwa cywilnego?To jest możliwe?Za zaniedbania wychowawcze?
-------------
Ktoś pisze o skutkach ew.lania..Powiem szczerze niewiele mnie to obchodzi,a sugerowanie ew.samobójstwa(nie wiem czy to tu ktoś to napisał czy na innym forum)też nie wierzę!Że są wrażliwi?Że młodzież jest wrażliwa?Wrażliwi ludzie nie katują,nie dręczą,nie mordują!
-------------
Co to za określenie,,ryzuny,,?W historii tak określało się Ukraińców?To są Ukraińcy?Mniejszość Ukraińska?

Link to comment
Share on other sites

Mam pelne nazwisko tego herszta bandy, Charly juz Ci podaje.

Przedtem mod wycial z mojego postu. A przeciez te dane byly dostepne dla calej Polski na naszej klasie. Wiec co niby ja zle zrobilam, ze przekopiowalam to nazwisko???


Na wszystkich forach pod artylukalmi prasowymi ludzie sa tak wkurzeni, ze moze wreszcie cos zacznie sie dziac.

Link to comment
Share on other sites

jak na razie zrobie to co potrafie i zeby tak nie siedziec....Wiec napisze list w j. niemieckim, wysle maila przechodniego do Niemiec (jest tego bez liku) i poprosze o przeslanie do wojta gminy. nie wiem co to da i czy cos, ale to wszystko co na razie przychodzi do glowy.

zreszta nie tylko tam, takze do dyrektora szkoly.

Link to comment
Share on other sites

Mnie smieszy jedno- mam znajomego kolege ktory tez jest pod objeciem kuratora za to ze ucieka ze szkoly, bodajze pije i pali- ma kuratora, i na takim samym szczeblu prawa jest ten oto wyrzej wymieniony kolega- tylko ze on jest morderca- czy to jest rowne prawo polskie wobec nieletnich... sami sobie na to odpowiedzmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']
Ktoś pisze o skutkach ew.lania..Powiem szczerze niewiele mnie to obchodzi,a sugerowanie ew.samobójstwa(nie wiem czy to tu ktoś to napisał czy na innym forum)też nie wierzę!Że są wrażliwi?Że młodzież jest wrażliwa?Wrażliwi ludzie nie katują,nie dręczą,nie mordują!
[/quote]
Jeżeli chodzi o lanie to podobno Hitler był bity w dzieciństwie....:shake:
Czytałam to w jakiejś książce. Jak tylko sobie tytuł przypomnę, wypożyczę i zacytuję dokładnie ten fragment.

Osobiście uważam, że bicie może tylko pogorszyć sprawę, do takich osób potrzebny psycholog, chociaż nie wiem czy w tym wypadku pomoże i czy nie trzeba będzie psychiatry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...