Jump to content
Dogomania

Schronisko dla zwierząt w Swarzędzu (k. Poznania) - Pierwszy post - aktualizacja!!


Saint

Recommended Posts

[quote name='Saint']Posty zostały skasowane, gdyż mimo wyraźnych próśb, jakieś życzliwe schronisku osoby zaczęły rozpowiadać niepotwierdzone komunikatem TOZ-u informacje na prawo i lewo, choć wyraźnie pisaliśmy, żeby zachować tą informację dla siebie.[/quote]

To pisząc taką inf na forum publicznym myślałeś, że się nie rozniesie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='tyciaNi']ja słyszałam coś o Pawle Antosiku z Poznaniazajmuje się razem z innymi profesorami neurologią - pracują przy Katedrze Politechniki ;)[/quote]


Raczej przy Katedrze Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego (dawna AR) ;-). Jest tam klinika dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[B]Asia i Yuki[/B] labek śpi z wami w domku, czy tak jak pisałaś.. na zewnątrz? ;)


Hebanek śpi w garazu przy grzejniczku. Jest bardzo grzeczny i nie piszczy i nie rozrabia. Oby tak zawsze bylo. Jestem w szoku że tak sie zachowuje jakby tu mieszkał kilka lat. Tylko hmm nie był kastrowany i z tego co widze jest bardzo pobudzony na spacerach nie istnieję. Mogę go wołac i zero reakcji liczy sie tylko wąchanie. Jutro spotkanie z Yukaskiem mam nadzieje ze chłopaki sie polubią.

jest problem z drugą labradorką.. psina ma padaczke i niestety.. jej stan zaczyna się pogarszać! :-( z tego co wiem w schronisku jest już baardzo długo :-(

Czy to ta taka wysoka labradorka?? Była taka przesłodka sunia razem z Hebanem. Jak bylismy w niedzielę to Heban był zarezerwowany, ale nikt się po niego nie zgłosił. Gdyby było inaczej wzieła bym sunię, była przesłodka. Poryczałam sie, bo miałam nadzieje że dwa psy beda miały domek, a tak ona została.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']To pisząc taką inf na forum publicznym myślałeś, że się nie rozniesie?[/quote]

Widzisz..
DGM była kiedyś jak jedna wielka rodzina.
Jak się prosiło, żeby coś zostało 'między Nami' to tak się działo.
Wszystko się zmienia - to oczywiste.
Szkoda, że DGM idzie w tym gorszym kierunku - przynajmniej jeśli chodzi o tą kwestię.

na chwilę o tej 'ewolucji' zapomniałem, ale obiecuję, że już więcej takiego błędu nie popełnię.

-----

Luis został zabrany w poniedziałek.
miał być wzięty na stałe.
potem nagle na DT.
teraz okazuje się, że za chwilę ma wracać do schronu :angryy:

także na wszystkich frontach szukamy domu dla Luisa..

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]UWAGA!!!
Nowy wątek Luisa ze Swarzędza !!!! Psu trzeba pomóc natychmiastowo :(
[/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaff-luis-w-schronie-przez-lata-wyszedl-na-moment-teraz-znow-schron-potem-igla-129457/#post11619770[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Widzisz..
DGM była kiedyś jak jedna wielka rodzina.
Jak się prosiło, żeby coś zostało 'między Nami' to tak się działo.
Wszystko się zmienia - to oczywiste.
Szkoda, że DGM idzie w tym gorszym kierunku - przynajmniej jeśli chodzi o tą kwestię.

na chwilę o tej 'ewolucji' zapomniałem, ale obiecuję, że już więcej takiego błędu nie popełnię.

-----

Luis został zabrany w poniedziałek.
miał być wzięty na stałe.
potem nagle na DT.
teraz okazuje się, że za chwilę ma wracać do schronu :angryy:

także na wszystkich frontach szukamy domu dla Luisa..[/quote]
Odnośnie końca tego postu - oj oj nie tak to miało wyglądać :evil_lol:- przypomnij sobie jak do Ciebie dzwoniłam to mówiłam, że na jakieś 2 tyg mogę psa wziąść, ale nie na stałe, miałam mu dać dwutygodniowy DT, jak się potem okazało trzeba adoptować psa bo nie ma innej opcji w tym schronisku, to już nie chciałam się odwracać i wzięłam psa tylko mieliśmy myśleć co będzie za te 2 tyg. Psa mam prawie tydzień i poprostu jego dalszy pobyt u mnie nie jest możliwy, ale już są pieniążki na budę, a w nocy pies będzie w piwnicy spał. W dzień go będę brała do siebie jak tylko córa będzie u babci czy u teściów, także jakoś wyszliśmy z opcji schroniska. Dziękuję Wam za pomoc Saint i Linka szczególnie duża buźka za pomoc w wyciągnięciu psa i za jego transport i pieniążki na budę!!! CHITA także dzięki za wsparcie finansowe. Ogólnie będzie to tak wyglądało, że Luisek będzie spał w piwnicy, na codzień w budzie i codziennie 2, 3 godzinki w domu w czasie, kiedy córa odwiedza dziadków albo teściów, więc już schronisko może iść w zapomnienie Luiska.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linka'][B]Saincik[/B] prosimy o aktualizacje pierwszej strony :eviltong: chyba, że zrobimy to jutro - Razem;)

[B]Silky[/B] - niestety nie mogłam napisać Ci PM na dogo.. za nic nie wiem dlaczego:angryy: ale napisałam Ci mail - doszedł?


Hej.
Ja tez nie moge nic napisac , ani do Ciebie na Priva , ani na gg. Pisze wiec tutaj.
Moj email to [email][email protected][/email]

Czekam na kontakt.
Pozdrawiam Wszystkich pomagajacym bezdomnym psiakom. Dobrze ze w Anglii tego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dagula']Odnośnie końca tego postu - oj oj nie tak to miało wyglądać :evil_lol:- przypomnij sobie jak do Ciebie dzwoniłam to mówiłam, że na jakieś 2 tyg mogę psa wziąść, ale nie na stałe, miałam mu dać dwutygodniowy DT, jak się potem okazało trzeba adoptować psa bo nie ma innej opcji w tym schronisku, to już nie chciałam się odwracać i wzięłam psa tylko mieliśmy myśleć co będzie za te 2 tyg. Psa mam prawie tydzień i poprostu jego dalszy pobyt u mnie nie jest możliwy, ale już są pieniążki na budę, a w nocy pies będzie w piwnicy spał. W dzień go będę brała do siebie jak tylko córa będzie u babci czy u teściów, także jakoś wyszliśmy z opcji schroniska. Dziękuję Wam za pomoc Saint i Linka szczególnie duża buźka za pomoc w wyciągnięciu psa i za jego transport i pieniążki na budę!!! CHITA także dzięki za wsparcie finansowe. Ogólnie będzie to tak wyglądało, że Luisek będzie spał w piwnicy, na codzień w budzie i codziennie 2, 3 godzinki w domu w czasie, kiedy córa odwiedza dziadków albo teściów, więc już schronisko może iść w zapomnienie Luiska.:multi:[/quote]

[SIZE=3][B]Nigdy, przenigdy nie dawajcie tej osobie psa na DT czy DS !!![/B][/SIZE]
Przez Dagulę Luis ze Swarzędza przeżył tylko niepotrzebny stres i o mało co nie wylądował w schronie lub Bóg wie gdzie jeszcze :angryy:
Lecę na Czarne Kwiatki.. :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję amstaffa lub pitbulla - samca - do ok. 5 lat, łagodnego do ludzi i do suk. Jeśli w Swarzędzu są jakieś psy spełniające te kryteria, wstawcie wszystkie tu na wątek.
Jeśli ktoś ma pomysł z poza tego schroniska, może mi podsyłać na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Poszukuję amstaffa lub pitbulla - samca - do ok. 5 lat, łagodnego do ludzi i do suk. Jeśli w Swarzędzu są jakieś psy spełniające te kryteria, wstawcie wszystkie tu na wątek.
Jeśli ktoś ma pomysł z poza tego schroniska, może mi podsyłać na pw.[/quote]

Doddy, no to Luis !!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/amstaff-luis-w-schronie-przez-lata-wyszedl-na-moment-teraz-znow-schron-potem-129361/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Saint napisał, że on niekoniecznie w stosunku do spaniela dorosłego się zachował.
A w schronisku nie ma już samców? Zawsze było tam tyle psów.[/quote]

Myślę, że Luis w stosunku do suki nie byłby agresywny.

W Swarzędzu na bank jest pies pasujący do opisu. A może ten czarno-biały?

Doddy napisałam Ci w pw o jeszcze jednym piesku.

Link to comment
Share on other sites

Cieżko będzie znaleźć asta, który byłby barankiem w stosunku do KAŻDEGO psa.. Luis jest priorytetowy.. nie może mieszkać na podwórku Sainta w nieskończoność, a na pewno łatwiej byłoby sprawdzić jego reakcje na suczkę (moze nawet dzisiaj) niż psa wyciągniętego prosto z boksu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]doddy[/B] - nie sądzę, żeby minutowe obwąchiwanie się z psem, zaledwie w kilka godzin po tym, jak Luis do mnie trafił mogło wnioskować o tym, czy jest agresywny, czy nie..
dziś sprawdzę jak reaguje na suczki (najpóźniej jutro).

W każdym bądź razie - nie skreślałbym tak od razu Luisa..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...