Jump to content
Dogomania

Kto ma bardziej nieznośnego psa na dogo niż ja?


tamb

Recommended Posts

[QUOTE] Febe, jest aktualnie najbardziej kombinatorskim psem jakiego znam :evil_lol:[/QUOTE]
terrier typu bull :evil_lol:

[QUOTE]Ubzdurała sobie, że wejdzie na łóżko piętrowe :evil_lol: i niestety umie :lol:[/QUOTE]
a co myślałaś , że odpuści ? :diabloti:

Klementyna kocha polowac na owady , które jak upoluje zjada - jest skuteczniejsza niż lep ... zdejmuje muchy z sufitu .. mam niskie mieszkanie tylko 2,20 :evilbat:

[QUOTE]obawiam sie, ze nasze psice maja zbyt różny styl zabawy, aby mogly sie porozumiec...[/QUOTE]
Tak , zgadzam się , moje świniaki już są tak popsute .. że potrafią się bawić tylko po świńsku ;) Psa który nie odpowie ogniem na zabawę , spokojnie wpuszczą .. tylko pytanie czy maliniak by wytrzymał .. ;)

wczoraj , odwiedziła nas bardzo fajna , młoda dogomaniaczka - miała zniszczyć moje świnki :diabloti: przez 6 godzin próbowała .. sama padła , świnki chciały jeszcze :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']
a co myślałaś , że odpuści ? :diabloti:
[/QUOTE]

no wiedziałam, że nie odpuści :evil_lol:. Tylko, że ja później muszę ją sciągać, a ona mi jeszcze ucieka pod ścianę, tak żeby jej nie dosięgnęła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój TZ , chciał byc cwany i kupic dla nas wyro piętrowe - żeby świniaki nie właziły - :evilbat: ale przypomniał sobie jak Lalka właziła na balkon po drabinie i genialny plan legł w gruzach :evil_lol:

ale żebyście nie pomyśleli , że ja narzekam na moje świniaki , ja je uwielbiam za ich kreatywnośc i dlatego ich nie ograniczam :) Kocham psy które myślą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Febe, co do działań destrukcyjnych miałą pewien okres, że jak jej się za bardzo nudziło to odchodziła w kąt (tak, piesek śpi :evil_lol:) i zajmowała się zamkiem/ rękawem z bluzy, potrafiła też tak zrobić przy nas, no bo co to takiego :razz:, bardzo jej się podobała zabawa w przeciaganie.. moim rękawem albo nogawką ze spodni.. zresztą mi też :evil_lol:.

[/quote]
[B][I]apropo zamków...[/I][/B]
[B][I]znam konia nie psa, który jak stalismy na hipoterapii i ja stałam przed nim i miałam zamek w bluzie podpięty pod szyję to z nudów rozpinał mi tek zamek na sam dół...potem ja zapinała i tak w kółko :evil_lol: wyobraźcie sobie paszczę konia łapiącą zębiskami nad moją klatką piersiową :eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ja znałam konia, który musiał być zamykany na kłódkę, bo inaczej potrafił się z każdego pomieszczenia wydostać :D[/quote]
[B][I]eee w stajni jedna klacz jak kłódka była zamknięta od strony gdzie stała na padoku i klucz był w niej to potrafiła przekręcić klucz , otworzyć bramę i wyprowadzić wszystkie konie na stację bp :diabloti:[/I][/B]
[B][I]A POTEM policja jeździła i mówiła, że konie biegają po ulicy :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]eee w stajni jedna klacz jak kłódka była zamknięta od strony gdzie stała na padoku i klucz był w niej to potrafiła przekręcić klucz , otworzyć bramę i wyprowadzić wszystkie konie na stację bp :diabloti:[/I][/B]
[B][I]A POTEM policja jeździła i mówiła, że konie biegają po ulicy :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE]

brrr nie cierpię takich koni:mad: działka, relaksik, dwa psy -pitowaty i astowata leżą, my siedzimy bajka. Naglę tudum tudum i przekłusował konik bo nikt nie zabezpieczył zasuwki. Lala za nim bo tyyyle mięsa nie może się marnować, Fredzik się ściga, ciocia lata i polewa wodą w ramach wyłączenia psów z pościgu, reszta się miota w strugach wody bo oblani są wszyscy tylko nie psy. kurtyna;)

jeszcze było wyrzucanie indyków z działki na wyścigi bo wlazły a pieski chciały się z nimi zaprzyjaźnić.
Rozrywanie indyka po cichu tak żeby ludzienie przyszli i nie zabrali.
I matka mojej suki - mieściła się miedzy sztachetkami bramy więc potrafiła uciec na świerzo wylane gnojówką pole żeby się wytarzać...trzy razy w ciągu dwóch dni:cool3:
to jeszcze przedsuczowy okres kiedy moja mama twierdziła że w życiu nie zgodzi się na psa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marti91']A czy Wasze psy rzucają w Was karmą?:)[/quote]
nie zdarzylo sie jeszcze:evil_lol:


Moj Rocky ,jak polowal na muche na oknie(stal na parapecie)to zerwal zaslonke:evil_lol:
Wogole moj pies jest niegrzeczny,ma szalone pomysly ,ale za to wlasnie go kocham ,przynajmniej sie nie nudze;)
Dzisiaj zwalil poduszke z lozka na podloge i na niej spal:crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ad@']nie zdarzylo sie jeszcze:evil_lol:


Moj Rocky ,jak polowal na muche na oknie(stal na parapecie)to zerwal zaslonke:evil_lol:
Wogole moj pies jest niegrzeczny,ma szalone pomysly ,ale za to wlasnie go kocham ,przynajmniej sie nie nudze;)
Dzisiaj zwalil poduszke z lozka na podloge i na niej spal:crazyeye::evil_lol:[/quote]
Moja Pusia często się karą bawi, podrzuca i zazwyczaj gdzieś na szafce wyląduje ta karma albo w kogoś trafi:evil_lol:
A Sonia robi podobnie co Twój piesek, tyle że ona się nie bawi z poduszką tylko od razu całą kołdre zrzuca i na niej śpi;)

Link to comment
Share on other sites

Trochę głupio brzmi to " Siły nadprzyrodzone " Ale to prawda. A więc. czy wasze suczki sikają tak jak pies? A więc nasz dom jest zdemolowany..W korytarzu na partzerze i na piętrze są od dołu żółte ściany:diabloti: Chyba domyślacie się od czego/ kogo ? Tuś nauczyła się robić siku w domu. I to jak pies nie suczka. Cały ładny żółciutki rządek:mad: W salonie, obdrapana tapeta. W jadalni pogryziony stół:diabloti: Tuś pogryziona. Oczywiście bawiła się z mrówkami:mad: Przyszła z dworQ i wskoczyła mi na kolanka a ja w krzyk. Tuś pogryzły mrówki i oczywiście mnie też:cooldevi: Znalazła sobie nowych przyjaciół.:roll: Jak podlewałam kwiaty to podeszła mi pod wąż i stała, przyszła do domu cała mokra i brudna. Bo oczywiście musiała jeszcze się dotknąć do błotka. Bo by była przecież chora:cool1: A poźniej jeszcze zaczeła się rzucać do Dobka:stupid: Dobek się wkurzył i zaczął warczeć.:onfire: A Tusia zamiast uciekać:scared:Zaczeła się znim bawić:shake: Później się bawila karmą jak przyszła do domu. I przyniosła mi swoją kość - nie wiem co to miało znaczyć:evil_lol: To jak znów poszła na siku, znalazła patyk, przyniosła do domu I Aport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marti91']Moja Pusia często się karą bawi, podrzuca i zazwyczaj gdzieś na szafce wyląduje ta karma albo w kogoś trafi:evil_lol:
A Sonia robi podobnie co Twój piesek, tyle że ona się nie bawi z poduszką tylko od razu całą kołdre zrzuca i na niej śpi;)[/quote]
a no kolderka tez raz czy 2 razy zwalil i raz wszedl do poszwy i nie mogl wyjsc:crazyeye::evil_lol:

[B]M^T -[/B]niezly lobuziak z tego psiaka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ta sikanie sucze ...
i mnie wygląda tak
sika Franio na krzaka , potem Lalka poprawia , dopisuje Klementyna , kończy Franek ..

Jedynym psem , który zachowywał się normalnie i odsikiwał raz , był kastrowany dobek.
Reszta jakas taka , popsuta jest ...

ale żeby tak suczka z nogą w górze , a feeee ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
no kolderka tez raz czy 2 razy zwalil i raz wszedl do poszwy i nie mogl wyjsc
[/QUOTE]
Oj, ile razy ja kiedyś wstawałam w nocy by pomóc jej się wydostać z poszwy...:)
[QUOTE]
czy wasze suczki sikają tak jak pies?
[/QUOTE]
Pusia tak, a Sonia czasem poprawia ale tak to normalnie

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście mój łobuziak przyszedł dziś rano i zaczął mnie po buzi lizać:diabloti:. Żeby mnie obudzić. O 10.00. Wstaję, idę do łazienki, po coś do kuchni a mama krzyczy " Tylko nie całuj Tuś, bo tata jak rano jechał do pracy widział jak lizała ropuchę, bawila sę z nią i turlała jak piłkę " Przez godzinę siedziałam w łazience i myłam buzie..:placz: Już nie mam na nią SIŁY:shake: A czasem to ma takie pomysły..Za każdym razem jak przyjedzie do nas Weronia:loveu: ( siostrzenica ma, córka mej sis, ma półtora roczku:loveu:.) I je parówkę, to Tuś podchodzi do niej i piszczy. Wtedy dostaję parówkę:cool1:. Ale za to ją kocham:loveu::loveu::loveu: Boi się trochę jak ktoś powie " Tuś pójdzie do ludzi " A to się zaczeło tak - Pewnego dnia przyjechała do nas babcia. Tuś pogryzła jej buty. A babcia - " Tuś powinna iść do ludzi " Teraz to jest na nią taki Hak:evil_lol: Zawsze jak tak powiesz w sekundę staję się grzeczna. Nie gryzie butów przez 10 minut. I nie broji - Ona Tylko To Umię..:roll: Ale właśnie za to ją kochamy;)

Link to comment
Share on other sites

[B]M^T[/B], klikasz na wybrane zdjęcie na fotosiku (tak żeby si.e powiększyło). Nastepnie klikasz na nie prawym klawiszem myszy i naciskasz na 'Właściwości'. Powinno ci sie pojawić takie okienko małe. Kopiujesz z tego okienka adres [B]obrazka[/B] (ten drugi- nie adres odnośnika). Potem w okienku np. szybkiej odpowiedzi klikasz na [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i tam wklejasz adres zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie. Mogę dodać tu zdjęcia mej Tuś? Mam 6 sztuk. I mam pomysł. Może zrobimy konkursik na najbardziej nieznośnego psa dogo. Trzeba np. dodawać zdjęcia swojego psa który właśnie broi itd. A nagroda to banerek którego będzie można wkleić pod post. Wiecie o co mi chodzi. Jeżeli się zgadzacie to proszę dodawać zdjęcia i wtedy do mnie, jeżeli się zgadzacie głosy. Ok? Chyba że chcecie do kogoś innego ;) Podane będzie kto i jak głosował, chyba że też nie chcecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...