Jump to content
Dogomania

M^T

Members
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

About M^T

 • Birthday 12/25/1988

M^T's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. M^T

  :O Na zdjęciu to prawdziwy pies? :O Ale duuuzi!! Jejku :O:O:O Twój???

 2. [quote name='Isia & Chester']i co ? nowe głosy czy cośś ? :eviltong:[/quote] Hah.. żadnych.. :( Jest oczywiście parę, zaraz podam i proszę żeby resztą zajeła się SKIBKA bo ja napewno dostane BANA. Proszę pisać do SELENGA jak coś o banerkach.. Bardzo przepraszam.. :( Chyba że Skibka nie chcę.. :( Ja głosuję na - tego kundelka 6 letniego :) Bo to miał być na naj bardziejszego leniucha a nie miss dogomani.. :)
 3. ZNAM BARDZO DOBREGO LEKARZA WETERYNARII. nIE DAJE DROGICH LEKÓW I URATOWAŁ NAM JUŻ 6 RAZY PSY. JEST BARDZO DOBRY.. POLECAM GO.. nIE MA SZPITALIKU ALE ZA TO JEST BARDZO DOBRY Z LECZENIU PSÓW I DAJE B. DOBRE LEKI! mAM DO NIEGO NUMER. JEŻELI KTOŚ BY KIEDYŚ POTRZEBOWAŁ TAKIEGO TO DZWONIĆ - 663118338 PODAM NUMER. mIESZKA ON W CHROSTKOWIE OK. LIPNA, WŁOCŁAWKA, TORUNIA. JESZCZE RAZ POLECAM GO! TRUDNO GO ZASTAC W DOMU, MA TYLE WYJAZDÓW, A JESZCZE NIEKTÓRZY LUDZIE GO NIE ZNAJĄ. DLA MNIE TO NAJLEPSZY WET NA ŚWIECIE ! :) NAZYWA SIĘ JANUSZ PAPIERSKI. WSZYSTKIE NASZEPSY BYLY LECZONE I SZCZEPIONE U NIEGO :) DALEKO OD NIEKTORYCH ALE WARTO! MOŻE WLASNIE TOBIE WYLECZY PSA :)
 4. Jeżeli jeszcze można jestem zainteresowana Piratem, Mam już takiego pieska więc szukam mu kolegi.. I oczywiście towarzysza naszej rodzinki :) Możemy zapewnić mu 2 spacery dziennie, spanie w legowisku, Tyle jedzenia ile będzie chciał, oczywiście wodę. Miłosć i miejsce na naszych kolanach. Nie jesteśmy jeszcze pewni, wiele naszych planów nie powiodło się.. :(
 5. Dawać swojego psa do konkursu już nie można, ale oczywiście głosować tak :) Mam już 4 głosy :D Żeby zobaczyć co i jak zapraszam na pierwszą strone i post. 2 osoby muszę zdyskfalifikować. Są to - [email protected] i Lusia8193 , dali tylko po jednym zdjęciu a potrzebne są chociaż 2. No poczekamy za nimi jeszcze 2 - 3 dni. Proszę do nich napisać i powiadomić. GŁOSOWANIE TRWA DO 5 SIERPNIA. zAPRASZAM WSZYSTKICH DO GŁOSOWANIA.
 6. [quote name='Mudik']no i jak w końcu z głosowaniem???[/quote] Głosujecie do mnie na PW ja napiszę kto dał na kogo głos. Wtedy wy napiszecie że się zgadza wszystko ogłoszę zwycięzców i na drugi dzień będą banerki. ;)
 7. A więc od jutra proszę o głosowanie :) I zaproście znajomków.. Wszystkie pieseczki i koteczki są przepięknę
 8. Pierwsze miejce - rozmiar - xXXL 2 - xXL 3 - XL a 4 normalny rozmiar. Balbinka - witamy!:p Banerki robi Selenga ;) No coś o tych fotach i pod. by tzreba pom,.
 9. Nie mam ulubionej rasy:shake: Wszystkie są piękne. Ale napiszę parę które najbardziej mi sę podobają - 1. Chow Chow 2. Sznaucer miniaturowy 3. Dog niemiecki 4. Chart Afgański 5. Mastino Neapoletano 6. Bobtail 7. Briard 8. Mastiff Angielski 9. Amstaff 10. York 11. Bernardyn 12. Rottweiler 13. Cane Corso 14. Pitbull 15. Bullterier 16. Alaskan Malamute 17. Czechosłowacki Wilczak 18. Dogue de Bordeaux 19. Chinski Grzywacz ( powder puff ) 20. Doberman z podciętymi uszami ( ale teraz nie można ) Bez podciętych też;) 21. Husky 22. Mieszaniec Wilka z psem ( wtedy on jest taki wierny że pójdzie Cię ratować Gdzie się tylko da i obroni Cię przed każdym. ) To nie jest normalny pies " To coś więcej niż pies " 23. Tosa inu 24. Fila Brasileiro 25. Shar - pei 26. Owczarek szkocki 27. Pointer 28. Seter Angielski 29. Pudel 30. Jamnik 31. Dalmatyńczyk 32. Chihuahua 33. Buldog Francuski 34. Basset 35. Airedale Terier 36. Akbash 37. Austaralian Cattle Dog 38. Bolończyk 39. Border Collie 40. Bullmastif 41. Foksterier 42. Skye terier 43. Wilczarz Irlandzki 44. Wyżły niemieckie I to było tylko pare ras które kocham z 300 ileś ;) Oczywiście kc wszystkie ale te naj, naj:lol:
 10. Na początku było tak źle..A teraz? Elza w nowym domku. Pusia u pani Elzy. I Lusia też ma rodzinę:loveu: Czego więcej? No DS dla Pusi :p Wszystko się powiodło ;) Na początku ten wątek był - brak słów. ( poprostu opłakiwany - biedne suńcie:-( ) A teraz?:loveu::loveu::loveu: Żeby wszystkie wątki tak szybko się kończyły;) Pzdr. I Proszę wymiziać Pusie i ucałować bardzo mocno od cioci M.:loveu: ( G.) Wiecie o kogo chodzi :eviltong:
 11. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=magenta]A więc - Zgłaszamy się do 21 :cool3: Proszę namawiać znajomych. Nagroda to banerek ;) I Być może dyplomik. Banerek jest z wybranym zdjęciem swojego psa. 10 dni trwa głosowanie ( losowanie ) Proszę przysyłać głosy do mnie na PW. Głosowanie jest do 31 - 10.00 Być może trochę po 10.00 Będą już ogłoszone wyniki;) Myślałam coś o takim czymś że np. Napiszę tylko ile kto dostał głosów. Ale wtedy byście nie uwierzyli. Nie chciałam urazić ( Bo dla mnie wszystkie psy są piękne :lol:) A jeżeli ktoś nie wygra.. pamiętajcie - WYBIERAMY NAJŁADNIEJSZEGO PSA, NIE KIERUJEMY SIĘ TYM ŻE PIES MOJEJ PRZYJACIÓŁKI TO MUSI WYGRAĆ , nie!!! :shake: Ten który jest najładniejszy, wygra ( tak myślę:roll: ) A Banerek - może się spóźnić góra 3 dni. Ale będzie;) [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=magenta] Pzdr. M^T[/COLOR][/SIZE][/FONT]
 12. Jeżeli chciałabym mojego przyszłego psa który będzie z rodowodem wystawiać to co mam zrobić? Może jakiś regulamin? Nie mam o tym pojęcia..:-( Kto mi pomoże? W jakim wieku musi być pies? Itd. Pomocy!:-(
 13. No tak, Robimy banerki na 3 pierwsze miejsca i dla pierwszego Banerek oraz Dyplomik. Tylko że ja w tych sprawach - kaput :( Może by ktoś zrobił? Tzn. Tylko później. nie?
×
×
 • Create New...