Jump to content
Dogomania

Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bunia']Mam dzisiejsze zdjęcia Tofika oraz kilka bardzo ważnych informacji dotyczących jego stanu zdrowia.

Diagnoza jest oczywiście postawiona już od wtorkowego wieczoru kiedy to Tofik do mnie przyjechał ROPOWICA MŁODZIEŃCZA.
Od środy rana stosujemy właściwą i chyba jedyną metodę leczenia .
Na efekty należy poczekać 3-4 tygodnie.
Sama jestem bardzo niecierpliwa i konsultuję jego przypadek z innymi lekarzami w Łodzi i w Warszawie.
Wszyscy widząc jego zdjęcia potwierdzają jednogłośnie diagnozę i sposób leczenia.
Potrzeba trochę czasu aby zobaczyć efekty.
Poza tym niestety rokowania przy tak zaawansowanej chorobie są ostrożne chociaż ja w ogóle nie biorę pod uwagę innej możliwości niż wyzdrowienie tego cudownego szkraba.

Występują jednak pewne dodatkowe komplikacje na które nikt nie zna tak naprawdę odpowiedzi.

cdn...[/quote]

Tutaj masz dokładny opis co dolegało Tofikowi

Link to comment
Share on other sites

Tofik bedzie zdrowy,choroby skorne maja to do siebie ,ze leczenie ich trwa zawsze dlugo.
Moj jamniczek byl 2 lata ciezko chory ,byl lysy ,wychodzily mu wrzody,byl karmiony 2 lata lyzeczka jak widzial sliniczek juz kladl sie na brzuszek(mial niedorozwuj zoladka)po 2 latach sama nie wiem co sie stalo ,psu zaczely odrastac wlosy zaczal jesc mieso z puszek (wczesniej gotowalam i dawalam lyzeczka) i moj Maxu dozyl 18 lat.

Link to comment
Share on other sites

niewiasta, wczoraj przelałam na Tofika pieniądze z bazarka długo to trwałao, ale nie z mojej winy...73 zł
w sumie uzbierałam [B]108[/B] zł
73 zł plus 11 zł od Ciebie
plus 24 zł -bezpośrednia wpłata iryska na Twoje konto
Wszystkim biorącym udział w bazarku książkowym serdecznie dziękuję!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Tosia! Co Ty nam serwujesz w swoim podpisie!!!!???? :placz::placz::placz: Nie moglam ogladac tego! :placz:[/quote]

[quote name='kasiach']Sabina07, przecież ja siedzę i ryczę! Tosia, kurcze ja chyba w jakąś deprechę popadnę! I jeszcze ta muzyka...:bigcry:. [/quote]
hmmm przypominam o prawdzie. własciwie o małym wycinku prawdy

Link to comment
Share on other sites

Bo większość ludzi widzi tylko strupy i blizny, tylko niektórzy są w stanie dostrzec ogrom miłości, nadziei i tęsknoty w małych jeziorkach oczek Toffika. Ale znajdzie się ktoś, kto zachwyci się głębią jego spojrzenia. Może jakiś wędkarz? Toffiku, warto troszkę poczekać na kogoś takiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...