Jump to content
Dogomania

Wrocław-dziadzio Kiu W Pilnej Potrzebie!!!W DOMU :)


gosikf & dogs

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HAMLET']Dzwoniłam wczoraj,ale jakaś Pani powiedziała,że wyjechałaś.A ja głupia zapomniałam o Twoim wyjezdzie.
Dziadzio ma się bardzo dobrze.Nie wyje.Gotuje ze mną obiady.Ale w przerwach między obieraniem warzyw i mieszaniem mięska wychodzimy do ogródka.Dziadziuś bardzo to lubi,zwiedza ,skubie trawkę.
Moja rodzina wróciła.Uwierzyła,że Dziadzio znaleziony w mojej wsi,leżał umierający na trawie i wzięłam go tylko po to,aby umarł w domu.Ale stał się cud,Dziadzio dostał antybiotyk i ożył.To nie chart,więc mój mąż nie przypuszcza,że skądś go przywiozłam.
Padł mi aparat,jutro go przywożę z naprawy ,zrobię zdjęcia.[/quote]

no tak, przepraszam ze nie przypomnialam ale ja w rozjazdach jestem....

az mi skora cierpnie z wrazenia jak zakolowalas swojego Meza...Ty Diablico...:diabloti:
super, ze dziadulek drepcze sobie po ogrodku i ze przyzwyczail sie i juz nie wyje..a "zakumplowal" sie z jakims braciszkiem z calej gromadki? (strasznie chcialabym zobaczyc zdiecie Ludwiczka...)
no i koniecznie napisz kiedy wet przymierza sie do zabiegu....

Link to comment
Share on other sites

Nie dawałam więcej zdjęc Dziadeczka,bo nie potrafię ich zmniejszyc,ale ktoś to zrobił.W takim razie jutro dam zdjęcia.Dziadzio ,tak go wołam,ale on głuchy.Bardziej reaguje na gesty.Jest bardzo kochany.Zwiedza ogródek ,ale cały czas ogląda się czy jestem.Jak ja do domu to on też.Teraz było gorąco,więc dopiero wieczorem mogliśmy połazic.

Link to comment
Share on other sites

Nie zauważyłam wczoraj zdjęć na mailu ;) Już wstawiam ;)
[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8075/tnobraz365bc2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1222/tnobraz366wl3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1505/tnobraz367rc5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Do weta pojedziemy jutro,bo mój mąż potrzebował samochód.Dziadzio na forum chartów dostał imię Colargol,bardzo do niego pasuje,więc niech tak zostanie.Ma się naprawdę dobrze,zaczyna rządzic w kuchni.Strasznie się dzisiaj uśmiałam,bo wieczorem wyszedł do ogródka z chartami ijakoś spodobała mu się greyka Sonia.Zaczął zaloty,a ona popędziła przed siebie i Coluś był bardzo zdziwiony,że można rozwijac taką prędkośc.
Coluś naprawdę odżył,chodzi po całym ogródku,jak chce kupkę to idzie w najdalszy koniec.Jest bardzo kochany.Cieszę się,że jest u mnie.

Link to comment
Share on other sites

nic podobnego.....nie zapomnieli...tylko jak juz zobaczy sie taką usmiechniętą mordeczkę to punkt ciężkości przenosi się na kolejne zagrożone istnienia......

super pasuje do niego imie Kolargol...ciągle się zastanawiałam...co mi przypominają te kiteczki przy jego uszkach... teraz sie wyjasniło...

trzymam kciuki żeby jakiś komplikacji podczas zabiegu nie było...

Link to comment
Share on other sites

Już po wszystkim,Colargol zniósł narkozę i zabieg super.Potem było trochę gorzej.Po dostaniu wybudzacza i wybudzeniu się,zaczął wyc.W drodze powrotnej wył całą drogę ale to norma,bo on zawsze wyje w samochodzie.Jak wróciliśmy do domu zaczął chodzic i chodził 2 godz.Język miał do podłogi.Bałam się ,że zachodzi się na śmierc.Wzięłam go na smycz ,więc zaczął wyc.Przemawianie i głaskanie niewiele dawało,bo on miał takie jeszcze nieprzytomne oczy i chyba nie bardzo jarzył.Teraz zasnął,ale nie wiem na jak długo.

Link to comment
Share on other sites

Mam wrazenie, ze te wybudzacze to chyba wiecej szkody niz pozytku przynosza... bo psy sa po tym cholerstwie pobudzone jak po ostrych dragach.... moj Edziu wylecial prosto ze stolu operacyjnego (pech chcial , ze kilka drzwi jednoczesnie bylo otwartych), w centrum wroclawie i pedzil na oślep przez kilka ulic...wcale nie moglam go dogonic...

dobrze, że Kolargolek w miare zniosl zabieg....oby sie teraz nie paskudzilo..., na szczescie, przynajmniej w naszych okolicach, jest dosc chlodno,:calus:

opowiadaj dalej jak tam sie nasz samochodowy śpiewak kuruje!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...