Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla - Halinów


fasolka7

Recommended Posts

Cekinka13 może na coś na trójce będzie (WOT) o tej 17.50.

Lotty, też mnie trochę rozczarował finał sparawy. Ale tu jest Polska. Tam gdzie pies jest zdrowy, ma michę to nie można go odebrać. A, że mnoży się je na potęgę, że rodzą co cieczkę to niestety nie powód, żeby je odebrać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][COLOR=navy][B][I]Ja tak samo widziałam:angryy: szkoda tych psiaków beagle ,Hasky,Shih tzu,labradory...Jak ludzie moga tak robic po co założyli hodowle żeby psy tylko cierpiały:mad:Wiadomo co bedzie dlalej z tymi 29 psiakami których zrzekł sie ,,niby właściciel":shake:...Czy wszystkie mają nosówke i parwowiroze...A może niektóre da sie urotować...[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[B][I][FONT=Georgia][COLOR=#000080]I co dalej z nimi bedzie???[/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pisałam już wcześniej, akcję poprowadziła warszawska Straż dla Zwierząt.

Oglądałam WOT, ta sama wzmianka co na TVP1. I dodatek o psie z Sokołowa. W ogóle nie wiem kto przygotował tak nędzny materiał. Zero wzmianki o tym, że psy bez rodowodu, a cały halinowski przybytek został nazwany "hodowlą psów"... I mogli chociaż powiedzieć o problemie pseudohodowli i żeby nie kupować psów bez rodowodów chociażby ze względów wątpliwego zdrowia niektórych szczeniaków pochodzących z takich miejsc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gunia']W ogóle nie wiem kto przygotował tak nędzny materiał. Zero wzmianki o tym, że psy bez rodowodu, a cały halinowski przybytek został nazwany "hodowlą psów"... I mogli chociaż powiedzieć o problemie pseudohodowli i żeby nie kupować psów bez rodowodów chociażby ze względów wątpliwego zdrowia niektórych szczeniaków pochodzących z takich miejsc...[/quote]

ojeza :(
nie widziałam, ale z tego, co mówisz to tragedia... :shake:

zawsze to samo
moają szansę uświadomić chociaż kilka osób to NIE... bo po co
pewnie sami nie widzą problemu... :shake:

Link to comment
Share on other sites

A wy sie nakręcacie licytujecie na ilośc postów,a do tej pory coś ktos zrobił ....wielkie GÓ....... i tyle.Nie sztuka pisac a DZIAŁAC I POPIERAM PROŚBĘ Ludzi ze Straży dla Zwierząt o wszelka POMOC .GAZA,RĘCZNIKI PAPIEROWE,ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE,TYPU ACE,BIELINKI I WSZYSTKO TO CO MA W SWOIM SKŁADZIE..PODCHLORYN SODU.KONTAKT DO Straży znajdziecie w necie.

Link to comment
Share on other sites

Yaga, weź opanuj trochę emocje i nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. Nie mam psa stamtąd (i nigdy nie miałabym bo kupno psa z takiego miejsca jest dla mnie głupotą) ale nie siedziałam z założonymi rękami i nie czekałam aż ktoś napisze gdziekolwiek tylko sama napisałam do Straży. Może to za mało ale może się przyda przeciwko temu facetowi. I wpłacę pieniądze na leczenie tych psów. Może to nie będą wielkie pieniądze bo wpłacam też pieniądze na inne ale zawsze coś . Na Twoim miejscu zamiast tutaj obrażać innych to pochyliłabym głowę przed gronem ludzi, którzy RATUJĄ zwierzęta czy to pomagając w schroniskach, czy w transporcie, robiąc ogłoszenia lub wpłacając pieniądze. A ilość postów nie świadczy o tym jak kto pomaga. I gdybym była Tobą to wpłaciłabym na psiaki z Halinowa równowartość tego co zarobił na Twojej niewiedzy ten koleś i kajała się jak mogła.

BTW, rozmowa na TVN Wawa krótka, ale padły w niej mądre słowa. Brawo dla Pana Mateusza Jandy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o pomoc to zostala napisana interwencja nikt nikogo nie zmusza do pomocy, to tylko apel Pragne dodac ze Straz dla Zwierzat nie jest milosnikiem dogomani i nie bedzie siedzic i dyskutowac nasza pomoc polega na pracy w terenie a nie siedzenie godzinami przed kompem i gadaniem o wszystkim i niczym, a zwierzeta fizycznie cierpia. Jesli ktos chce pomoc niech pomoze a jesli nie to niech chociaz nie pisze glupstw bo to tylko swiadczy o braku wyobrazni dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Podobał mi się reportaż na TVN W-wa.[/quote]
Link do reportażu:
[URL]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1581166,0,,makabryczna_hodowla_psow_pod_warszawa%20_zlikwidowana,wiadomosc.html[/URL]

[URL]http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1581213,0,1,%22Dwa+lata+w+klatce+o+chlebie+i+wodzie+dla+tego+cz%B3owieka%22,wiadomosc.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Pozwolę sobie zacytowac:[/COLOR][/B]

[quote name='strazdlazwierzat']Jesli chodzi o pomoc to zostala napisana interwencja nikt nikogo nie zmusza do pomocy, to tylko apel Pragne dodac ze Straz dla Zwierzat nie jest milosnikiem dogomani i nie bedzie siedzic i dyskutowac nasza[B] pomoc polega na pracy w terenie a nie siedzenie godzinami przed kompem i gadaniem o wszystkim i niczym, [/B]a zwierzeta fizycznie cierpia. [B]Jesli ktos chce pomoc niech pomoze a jesli nie to niech chociaz nie pisze glupstw[/B] bo to tylko swiadczy o braku wyobrazni dziekuje[/quote]


[B][COLOR=green]Ze swojej strony proszę o niewywoływanie kolejnej "afero-awantury".[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Posty Papryczki - zwłaszcza te odnoszące się do postów pisanych przed 15 grudnia - zostały wykasowane. Potraktowałam je jako trolling.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Pozwolę sobie zacytowac:[/COLOR][/B]




[B][COLOR=green]Ze swojej strony proszę o niewywoływanie kolejnej "afero-awantury".[/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]Posty Papryczki - zwłaszcza te odnoszące się do postów pisanych przed 15 grudnia - zostały wykasowane. Potraktowałam je jako trolling.[/COLOR][/B][/QUOTE]

afero-awantury nie wywołuję, w żadnym momencie nie miałam takiego zamiaru i nie sądziłam, ze tak to zostanie podsumowane. Napisałam do Ciebie wiadomość priv.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strazdlazwierzat'][url=http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1581314,0,,lekarze_walcza_o_zycie_psow_nielegalna_hodowla_zamknieta,wiadomosc.html]Lekarze walcz[/quote]
[B][SIZE=3]Lekarze walczą o życie psów. Nielegalna hodowla zamknięta![/SIZE][/B]

[URL="http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1581314,0,,lekarze_walcza_o_zycie_psow_nielegaln%20a_hodowla_zamknieta,wiadomosc.html"][SIZE=2]http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1581314,0,,lekarze_walcza_o_zycie_psow_nielegaln%20a_hodowla_zamknieta,wiadomosc.html[/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.domowahodowla.pl"]www.domowahodowla.pl[/URL] ...:angryy: takich są setki w necie...

Mam pytanie, bo nie mogę się doczytać. 29 zostało przekazanych SdZ, a ile w ogóle tam ich było i ile zostało z właścicielem na tę chwilę?

Link to comment
Share on other sites

siedze tak dzisiaj i z ciekawosci przegladam oferty ras jakie przychodza mi do glowy na allegro, niektore sa przerazajace. tekst do owczarka niemieckiego " będzie piękną ozdobą twojego ogrodu" , bernardyny czystej krwi, ale bez papierów, owczarki z rodowodem ale bez papierow, albo nowofunlandy mieszane z samojedem i sprzedawane za kilkaset! zlotych, ogladam zdjecia "domowych hodowli" tak mi sie rzucila jedna owczarkowa, gdzie podworko jak u kargula i pawlaka, buda jak dla reksia, a za plotem miedzy winklem wstawiona kratka zeby odgrodzic szczeniaki. im wiecej czytam i ogladam tym bardziej mnie krew zalewa i chyba zaczne ostro sie za to brac. probuje wyszukac jakas pseudohodowle w moim rejonie ( okreg jeleniogorski) jak narazie nie mam nic, ale z checia zajelabym sie czyms u siebie, bo tak siedziec i nic nie robic tylko czytac i pisac nie bardzo mi sie widzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...