Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla - Halinów


fasolka7

Recommended Posts

Witam,
moja ciotka w ubiegłym tygodniu kupiła 6-tygodniową suczkę goldena jak twierdziła z hodowli. Po 2/3 dniach suczka przestała jeść, wymiotowała i sporo spała, była osowiała. Pojechali do weta i dostała zastrzyki a ponadto codziennie jeździ na kroplówkę. W tej chwili suczka ma podejrzenie tyfusa...wet twierdzi, ze mogła go "dostać" zaraz po porodzie. "Hodowca" twierdzi, ze u niego jest wszystko OK i to napewno u ciotki (po 2 dniach) pies zachorował.
Szukałam w necie tej "hodowli" i jakoś znaleźć nie mogę, wiem tylko, że mieści się w Halinowie przy ulicy Mazowieckiej 4. Czy ktoś z Was słyszał o tym, bo wygląda mi to na zwykłe handlowanie psami.
Dodam, że pies nie ma papierów, ale ponoć jest rodowodowy, kosztował 600zł i proszę na mnie nie krzyczeć, że to ignoranctwo i kupowanie kota w worku. Mi tez cała ta sprawa wcale sie nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy,to niezwykle wazny wątek,ktorego efektem powinno byc głebsze przyjrzenie się sprawie owej "hodowli"
Otóż prawdopodobnie jestesmy kolejnymi ofiarami...a własciwie nasza suczka... tej rozpłodowni!
Przebueg choroby podobny tylko rozciągniety w czasie-po 2-3 dniach ostra biegunka,a dzis tj.\po 2-ch tygodniach ostre wymioty.Lekarz zaaplikowal plyny,antybiotyki-póki co padło podejrzenie parvowirozy nabytej w hodowli!
Za błedy trzeba placic i ti jest jasne ale zeby "Ci Panstwo"dalej nie szerzyli choroby (swiadomie czy nie)nalezy chyba nagłosnic ta sprawę!Acha-jest to "hodowla z Halinowa Ul.Mazowiecka 4.Czy w śród czytelnikow jest ktos-kto jest w stanie wyslac tam kontrole weterynaryjną?!
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darekwiaty']Czy w śród czytelnikow jest ktos-kto jest w stanie wyslac tam kontrole weterynaryjną?!
Pozdrawiamy.[/quote]
wygląda na to, że w tej rozpłodowni sa fatalne warunki. niestety nie mam mozliwosci wysłania kontroli, ale może ktoś pośrod innych uzytkownikow ma...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[B]darekwiaty, [/B]koniecznie zgłoś sprawę do lokalnego TOZu. podaję dane najbliższej placówki:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział w Wesołej
ul. Wojska Polskiego 150 m.5
05-075 Wesoła
tel. 0-22 773-44-82

chociaż tyle możesz zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...