Jump to content
Dogomania

wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 965
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rotek_']bjuta ....podeślij pani wątek....
:p[/quote]
Zaprosiłam panią Natalię na wątek, tylko, że ona na razie jest odcięta od dostępu do netu... Zmienia plusa na play, bo allegro Rei otwierało jej się 40 minut... Dobrze, że się otworzyło! :loveu::multi:
A chyba wam nie pisałam, że Rea ma do towarzystwa rybki i chomika.

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba się będzie musiała Rea obejść smakiem :eviltong:, pokoik z chomikiem został przed nią czujnie zamknięty! :evil_lol:

Oczywiście się nie powstrzymałam i zadzwoniłam do pani Natalii.
Rea dała się poznać jako pies obronny :-o (po 2 dniach!!!!) i obszczekała panów, którzy chcieli antenę zakładać czy coś... :evil_lol: Ponoć szczek ma taki, że wszyscy są pod wrażeniem! Natomiast bezbłędnie rozpoznaje sąsiadów (pewnie po tym, że przynoszą jej smakołyki i głaszczą). Była dziś na godzinnym spacerze po parku i padła jak sznita (dla nie- Ślązaków słowniczek: sznita - kanapka). Jest przesłodka i bardzo ją tam kochają! :loveu::loveu: A Rea się odwdzięcza i nie pozwala ani na moment o sobie zapomnieć, bo chodzi za nimi krok w krok i tylko jak ktoś usiądzie, to mu się kładzie na kapciach... :evil_lol: Waży 27,5 kg. Stan zapalny po-szwie ustępuje, ale jeszcze jutro zastrzyki.

Rea trafiła do raju!!! Zaczął jej się najpiękniejszy okres życia! :multi:

Link to comment
Share on other sites

I kolejne swietne wiesci:) ja jak z Ketunia pojechalysmy na wizyte przedadopcyjna juz po pierwszych 5 min wiedzialysmy, ze bedzie dobrze, a po polejnych 40 wiedzialysmy, ze lepiej trafic nie moglysmy:)Jestem niesamowicie szczesliwa, wy pewnie tez, Pani Rei jest superszczesliwa a Rea wrecz wniebowzieta:)))Oby wiecej takich szczesliwych zakonczen:)))))

Link to comment
Share on other sites

A póki pani Natalii nie ma, musimy zadowolić się sms-ami...:

[I]"Właśnie wróciłyśmy od weterynarza. Rea była niesamowicie grzeczna, a brzuch już się zagoił :lol: Wybrała sobie miejsce na legowisku w korytarzu naprzeciwko drzwi i nikt nie wejdzie, jeśli ona nie pozwoli :lol: Dzisiaj miesliśmy kolejne "małe zwycięstwo" - Rea zaczęła machać ogonkiem.:lol:"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że nie pogardzicie następną porcją wieści o Rei via sms?

[I]"Rea ma się coraz lepiej i zmienia się z dnia na dzień. Szczeka na wszystkich, którzy wchodzą do mieszkania i na obce psy na "jej" terenie. :lol: Coraz częściej merda i ciągle dopomina się pieszczot. Sprawdza też na co jej się pozwoli i do jakich granic może się posunąć. Wczoraj, jak nikt nie patrzył, wpakowała się na narożnik u Rodziców :eviltong: Więcej tego numeru nie próbowała, bo jest bardzo posłuszna! :lol:"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam się powstrzymać i zadzwoniłam dowiedzieć się jak tam Rea się miewa (no bo ostatni sms był wczoraj, to już mi się należał telefon, prawda? A może pozwą mnie za nękanie... :roll:) W każdym razie:

1. Rea dorobiła się kagańca! Cała zasługa po stronie Jaworzyńskiej Straży Miejskiej, która za brak kagańca wręcza papierek, który kosztuje 200 zł...
Rea wychodzi więc do parku w kagańcu, a na pola - po staremu! :eviltong:

2. Rea uwielbia chodzić do parku (mimo kagańca), bo są tam 4 rzeki (o ile dobrze zrozumiałam), Rea kąpie się w każdej!

3. Nadal próbuje włazić na narożnik i jak się na nią nakrzyczy, to się obraża i udaje, że śpi :evil_lol: Można ją potem przebłagać pieszczotami.

4 Rea umie podawać łapę.

5. Postanowiła bronić nie tylko swojego mieszkania, ale i pozostałe, jeśli więc ktoś przechodzi koło ich kamienicy, WSZYSCY to wiedzą! :evil_lol:

6. Jest ulubienicą dziecka sąsiadki, które zabiera ją codziennie na dodatkowy spacer.

7. Rea hm... strasznie pierdzi :-o (pamiętam, że Heksa przez miesiąc też to miała...) :evil_lol:

8. Jest szczęśliwa i jej państwo też, co wyrażają mizianiem jej brzucha, jak tylko oderwą się od elektroluksu, który musi pochłaniać tony kudeł. ;)

To by było na tyle! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...