Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przede wszystkim dzieki [SIZE=4][COLOR=red]MAGDA222 [SIZE=2][COLOR=black]juz jutro kilka pieskow bedzie grzalo swoje dupki w nowych budach:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose::tree1::tree1::tree1::santagri::santagri::santagri:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']przede wszystkim dzieki [SIZE=4][COLOR=red]MAGDA222 [SIZE=2][COLOR=black]juz jutro kilka pieskow bedzie grzalo swoje dupki w nowych budach:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose::tree1::tree1::tree1::santagri::santagri::santagri:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

:loveu::loveu:

:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']przede wszystkim dzieki [SIZE=4][COLOR=red]MAGDA222 [SIZE=2][COLOR=black]juz jutro kilka pieskow bedzie grzalo swoje dupki w nowych budach:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=deepskyblue][B]DZIĘKUJEMY:Rose::Rose::Rose::tree1::tree1::tree1::santagri::santagri::santagri:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

[B]TAKK BARDZO DZIĘKUJEMY!!:multi::multi::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

No to kilka fotek, tylko kilka bo mi aparat powiedział "nie"..:angryy:

BART -piękny duży, młody, spokojny pies. Nie zachowywał się przy nas agresywnie. Ma coś chyba z kaukaza...

[IMG]http://i36.tinypic.com/25tg32r.jpg[/IMG]

FEN - kilkulteni piesek, bardzo wesoły i energiczny. Któryś z jego przodków stał chyba obok colaca ;) W schornie od niedawna

[IMG]http://i33.tinypic.com/29a8a8.jpg[/IMG]

FRED -piękny, młody terierek. Bardzo płacze w boksie, ten energiczny chłopak musi szybko znaleźć dom!
[IMG]http://i38.tinypic.com/ng3tec.jpg[/IMG]

cdn..

Link to comment
Share on other sites

IGA - Długowłosa sunia, dominuje w boksie więc jeśli domek to raczej bez psów i kotów... Ma piękny długi włos..( ciekawe jak długo zachowa ten piękny wygląd w tym betonowym, mokrym boksie..:-() W schornie od niedawna.
Bardzo energiczna dlatego tylko taka fota...:roll:

[IMG]http://i35.tinypic.com/2z5smyv.jpg[/IMG]

CIAPEK - bardzo wystraszony piesek. W schornisku od kilku dni. Wygląda na młodego..

[IMG]http://i36.tinypic.com/2j64v9z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka-ja mam u siebie w domu sznaucerke srebrzysta,jest zupelnie podobna z ta tylko roznica ,ze ma dluzsza brudke .Zobacz na wyraz pyszczka.No lapki i kolor to jest tez zmiksowany.To jest mix ,mix mieszanka ,ale ma po wyrazie pyszczka sznaucera no i te spojrzenie.

Link to comment
Share on other sites

Ten sznaucerkowaty piesek powinien jak najszybciej znalesc sie w nowym domu, on jest caly "sparalizowany" stoi w jednym miejcu i wlasciwie w ogole sie nie rusza , nie wykazuje tez zadnej agresji..........ma wielkie wystraszone oczka:bigcry::help1:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Dzisiaj przez zupełny przypadek odkryłam to forum z czego bardzo się cieszę.
Poszukiwałam w internecie godzin otwarcia schroniska gdyż chciałam tam dzisiaj zawieść karmę, którą kupiłam.
Czytając wszystkie posty niestety uświadomiłam sobie, że te 15 kg karmy na niewiele się zda :placz:
Nie zdawałam sobie sprawy, że to schronisko takie jest. Zawsze słyszałam o nim dobre opinie.
Płakałam jak bóbr oglądając fotki tych biednych psów.
Bardzo się cieszę, że są ludzie, którzy bezinteresownie tym biednym psiakom pomagają, biorą do siebie, załatwiają budy.
Ja niestety nie mam ani gdzie ich przygarnąć ani też nie mam takich środków aby pomagać im finansowo, jestem bezrobotna. Mam u siebie jednego psiaka i na razie dbam o niego.
Ale jeśli w jakikolwiek sposób mogę pomóc to powiedzcie.

Nie byłam w stanie przeczytać wszystkich postów bo serce mi się krajało z bólu.

Czy myślałyście o założeniu takiego schroniska?? Dużo jest warunków do spełnienia? Wtedy można by wziąć wszystkie psy. Myślę, że znalazłoby się wiele osób, które mogłyby w nim pomagać za darmo

Link to comment
Share on other sites

Sama nie masz pieniazkow za duzo:-(,nie zawsze pomoc wiazac sie musi z zakupem:shake:
cudownie ,ze mieszkasz we Wrzesni:multi:wrszcie pojawila sie osoba kochajca pieski z tego miasta,bo ja juz myslalam ,ze w tym miescie mieszkaja tylko osoby nie wrazliwe na krzywde naszych "braci mniejszych:lol:"
Ps mam zapytanie ,czy mozesz mnie podac nazwe lokalnej gazety ,mam pewien pomysl?Moze znasz numer telef.do redakcji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...