Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3],, Co mi jeszcze zrobisz ? Uderzysz kamieniem, kopniesz znienacka udając że chcesz pogłaskać, odgonisz krzykiem „ wynoś się kundlu „ czy tylko postraszysz ot tak, dla hecy ?
A może tym razem będzie inaczej, pójdziemy na wspólny spacer, będę ci przynosić patyczki, będę patrzyć w ciebie jak w obrazek, a ty będziesz mnie przytulał i głaskał i mówił jaka jestem cudowna ?
A może ta sąsiadka co to nigdy się do ciebie nie odzywa wykrzyknie ”ale fajna „ na mój widok,
a co !? A potem pójdziemy na obiad do naszego domu, spojrzę ci w oczy, przytulę się i razem oglądniemy telewizje. [/SIZE]
[SIZE=3]Nawet MY, zwierzaki ze schroniska możemy marzyc......'' [/SIZE]



[SIZE=4][B]Wszyscy wiemy, co to znaczy wracać po 10 a nawet 12 h. pracy... do domu. Z ulgą otwieramy drzwi, witamy znajome sprzęty, jeszcze zrzucenie obuwia, płaszcza ... i już możemy zasiąść w fotelu, a gdyby tak jeszcze Ten Ktoś z czułością zapytał, .....kawa ..teraz czy po kolacji... Te psy nigdy nie wracają do swojego domu, nie wiedzą co to drzwi do swojego mieszkania, własna miska, a co najważniejsze WŁASNY człowiek, który pochyli się nad nimi, podrapie za uchem, z czułością powie do nich: ...misiu,... myszko.., zabierze ich na spacer, pokażę.. świat cały .... [/B][/SIZE]





[SIZE=4][B][COLOR=#ff1616][SIZE=3]Myślisz pewnie, że bezdomność to tylko brak dachu nad głową...[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#ff1616][SIZE=3]ale bezdomność to także powracająca uparcie myśl, że żadnego miejsca na świecie nie można nazwać swoim i ze spośród milionów ludzkich serc nie znalazło się ani jedno, które zechciałoby pokochać Cię na zawsze....[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE]












[SIZE=4][B]Pomóż tym psiakom. Może jesteś w stanie przygarnąć chociaż jednego?[/B][/SIZE]
[SIZE=4][B]Dzwoń... (i tu nr telefonów)[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyszkaMiki']Wysłałam na maila [URL="http://javascript<b></b>:oknoAdresat('napisz.html?to=%22korzell%22+%3Ckorzell%40op.pl%3E',10,10,650,540,1);"][email protected][/URL] wczoraj 21.37. nie przyszedł mi mail, że nie doszło..[/quote]

aaa tamtego nie urzywam już... wyślij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :roll:

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dziś z Anetą w schornie - wyciągnełyśmy 4 dorosłe pieski + szczeniaka małego ( Aneta ma go teraz u siebie). Nie pytajcie jak tam teraz jest....ten mróz mnie wykończy..ja chce wiosne!! Tak więc dziewczyny Polę można zdjęc z ogłoszeń. Pozostałe pieski nie miały swojego Allegro.
AA i teraz musimy męczyć Anetę o foty..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaO']Byłyśmy dziś z Anetą w schornie - [B]wyciągnełyśmy 4 dorosłe pieski + szczeniaka małego[/B] ( Aneta ma go teraz u siebie). Nie pytajcie jak tam teraz jest....ten mróz mnie wykończy..ja chce wiosne!! Tak więc dziewczyny Polę można zdjęc z ogłoszeń. Pozostałe pieski nie miały swojego Allegro.
AA i teraz musimy męczyć Anetę o foty..:evil_lol:[/quote]

Jesteście wielkie!!!Kocham Was!!!
A co to znaczy,że Polę można zdjąć z ogłoszeń?Znalazła dom?
Macie jakieś nowe fotki psiaków?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B]Ostrzeżenie ![/B][/CENTER][/CENTER]

Przekazano mi wiadomość by[COLOR=red] uważać na rodzinę[/COLOR] prawdopodobnie Romów [COLOR=red]mieszkających na południu Polski a dokładniej z [B]TARNOWA[/B].[/COLOR]
Wyszukuje ona [COLOR=red]psy na portalach aukcyjnych[/COLOR], [COLOR=red]w schroniskach[/COLOR] i w innych możliwych miejscach gdzie są one oddawane praktycznie za darmo.

Stawia na konkretne [COLOR=red]PSY RASY [B]AMSTAFF I ROTTWEILLER[/B][/COLOR], Ich [COLOR=red]Cel to [B]WALKI PSOW I SZKOLENIE DO WALK[/B][/COLOR]

W ZAGROŻENIU MOGA BYC TAKZE INNE [B][COLOR=red]BULLOWATE[/COLOR][/B] ale tez i [B][COLOR=red]BOKSERY[/COLOR][/B]

Mimo, iż są z południa Polski szukają nawet w Warszawie. Dlatego bardzo ważne jest, [U]by to ostrzeżenie trafiło w każdy zakątek Polski [/U]do wszystkich osób, które mogą im przeszkodzić.


Jedna z dogomaniaczek (basiagk) trafiła do tej rodziny w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Czujna postawa i odpowiednia rozmowa wyjaśniły wszystko. Rodzina przyznała, że jak nie zaadoptują tego psa to na allegro maja upatrzone inne. Członek tejże rodziny podjął temat psich walk wykazując się na ten temat wiedzą. Wiedzą, której nie posiada osoba niemająca styczności z takimi rzeczami. To nie była wiedza czysto teoretyczna wyczytana na Internecie czy zasłyszana w radiu….


Zacytuję teraz osobę, która była na tej wizycie przedadopcyjnej:

„Byłam u nich na wizycie przedadopcyjnej. Rodzina tak na oko romska, mieli już 2 nakazy eksmisji. Rotacja psów w ich domu była duża. Mieli dziadka, po którego śmierci zostały dwa kundelki. Chcieli je uśpić ale dozorczyni wybłagała moją sąsiadkę zęby wzięła jedna sunię. Gdy ta tam poszła, dzieciak właśnie kopnął suńkę, a ten niby amstaff psisko miało z 80 kg, o którym ci opowiadano leżał na zanieczyszczonej szmacie, robił pod siebie. Podobno ostatnio był tam jakiś szczeniak ale już zniknął. Te rzeczy wiem od sąsiadki bo ona zna tę rodzinkę. Błagała mnie żeby im żadnego psa nie dawać, bo psy są okropnie traktowane. A moje spostrzeżenia. Chłopak niestety wygadał się na temat kumpli którzy organizują walki psów na działkach. Opowiadał, że niby uratowali sunię amstaffke przed śmiercią ale oddali ją kumplowi na rozmnażanie a gdy opowiadał o tym wielkim amstaffie jak go tresował wspomniał o biciu smyczą. A alarm wszczęłam, bo pokazali mi inne psy które szukają na allegro gdyby ta adopcja nie doszła do skutku. Wyszukałam ludzi i daje wszystkim znać. A o krakowskim schronie mówił szczególnie, że tam dzwoni i pisze ale nikt nie odpowiada. Uwaga! Ci ludzie bardzo dobrze grają!”
Końcówka ich numeru telefonu …..225

[CENTER][CENTER]Nie bądź bierny/-a i przekaż tę wiadomość dalej. [/CENTER][/CENTER]
[CENTER][CENTER]Tu chodzi o życie naszych mniejszych braci!!!!!!![/CENTER][/CENTER]

Zainteresowanych dokładniejszymi danymi na temat opisanej rodziny udziela Basia pod adresem mailowym: [COLOR=blue][email protected][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...