Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...


Weronia

Recommended Posts

sunieczka dzisiaj znalazla nowy domek:multi:niestety wygladala kiepsko:shake:wychodzi na to, ze sunia nie miala latwego zycia ze swoimi boksowymi kolezankami .....na szczescie jest juz w dobrych rekach......rowniez weterynarza[IMG]http://i34.tinypic.com/muirl2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda222']Anetka wreszcie się pojawiłaś!!!Super!!!
To niemożliwe jak te psiaki zmieniają się w trakcie kilkumiesięcznego pobytu w schronie :-(
Czy masz więcej zdjęć psiaków?Czy wiesz coś więcej o Kojocie?[/quote]

Kojot bezpieczny, można mu szukać domu.:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, Witam:eviltong:
mozna jeszcze dodac, ze Kojot na odleglosc wyczuwa niewykastrowane samce....a wtedy:diabloti:...wydaje mi sie, ze ma wiecej niz dziesiec lat ....jak wyciagalam go ze schronu to ledwo stal na wlasnych nogach...teraz takze slabo sie porusza, ale jest w lepszej kondycji...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i33.tinypic.com/14wdn45.jpg[/IMG]
:crazyeye:nasza schroniskowa krowka wyglada jak chart polski (tak mi sie wydaje) najgorsze jest ,ze nie przebywa juz w tym boksie zostala przeniesiona do innego kojca z wieksza liczba psiakow.......na moich oczach jedna sunia ja pogonila..........................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Kasiu nie dziwie sie , ze nie masz jej fotek ona wiekszosc czasu spedza w budzie ....niestety:shake:........, siedzi w lewej czesci po lewej stronie tak mniej wiecej na srodku:roll:[/quote]

Jak będę następnym razem ( nie wiem kiedy...) to jesli będzie zrobie jej kilka fotek i przyjze się dziewczynce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Kasiu,gdybyś miała jakieś nowe fotki+info psiaków to daj znać.
Tym,które mi do tej pory przesłałaś cały czas odnawiam allegro.
Czy jest wogóle jakiś odzew dzięki tym ogłoszeniom?[/quote]

Dzowniła pani w sprawie Foksika ale ma małe dzieci... Dałam Ricie60 namiar na tą kobitkę mam nadzieję, ze inny foksterier znajdzie dom. Pani dzowniła z allegro. Poza tym jednym telefonem nikt więcej nie dzownił...
Do schornu pojade dopiero w następnym tygodniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Allegra odnowione.
Te psiaki,które znalazły domy wycofane.
Czekam na nowe fotki.[/quote]

Magda zapomniałaś wycofać tego owczarka z numerem 11 z allegro... Dziś dzowniła do mnie babka w jego sprawie... Rozpoznała w nim swojego psa który zaginął miesiąc temu gdzieś w zachodniopomorskim... nie wiem czy to możliwe... Jutro będe w schornie jeśli pozwoli mi pracownik porobie kolejne foty..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...