Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MyszkaMiki']Na allegro została tylko Abi.
Czy wystawić ponownie Tinke, Pole, Miki, Mika, Lila, Frodo??[/quote]

Nie wiem czy te pieski nadal są w schronie... Trzeba się przejechać i sprawdzić, ja może dam rade podjechać w tygodniu ..

Link to comment
Share on other sites

Ojj coś ucichło na naszym Wrzesińskim wątku:shake: Ja wczoraj miałam bardzo obiecujący telefon od pana który myśli o adopcji Freda... Ma się jeszcze odezwać - mam nadzieję, że to zrobi i Fred jeszcze przed największymi mrozami będzie grzał doopkę w ciepłym i kochającym domku:p

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zawożąc szczeniaka do domu w okolicach Wrześni i po rozmowie z paniem, który go adoptował wpadłam na pomysł żeby rozleklamować schron we Wrześni. Konkretnie myślałam o przygotowaniu ulotek i rozwiezieniu ich po okolicznych wioskach ( powrzucac do skrznek na listy). Myśle, że dzięki takiej akcji kilka psów znalazłaby domy. Czy jakaś ciotka ma zdolności potrzebne do zaprojektowania takiej ulotki? Ja mniej-więcej mam wizję jak miałaby wyglądać ale na kompie tego nie dam rady sama zrobić...No i jeszcze trzeba znaleźć ciotkę, która ma jakieś układy w drukarni... Co Wy na to? Dobry pomysł czy raczej średni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Kasiu:cool1: moze lepiej dac sobie spokoj z przyszlymi opiekunami na wsi.....jakos czarno to widze:cool1: (...łancuchy...)....[/quote]

Aneta nie chodzi mi o to żeby każdemu wciskać psa, ale tyle nowych domów się buduje, ludzie uciekają z ciasnych mieszkań do domów i często postanawiają spełnić marzenia o psie. Niestety zazwyczaj kupują szczeniaka z "hodoffli" albo na bazarze bo nie zdają sobie sprawy a) jak wygląda sytuacja w schroniskach b) że w schornisku są rónież szczeniaki c) że w pobliżu wogóle jest jakiś schron...
Dom na wsi nie równa się moim zdaniem z łańcuchem i budą...
Ale to tylko moje zdanie... mogę się mylić....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kasia nakreśl mi mniej więcej jak ta ulotka miałaby wyglądać to zobaczę co da się zrobić.

Co do drukarni...o ile dobrze kojarzę właściciel naszej lokalnej gazety czyli Wiadomości Wrzesińskiej ma też drukarnię..a może to drukarnia burmistrza??
Kurde nie pamiętam ale można tam popytać. Nazywa się KROPKA czy coś w tym stylu.

Mogę część ulotek poroznosić.

Emilka Twoje pieski 4 powinny być wyróżnione ale nie są :-( Nie mam pojęcia dlaczego bo zostało za to zapłacone. Napisałam do allegro ale mi nie odpisali.
Moje psiaki się kończyły i nie było sensu ich wyróżniać więc stwierdziłam, że zrobię to teraz jak będę wystawiała.

Wiesz coś Kasiu o tej stronie internetowej?? Mam już iść do straży miejskiej czy mam jeszcze czekać?

Link to comment
Share on other sites

Co do tej strony to jeszcze nie gadałam - jakoś okazji nie było...:oops:

A ulotka to moim zdaniem powinna zawierać kilka zdjęć piesków ( szczeniaka, jakiegoś "rasoweg" i kundelka), powinna tam być informacja, że pieski źle znoszą schornisko, że marzną - jakiś krótki chwytliwy tekst, no i moim zdaniem najważniejsze - namiary na nas czyli osoby które co jakiś czas są w schronie i mogą a) sprawdzić potencjalny domek b) doradzić i pokazać pieski. Pracownik ma dużo pracy więc chyba lepiej nie angażować ludzi ze schorniska ( ale oczywiście [rzed akcją trzeba będzie porozmawiać z szefostwem...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...