Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

Chciałam tylko napisać, ze Lucek w świetnej formie, wczoraj na spacerze złapał za nogę jakiegoś chłopca. Muszę kupić kaganiec, będzie w nim wychodził poza ogrodzenie.:shake:

Dla domowników jest bardzo miły i kochany, nie ma z nim żadnych kłopotów, na nikogo nie pokazuje zębów. Na spacerach chyba uważa, że jest psem obronnym a wszyscy są źli.

Taki łobuz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nie mogę!:evil_lol::evil_lol:
Potwierdza się powiedzenie,że kaleki sa złośliwe!:evil_lol:
Lucjusz chce się wykazać i być przydatnym- broni zaciekle swojej rodziny,bo wie,że ludziom obcym nie można wierzyć! A najlepszą formą obrony jest atak:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A co ja mam powiedzieć:roll:, mnie to już chyba nie pozna. Trzeba będzie mu cos odpalić na święta, ja to już chyba kredyt na to wszystko wezmę;).[/quote]

chciałam tylko przypomnieć, że Lucjusz obchodzi swoje imieniny 03.12 (dzień przed Barbary) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie offa ale ma wielką prośbę o pomoc w glosowaniu w krakvecie na psiaki z przytuliska p. Wandy z Szamotół
Ona zajmuje się 300psami sama, dba o nie i kocha każdego jak własne!
Błagam w imieniu swoim i dziewczyn które jej pomagają o glosy dla niej


[I]1. Rejestrujesz się tu: [/I][URL="http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register"][COLOR=#444444][I]http://www.krakvet.pl/forum/profile.php?mode=register[/I][/COLOR][/URL][I]

2. Odbierasz e-mail aktywacyjny i aktywujesz konto
- klikasz na zawarty w nim link.
[/I]
[I]3. Logujesz się i wtedy głosujesz w dostępnej już ankiecie:
Po kliknięciu na link w e-mailu przeniesiesz się na forum krakvetu.
Tam musisz kliknąć link do góry "Zaloguj się by sprawdzić wiadomości"
podając swoją nazwę użytkownika i hasło.
Przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości, więc musisz kliknąć na "Forum [/I][URL="http://www.krakvet.pl/"][COLOR=#444444][I]www.krakvet.pl[/I][/COLOR][/URL][I] Strona Główna".
Na forum wybierasz Forum "www.krakvet.pl"
i temat "Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - listopad 2008".
[B][SIZE=3]Zaznaczasz "Przytulisko Przyborowko k/Szamotół"[/SIZE][/B] i klikasz pod ankietą "Wyślij".
Prosimy pamiętać że trzeba wziąć udział w ankiecie - nie wystarczy sam wpis na forum!
[/I]Za wszystkie głosy [B]OGROMNIE DZIĘKUJEMY! [/B]Rejerstracja naprawdę nie trwa długo! Psiaki z Przytuliska czekają na jedzonko na zimę!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B][COLOR=blue]Lucusiu, Ty już w SWOIM DOMU!!!!!!!!!![/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
[COLOR=green][/COLOR]
[B][COLOR=blue]To najwspanialsza wiadomość[/COLOR][/B] :multi:
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Dużo, dożo szczęścia dla Ciebie piesku i Twojej Dużej Rodziny:iloveyou:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Ida, jeszcze raz podziękowania, że Ty również chciałaś przygarnąć Lucka!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

a ja bardzo prosze o jakies fotki Lucusia z domu jesli macie :placz::placz:
wchodze tutaj od poczatku swojego pobytu na dogo i naprawde fajnie bylo co jakis czas obejrzec ta jego mordeczke
a wy wszystkie tak swietnie sie nim opiekowalyscie, z takim zaangazowaniem, ze jest to najprzyjemniejszy watek na jakim do tej pory bylam.
jak tylko Lucus poszedl na tymczas to tak sobie po cichu myslalam, ze juz tam zostanie, ze kto by go nie wzial - nie ma rady - na pewno sie zakocha i nie odda:)
ale za fotkami mi sie teskni!!! prosze:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']a ja bardzo prosze o jakies fotki Lucusia z domu jesli macie :placz::placz:
wchodze tutaj od poczatku swojego pobytu na dogo i naprawde fajnie bylo co jakis czas obejrzec ta jego mordeczke
a wy wszystkie tak swietnie sie nim opiekowalyscie, z takim zaangazowaniem, ze jest to najprzyjemniejszy watek na jakim do tej pory bylam.
jak tylko Lucus poszedl na tymczas to tak sobie po cichu myslalam, ze juz tam zostanie, ze kto by go nie wzial - nie ma rady - na pewno sie zakocha i nie odda:)
ale za fotkami mi sie teskni!!! prosze:placz:[/quote]

Obiecujemy fotki jak tylko się wybierzemy w odwiedziny. Niestety chwilowo jestem uziemiona- choroba.
Nie zrobiłysmy zdjęć, bo obie z Beatką nie mamy aparatów:shake:
Gdzieś na wątku były zdjęcia, chyba 3 z nowego domy- taki pysio usmiechnięty:p

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, jak zobaczyłam Lucka pierwszy raz na allegro. Od tego czasu zaczęło się regularne przesiadywanie i wertowanie dogomanii:razz: Codziennie "sprawdzałam" jak się czuje i czekałam na nowe wieści. Niestety mogłam wspomóc tylko finansowo. Wszystkie cioteczki, wielki szacunek i podziw dla Was za to co robiłyście, robicie i będziecie robić. Mam nadzieje, że kiedyś choć w 1/100 będe mogła "pochwalić" się takimi dokonaniami jak Wy. Jesteście wielkie!!!!!!! Lucusiu, gratuluje domku kochany, bądź już zawsze szczęśliwy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...