Jump to content
Dogomania

Kaleki Lucuś już za TM ...


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kocurek']No wlasnie,jak Lucus sie miewa?[/QUOTE]
Doskonale ;) Asia bywa częściej, ja jestem niedobra i dawno już nie widziałam chłopaka, a muszę przyznać, że stęskniłam się bardzo.
Asia pomaga finansowo opiekunce Lucka, która ma juz inne psy wymagające opieki także każde wsparcie mile widziane.

Obiecuję odwiedzić agregata i zdać fotorelację ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Odwiedziłyśmy z Martulinek Lucjuszka!
Ale super, cieszę sie barzo, bo powiem szczerze bałam się jak na nas zareaguje, mnie nie widział 1,5 roku:shake:, wstyd. Ale Lucuś albo mnie pamieta, albo taki łagodniak sie zrobił, zreszta Basia sama to przyznała, że Lucek złagodniał. Dopominał się o pieszczoty, przytulał się, nie jest zazdrosny o żadnego psiaka, suni już tak nie podrywa, po prostu jest szczęśliwy.
Najbardziej jest zakochany we wnuczku Basi, 16 letnim, który bardzo ją wspiera przy opiece nad psiakami. Lucek tak go ukochał, że śpia razem, jak chłopak idzie sie myć, to Lucek musi byc razem z nim w łazience, bo drzwi tratuje:cool3:, a jak wnuczek raz wyjechał, to Lucek powyciągał mu ubrania z szafy i położył się na nich, tak tęsknił:placz:. A podobno łobuz mężczyzn nie lubił:evil_lol:. W każdym razie fotki będa, takie sobie, ale zawsze.
Cieszę sie też z poznania Basi, opinię lepiej zrobić o kimś samemu, a teraz wiem, że Lucek lepiej nie mogł trafić, bo cały czas czułam wyrzuty, że go nie wzięłam do siebie, ale ulzyło mi w sobotę.
Jesli ktoś chciałby wesprzeć psiaki to najlepiej Panatenem - krem i podkładami, głównie dla Oskara sparaliżowanego, 30 sztuk , nawet z interentu dużo kosztują, firma semi, czy seni, pani mówi, że z motylkami one są, a to chodzi o to, że brzegi mają takie specjalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Odwiedziłyśmy z Martulinek Lucjuszka!
Ale super, cieszę sie barzo, bo powiem szczerze bałam się jak na nas zareaguje, mnie nie widział 1,5 roku:shake:, wstyd. Ale Lucuś albo mnie pamieta, albo taki łagodniak sie zrobił, zreszta Basia sama to przyznała, że Lucek złagodniał. Dopominał się o pieszczoty, przytulał się, nie jest zazdrosny o żadnego psiaka, suni już tak nie podrywa, po prostu jest szczęśliwy.
Najbardziej jest zakochany we wnuczku Basi, 16 letnim, który bardzo ją wspiera przy opiece nad psiakami. Lucek tak go ukochał, że śpia razem, jak chłopak idzie sie myć, to Lucek musi byc razem z nim w łazience, bo drzwi tratuje:cool3:, a jak wnuczek raz wyjechał, to Lucek powyciągał mu ubrania z szafy i położył się na nich, tak tęsknił:placz:. A podobno łobuz mężczyzn nie lubił:evil_lol:. W każdym razie fotki będa, takie sobie, ale zawsze.
Cieszę sie też z poznania Basi, opinię lepiej zrobić o kimś samemu, a teraz wiem, że Lucek lepiej nie mogł trafić, bo cały czas czułam wyrzuty, że go nie wzięłam do siebie, ale ulzyło mi w sobotę.
Jesli ktoś chciałby wesprzeć psiaki to najlepiej Panatenem - krem i podkładami, głównie dla Oskara sparaliżowanego, 30 sztuk , nawet z interentu dużo kosztują, firma semi, czy seni, pani mówi, że z motylkami one są, a to chodzi o to, że brzegi mają takie specjalne.[/QUOTE]

Olena, najlepiej wspierać Asię, bo to ona kupuje podkłady i inne akcesoria dla psiaków.
Czekamy na fotki, ja też muszę się wybrać do Basi, dawno Lucka nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

"Czekam na coś do jedzenia, jak to ja:eviltong:"


[IMG]http://dogo.egonet.pl/ola/lucek5.jpg[/IMG]


[IMG]http://dogo.egonet.pl/ola/lucek6.jpg[/IMG]


[IMG]http://dogo.egonet.pl/ola/lucek7.jpg[/IMG]


Lucek romantyk

[IMG]http://dogo.egonet.pl/ola/lucek8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]U LUCKA WYKRYTO ZAAWANSOWANĄ MOCZNICĘ.
ROKOWANIA SĄ BARDZO OSTROŻNE.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]MY JEDNAK NIE TRACIMY NADZIEJI I ZA WSZELKĄ CENĘ PRÓBUJEMY GO RATOWAĆ.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]ZA CHWILĘ JEDZIE DO DOKTOR AgnieszkI Neska-SuszyńskIEJ TO PODOBNO BARDZO DOBRY NEFROLOG.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]BARDZO PROSZĘ O POMOC FINANSOWA DLA LUCKA-OD WCZORAJ JUZ WYDALAM NA JEGO LECZENIE 445 pln A TO DOPIERO POCZĄTEK WALKI O JEGO ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

czesc ciotki na watku nerkowym znalazlam watek Lucjusza...moj osobisty psiak odszedl w kwietniu z podobnymi parametrami...ale to roznie bywa...teraz leczymy naszego staruszka tymczasowicza na to samo..
Dr Neska leczyla mojego psiaka ale dosc krotko bo za pozno do niej trafilysmy...w razie co mam do oddania prazol (na watrobe, mocznik ja niszczy), venter tez na watrobę i kroplowke 0,5 litra plyn ringera, wodoroweglan 3 ampulki . jesli Dr Neska cos z tego przepisze moge oddac.
A jeszcze pytanie czy parametry watrobowe tez podwyzszone, chodzi glownie o AP.
Aha, mam jeszcze torecan w czopkach na wymioty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']czesc ciotki na watku nerkowym znalazlam watek Lucjusza...moj osobisty psiak odszedl w kwietniu z podobnymi parametrami...ale to roznie bywa...teraz leczymy naszego staruszka tymczasowicza na to samo..
Dr Neska leczyla mojego psiaka ale dosc krotko bo za pozno do niej trafilysmy...w razie co mam do oddania prazol (na watrobe, mocznik ja niszczy), venter tez na watrobę i kroplowke 0,5 litra plyn ringera, wodoroweglan 3 ampulki . jesli Dr Neska cos z tego przepisze moge oddac.
A jeszcze pytanie czy parametry watrobowe tez podwyzszone, chodzi glownie o AP.
Aha, mam jeszcze torecan w czopkach na wymioty...[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:-)
Lucjusz na szczęście wątrobę ma w miarę dobrym stanie.
Własnie Beatka zawiozła go do dr Neski czekam na telefon, mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno :-(

Link to comment
Share on other sites

ciotki bo tak naprawde wyniki sa straszne...moj Bobek mial kreatynine 7,8 a mocznik 324...i to bylo tragicznie wedlug Dr Neski...gdyby to byl mlody piesek to moze bysmy walczyly bo organy mlode...
podejmijcie decyzje najlepsza dla niego i zeby go nie bolalo...i tak trzymam jeszcze kciuki...to strasznie bolesne dla niego...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...