Jump to content
Dogomania

ZUZIA - po miesiącach tułaczki nareszcie w DS. Co za wspaniałe święta. :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

Wczoraj Zuzię znowu bolał brzuszek. Zjadła miseczkę mięska z warzywami i ryżem, a chwilę później piszczała kładąc się na podłodze. Niebawem skonsultuję to z wetem, chociaż wydaje mi się, że może to mieć związek z blizną po sterylce, która może drażnić otrzewną w chwili, gdy żołądek jest wypełniony i ściany żołądka napięte. Sama nie wiem. :roll: Od ostatniego razu dostaje mniejsze porcje, ale częściej, i takich objawów nie było.
[CENTER]:tree1: :x-mas: :tree1:
[LEFT]
Po Zuzinę jechałam 24-ego września wieczorem. 25-ego rano byłyśmy w domu. Dziś mijają trzy miesiące pobytu Zuziny u nas. W tym czasie Zuzia bardzo się zmieniła. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi :loveu:...
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=Black]Zuzina dzienkuje Rybbie- tej wcalle nie Grubbej, że mnie z tego schronu w samom pore wyciongneła :B-fly:.

I dzienkuje Zuzina i Dalence, i Dolores, i tej dziewuszce co mnie na tymczasie na fajne wycieczki zabierała :loveu:.

I dzienkuje Zuzina wszyskim ciotkom, co sie tak starały, coby Zuzina nazad do schronu nie trafiła, ino domek znalazła :eviltong: .

I dzienkuje Zuzina Gosi, co mnie z Warszawy do Aksela pszywiozła :multi:.

I Zuzina mówi w tom wigilijnom noc, coby jej ciotki wiencej ogłoszeń nie robiły :mad: , bo Zuzinie u Aksela jest dobrze, i Zuzina nigdzie sie stont nie ruszy :diabloti:.

I Zuzina prosi cioteczke Rybbe- wcale nie Grubbom, coby tytuł wontku zmieniła i do domu wontek zaniosła... :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Czułam :)
Gosiu,macie ogromne serca i...po prostu jesteś kochana.
Fakt,suni swiat by sie zawalił,gdyby zmienila teraz dom,a ona delikatna,po przejsciach.No i pytanie,jak dlugo musialaby czekac na chetnych...Dziekuje,ze jest dla Was ważna ta cale zycie pomiatana i przerzucana z miejsca w miejsce psina.

ALEZ SIE CIESZE!!!! :multi: lallala la lalalalalalla la la la la lamalala

PS.zadbajcie o jej edukacje,szkola sie małej klania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To pewnie dla Zuzi najwspanialszy prezent pod choinkę - stały domek ! :D
Gratuluję, przeczułam od początku jak mówiłaś, że jej dobrze jest. Ale nie chciałam zapeszyć :D i tutaj super nowina ! Suuuper, Zuzia i jej bliska osoba - super wyglądają, sama nie rozróżniam :oops: hiii, ale chyba nie jestem sama :P. Jeszcze raz gratuluję !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ci Gosiu z całego serca za to że dałas Zuzi dom , najwspanialszy o jakim wiele piesków może tylko pomarzyć, dom z ogrodem do wybiegania. Te psiaki naprawdę do siebie pasują i na pewno wyglądają przecudnie stojąc razem przy bramie i pilnując twojego domku, jeszcze raz Gosiu ci dziękuję bo martwił mnie cały czas los Zuzi , mimo trudniejszego charakteru należął się jej wspaniały dom.SUUUUPER WIADOMOŚĆ:-(:multi::p

Link to comment
Share on other sites

Oj, za rzadko bywam na dogo... bo tak późno do mnie dobre wiesci docierają. :p

[B]A ja dziękuję Gosi za dobre serce i cierpliwość jakie okazała Zuzi.
Dziękuję całej Gosiowej rodzince, za domek, który dali Zuzi.
Jesteście przekochani!!!! :loveu::loveu::loveu:[/B]

Kurczę, ale jestem szczęśliwa... :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam przyjemność być pierwszy raz u gosi15 w domu.
Poznałam jej męża,Axelka i Zuzię.I wiecie co?!Głaskałam Zuzkę!!!
Sama do mnie podeszła :loveu: Oczywiście na początku powarkiwała,ale nie szła "do siebie".Axel non stop się pchał pod ręce do głaskania i chyba mu pozazdrościła ;) W pierwszej chwili myslałam,że to Axel do mnie podbiega.Oni są nie do odróżnienia.Dopiero jak gosia15 zamarła w miejscu mówiąc:"To Zuzia",wtedy ja też...zamarłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...