Jump to content
Dogomania

Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!


GameBoy

Recommended Posts

  • Replies 720
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Ja nie wiem...moze jestem przewrazliwiona...ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to to ze ktos chcial sie pieska pozbyc w niezbyt humanitarny sposob...a ze sie nie udalo to wyladowal na bezludziu:roll:[/quote]

ciekawe ile on sie blakal, bo nie widzi od kilku m-cy conajmniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']
pies ma obnizone cisnienie w jednym oku NA 99% Z PODOWU UDERZENIA CZYMS W GLOWE - BARDZO MOCNYM UDERZENIU
[/quote]

Ja nie wiem...moze jestem przewrazliwiona...ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to to ze ktos chcial sie pieska pozbyc w niezbyt humanitarny sposob...a ze sie nie udalo to wyladowal na bezludziu:roll:

Link to comment
Share on other sites

może właśnie ta ślepota powoduje jego nerwowosć - on się boi "nowosci" i dlatego tak reaguje - w schronisku w miare był spokojny bo poznał swoją celę i ludzi do niego przychodzących, a miasto może być dla niego nowoscią, pełną nowych bodxców:shake: On potrzebuje domu z ogrodem....ślepota nie jest straszna pod warunkiem, że pies ma czas się zaaklimatyzować i poznac swoje najbliższe otoczenie.

Uratowałam kiedyś przed uśpieniem szczeniaka colie - był ślepy, choć tez wydawało nam się, że ciut widzi chociaz cienie - znalazłam mu dom z ogrodem i jak urósł pani mówiła, że nikt nie powiedziałby, że pies jest ślepy - znał każdy zakamarek ogrodu, a jego nauczycielką była sunia tych panstwa;)

Link to comment
Share on other sites

Zdrowy pies jest często swietnym przewodnikiem dla niewidomego.
Tylko jak to wytłumaczyc Borysowi:roll:
On jest po takich ciezkich przezyciach; to uderzenie w glowę - moze był przez jakis czas nieprzytomny...
Teraz dostał szanse na miłość, cały czas mam nadzieję ze ja wykorzysta...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba brac pod uwage jednak najwazniejsze-to jest CC-tek i do tego nie szczeniak, a jak dodac jeszcze po przejściach..-robi sie mieszanka dośc wybuchowa..Jesli dostał w głowe-mógł powstac również jakiś krwiak, który uciska na"nerwy" powodując takie a nie inne zachowanie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']GB-mnie nie chodzi o to, aby psu tomografię robić, tylko....uważajcie na siebie;)[/quote]

no jeszcze mi pisz ciotka takie rzeczy :mad: brakuje tylko zeby moj TZ to przeczytał... bo czasem czyta
uwazacie, ze pies jest nieadopcyjny w 100%?

Link to comment
Share on other sites

Była inna, ale mimo wszystko i wbrew pozorom, główny bohater podobny....
Mi się wydaje, że jemu czasu potrzeba - nowe miejsce, nowi ludzie, nowe zwierzęta - a on nie wie czego wszyscy od niego chcą. Mało tego, że nie wie, to jeszcze nie widzi...
Dobrze, że TZ zluzował;)
Dzięki za ten telefon - jeszcze nie dzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]A może ja napisze o sobie :roll::oops:TZ twierdzi że lepiej dogaduję się z psami niż z ludźmi ;)....mam poważną wade wzroku i przed badaniami musiałam mieć pozakrapiane oczy ...nie dość że nie widziałam co chwile na czymś lądowałam ..., to jeszcze każdy promień światła powodował taki ból że byłam w stanie wszystkich pozagryzać :cool1:...tak na dobrą sprawe nie wiadomo jak czuje sie Borysek ...może te dotychczas nieleczone oczka też bolą ....Myślę , ze jest na dobrej drodze ...teraz tylko jajki ciach ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no i ja dotarlam...szpital zaliczony,wypuscili mnie - stwierdzili ze mojego przypadku nie da sie wyleczyc- zbyt wadliwy;)
Borys trzymaj sie kolego...ciotki kombinuja jak pomoc...kombinujemy az nam glowy paruja i nawet do szpitala musialam sie polozyc hehe

PS. Selket w zwiazku z nagla wycieczka do szpitala pieniazki za transport wyslalam dopiero dzis, przed chwila:)
jak dojda daj znac:)

Link to comment
Share on other sites

jest niedobrze, w sumie z winy sasiadki przezylismy dzis z Borysem nieprzyjemna sytuacje

wracalam z Borysem do domu, weszlismy do windy, ta zatrzymala sie na naszym pietrze, drzwi sie otworzyly i w Borysa uderzyl wozek, spacerowka, sasiadka "myslala", ze winda jest pusta....
co się działo wolę nieopowiadać, Borys uderzył głową w dziciaka, zaczął szczekać, dzieciak wrzeszczec i plakac, powylazili sasiedzi...
w sumie wina ani moja ani Borysa, ktory po 10 sek sie uspokoil ale co się nasłuchałam to moje... nie wiem co teraz będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']jest niedobrze, w sumie z winy sasiadki przezylismy dzis z Borysem nieprzyjemna sytuacje

wracalam z Borysem do domu, weszlismy do windy, ta zatrzymala sie na naszym pietrze, drzwi sie otworzyly i w Borysa uderzyl wozek, spacerowka, sasiadka "myslala", ze winda jest pusta....
co się działo wolę nieopowiadać, Borys uderzył głową w dziciaka, zaczął szczekać, dzieciak wrzeszczec i plakac, powylazili sasiedzi...
w sumie wina ani moja ani Borysa, ktory po 10 sek sie uspokoil ale co się nasłuchałam to moje... nie wiem co teraz będzie[/quote]

o rany współczuję i już sobie wyobrażam czego się musiałas nasłuchać :shake: wina w sumie niczyja bo kazxdemu chyba się nie raz zdarzyło bezmyślnie na kogoś wpaść "myśląc" że winda pusta, ale sytuacja powstała niebezpieczna... a u ludzi trudno o zrozumienie :shake: trzymam za Was :kciuki: i za Boryska, żeby pozwolił sobie pomóc :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]cioteczko trzymam kciuki aby wszystko się powiodło



a tu kolejne nieszczęście
.....:shake:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110187&page=3"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=110187&page=1[/URL][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...