Jump to content
Dogomania

LOLEK-pręgowany stróż i przyjaciel OD WRZEŚNIA 2008 ma w Niemczech dom :)))))))


Greven

Recommended Posts

rozmawialam wczoraj z Sandra, Lolek dochodzi do siebie po zabiegu, rana sie goi. Kastracja byla zrobiona na krechę, Sandra nie miala na to pieniedzy, ale mowila ze wyszlo 50zl. Z tego miesiaca zostalo 30zl, wiec trzebaby zebrac jeszcze 20zl i splacimy dlug u weta.
Poza tym niestety NIKT nie dzwonil w sprawie Lolka... jak na zlosc cisza, cos Lolus szczescia nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='justine.']dziewczyny nie uwierzycie!! [B]LOLEK JUTRO JEDZIE DO DOMU!!![/B][/quote]
WOW!!! Nie samowite! Codzienie czytam watek Lola ale takich wiadowmości sie nie spodziewałam! [B]Justine[/B] napisz cos więcej plissss!!!

Co za wieści, cała moja rodzina zna historie Lola napewnio nie uwieżą!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

tak to sprawka Greven :) zadzwonila dzisiaj do mnie z ta cudowna nowina :)
czy znacie historie Kremowego ktory u Greven byl bardzo dlugo? zabrali go cudowni ludzie z niemiec, byli ostatnio u Greven i tak Lolek im przypadl do gustu ze bardzo chcieli i jego zabrac. To naprawde porzadni ludzie,maja super podejscie do zwierzat, ucza, wychowuja i szukaja nowych, fajnych domow. wlasnie jade zawiezc ksiazeczke zdrowia Lolka, zeby wyrobic mu paszport i zeby mogl pojechac i zaczac nowe zycie :))

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
aż ciarki po mnie chodzą z radości :loveu::loveu::loveu:,czułam,że wkrótce znajdzie domek.
Nasz wysiłek prawie roczny nie poszedł na marne.

Haker,współczuję ,może będzie jeszcze dobrze...

Link to comment
Share on other sites

tak Inez, mozna to tak zrozumiec ze to tymczas ale wszystko sie okaze jak oni beda nad Lolkiem pracowac, sa na niego bardzo nastawieni i moze u nich zostac, chyba ze jak w przypadku Kremowego znajdzie sie jakas super para i go zaadoptuje. Greven ma z nimi ciagly kontakt wiec bedziemy wiedziec co i jak :)

niestety nie mam jak zmienic tytulu watku ale sprobuje popytac moda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justine.']tak Inez, mozna to tak zrozumiec ze to tymczas ale wszystko sie okaze jak oni beda nad Lolkiem pracowac, sa na niego bardzo nastawieni i moze u nich zostac, chyba ze jak w przypadku Kremowego znajdzie sie jakas super para i go zaadoptuje. Greven ma z nimi ciagly kontakt wiec bedziemy wiedziec co i jak :)
[/quote]

To super, w takim razie :multi: .

Ale teraz kolejny psiak mi nie daje spać.
Oto jak rodzinka ze Szczecina potraktowała Barego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113357&page=8[/URL] sorry za offa ale przed chwila tam dzwoniłam i jestem strasznie zdenerwowana :roll:.

Link to comment
Share on other sites

hUUUURRRRRAAAAAA :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
cudownie,że go wyciągnęłyśmy do Greven, bo tak pod opieką amelki pewnie gniłby do dziś w hoteliku :angryy:
Musiałam sobie ulżyć,co robię rzadko.Ona nawet nie zagląda na wątek.
Greven, Justine ,dzięki i wszystkim ,kto wpłacał na niego.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm....ja się bardzo ciesze z tego, że Lolusiem się ktoś zainteresował ale szczerze powiem, że też jest mi troszkę smutno, że to DT
wierzę jednak, że to jest najlepsze dla naszego Pręguska - no i mam nadzieję, że bedziemy otrzymywały wieści od niego

Nie zdejmuję aukcji Lolusia na allegro - on ma 1 obserwatora więc jak ktoś zadzwoni do Greven to najwyżej zaproponuje jakiegoś innego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olga132']

Nie zdejmuję aukcji Lolusia na allegro - on ma 1 obserwatora więc jak ktoś zadzwoni do Greven to najwyżej zaproponuje jakiegoś innego psa.[/quote]
bardzo dobry pomysł.Dzięki takiej sytuacji Żabka z Kielc znalazła dom w Kłodzku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...