Jump to content
Dogomania

Pepsi z Zamościa - ZOSTAJE NA ZAWSZE u Marty i Darka


Tola

Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Selenga']mam nadzieję, że nie zdąży dojechac do Murki :)
oczywiście byłoby jej tam jak w niebie, ale mam nadzieję, że wcześniej trafi do WŁASNEGO domku

wystawić jej allegro już?[/quote]
Jak mozna, to pewnie ze tak:lol:
Z info, ze sunia jest wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

allegro dla Pepsi
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=397565625"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=397565625[/COLOR][/B][/URL]

nie miałam pełnych danych kontaktowych więc podałam tylko maila do Toli, pewnie przydałby się też telefon

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wieści:lol:
Pepsi ma dobrego anioła stróża:lol:
Znalazła się po tak długim czasie, została zabrana do DT ale tego jeszcze mało...
Dzisiaj po sterylce rodzina weta postanowiła zatrzymac ją do czasu, jak nie znajdzie domu:lol:
Sunia czuje sie dobrze, jest przemiła, cały czas wystawia brzuś do miziania i chyba tym ujęła swjego weta;)
Będa zdjęcia.
Trzymajcie kciuki za szczęsliwe zakonzcenie historii suni czyli za szybkie znalezienie domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Mam dobre wieści:lol:
Pepsi ma dobrego anioła stróża:lol:
Znalazła się po tak długim czasie, została zabrana do DT ale tego jeszcze mało...
Dzisiaj po sterylce rodzina weta postanowiła zatrzymac ją do czasu, jak nie znajdzie domu:lol:
Sunia czuje sie dobrze, jest przemiła, cały czas wystawia brzuś do miziania i chyba tym ujęła swjego weta;)
Będa zdjęcia.
Trzymajcie kciuki za szczęsliwe zakonzcenie historii suni czyli za szybkie znalezienie domku.[/quote]


Pepsi, Ty farciaro!!!

Martuś, może faktycznie jakiegoś innego maluszka znajdziesz w schronisku na miejsce Pepsi, przypuszczam, że Murka się zgodzi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pepsi, Ty farciaro!!!

Martuś, może faktycznie jakiegoś innego maluszka znajdziesz w schronisku na miejsce Pepsi, przypuszczam, że Murka się zgodzi:)[/quote]
Juz mamy maluszkę. Będzie wysterylizowana, dojdzie do siebie w domu mamy mojej koleżanki no i potem kto wie...

Link to comment
Share on other sites

To trzymajcie kciuki za tę miłość na zabój!!!
Rodzinka jest sunią zachwycona:lol:
A Pepsi zachowuje się jak księzniczka - delikatnie je, z gracja spaceruje, jest bardzo delikatna do córeczki Państwa. A przy tym cicha, spokojna:loveu:
TZ znajomej - ten wet - pyta, jak ona taka delikatna przezyła schroniskowe warunki.
Mam zdjecia, wstawię wieczorkiem:lol:
[B]Sunia ma nie więcej jak 3 lata[/B]

Link to comment
Share on other sites

Może sama uszyj, jak nie kupisz. Dla malej suczki używam nogawki spodni od piżamy, otworki na przednie łapki i troczki na grzbiecie do zawiazania, 6-8 sztuk. Ale muszę powiedzieć, ze tyle suczek było u mnie w domu po sterylizacji, a ubranko nosila tylko jedna, ta pierwsza, reszta "się goiła' bez, ale miałam oczywiscie przygotowane w pogotowiu. Nie wygryzaly szwów, tylko trochę ranki były wylizane - ale to mialam pod kontrolą z aluspreym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...