Jump to content
Dogomania

Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']Lepiej nie pisac :-/ bo jest tak jak ze wszystkim :( Pani sama pytała o sterylke i to dla niej oczywiste ze sunia bedzie wysterylizowana, w umowie to bedzie. Dziekuje za głosy :)
[B]
No to wychodzi na to ze Amisia ma domek:multi::multi::multi:[/B]
[B]Dziekuje wszystkim za pomoc:loveu::loveu::loveu:[/B]

Teraz pozostaje kwestia transportu, wstepnie rozmawiałam z Pania jezeli by sie nie udało nic zorganizowac, (chociaz czesci transportu) to sama przyjedzie ale sprawa sie ma tak ze mamy drugiego pieska do zawiezienia tylko ze do Wrocławia, a to po drodze.... ewentualnie Pani podjedzie tylko do Katowic- mowiła ze nie było by z tym problemu:)[/quote]

Nie może być inaczej skoro Danusia polecała Domek. Musi być ok, czego najlepszym dowodem fakt, że sama pani spytała o sterylkę.

Ale się ciesze :loveu: wiedziałam ze ona długo nie będzie czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Co to jest 315 km.:eviltong:
Mój Lutuś jechał 800 km.do swojego domku ;)
I co powiesz?[/quote]

No nic nie powiem....tylko tyle że ładny kawalek drogi...:eviltong:
Jutro w TVP1 w programie ,,kawa czy herbata '' wystąpi Karina Schwerzler
która będzie oczywiście mówić coś o pieskach ale przy okazji bierze ze sobą 2 zmarnowane staruszki jamniczki ze schronisk / jedna wyniszczona sunia z Żyrardowa / i chce przez ten program znależc im dom bo ponoć aż 90% psów które przewiną sie przez program jest adoptowanych. Ciekawe jest to, że w TVP jeszcze nic nie wiedzą że ona przyjdzie z pieskami....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']No nic nie powiem....tylko tyle że ładny kawalek drogi...:eviltong:
Jutro w TVP1 w programie ,,kawa czy herbata '' wystąpi Karina Schwerzler
która będzie oczywiście mówić coś o pieskach ale przy okazji bierze ze sobą 2 zmarnowane staruszki jamniczki ze schronisk / jedna wyniszczona sunia z Żyrardowa / i chce przez ten program znależc im dom bo ponoć aż 90% psów które przewiną sie przez program jest adoptowanych. Ciekawe jest to, że w TVP jeszcze nic nie wiedzą że ona przyjdzie z pieskami....:evil_lol:[/quote]
Witam wszystkich!!!!
Ja ten program ogladam codziennie i faktycznie tam psiaki szybko znajdują domy.
Amisiu trzmaj się maleńka już niedługo bedziesz w swoim domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Miałam kolejny telefon w sprawie Amisi pani zobaczyła ja na allegro i juz ta i zadna inna ;) skierowałam ja na dogo mowiła ze napewno se odezwie lub pojdzie do schroniska i tam znajdzie sobie pieska:)[/quote]

Ja świadomie nie kończe aukcji tym bardziej zę mam dużą oglądalność i kazdy mój psiak ma po kilku obserwatorów. Zaraz tylko wystawię wzorem poprzednich aukcji stosowny dopisek z zaproszeniem do innych piesków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Ok... mam nadzieje ze inna bida znjadziem dom :)[/quote]

Już tak bywało, ama nadzieję ze i tym razem. tym bardziej że mam wysyp do dwóch dni jamniczy

Teraz aukcja tak wygląda:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=338807142[/url]

dodalam wpis na poczatku i zmieniłam tytuł



:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Miałam kolejny telefon w sprawie Amisi pani zobaczyła ja na allegro i juz ta i zadna inna ;) skierowałam ja na dogo mowiła ze napewno se odezwie lub pojdzie do schroniska i tam znajdzie sobie pieska:)[/quote]
Jesli następnym razem ktos bedzie zainteresowany to podaj mój numer lub weż od tej osoby dla mnie,
to mozna porozmawiac i zaproponowac jakąs bidule bo nie kazdy chce lub moze szukac na dogo. ;) a tak szanse na adopcje wieksze.

No to Amisia coraz bliżej swojego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...