Jump to content
Dogomania

Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Potrzebna krew (każdej grupy) na tzw. wymianę [/B][COLOR=black](Wy dajecie np A Rh+, a Włodek dostaje tu A Rh-) [/COLOR][B]!!!![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][B] Krew można oddawać w całej Polsce, z zaznaczeniem dla kogo![/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3]Tu wszelkie info na temat oddawania krwi: [/SIZE][/B][URL]http://www.rckik-katowice.com.pl/[/URL]

[SIZE=3][B]Przy oddawaniu krwi trzeba zaznaczyć dla kogo. A oto dane:[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=red]WŁODZIMIERZ GWÓŹDŹ, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św.Barbary w Sosnowcu, oddział neurologiczny[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER]

Krew potrzebna jest dla Włodka, który miał jakiś czas temu wylew, leży cały czas w szpitalu i ciągle są jakieś komplikacje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Witaj Fortuno, ja bym ją z miejsca wzieła na tymczas tylko daleko jest. :shake:[/quote]

Tak myslalam Danusiu, ze ty chetnie bys ja wziela do siebie na tymczas. Ja tez bym ja chetnie wziela do siebie na stale, ale najpierw czekam jak sie sytuacja z Filipem rozwiaze. A poza tym my przyjezdzamy dopiero za cztery tygodnie, a ona w tym czasie powinna znalezc domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Miałam telefon od Pani zainteresowanej adopcją Amisi.

Pani chciałaby więcej informacji i dlatego dobrze by było aby porozmawiała z kimś kto ma bezposredni kontakt z Amisią.
Komu przesłac nr tel. tej Pani.[/quote]

Danusia myślę, że ten telefon co jest na allegro:
[URL]http://allegro.pl/item338807142_sliczna_jamniczka_jej_placz_rozdziera_serce.html[/URL]

[SIZE=1]no chyba że gwałtownie zaszły zmiany[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Danusia myślę, że ten telefon co jest na allegro:
[URL]http://allegro.pl/item338807142_sliczna_jamniczka_jej_placz_rozdziera_serce.html[/URL]

[SIZE=1]no chyba że gwałtownie zaszły zmiany[/SIZE][/quote]

No jasne ,juz dzwonie do SZPiLKI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Niekoniecznie młode. 12 letnia jamnisia "wisiała" u mnie na aukcjach nieco ponad tydzień. Mój tymczas Filipek (10 lat) ma już dom, ale aukcje tez a na niej już teraz 4 obserwujących i 600 wejść a aukcja. A 12 letni jamnik po niecałych dwóch dniach aukcji ma ponad 200 wejść i obserwatorów[/quote]

Tylko pozazdrościć :-) Ale cały czas mówimy o małych psach, z dużymi, zwłaszcza takimi które wymagają terenu jest ostatnio tragicznie niestety...a stare duże to już kompletna porażka niestety...

Link to comment
Share on other sites

Pani sie nie doczekała i zadzoniła sama:) sprawa ma sie tak Pani jest z Bielska Białej jamniczka zamieszkała by u siostry tej Pani w domku jednorodzinnym w domu jest pies ale biega za parkanem, w domu tez sa dzieci ale wychowane z pieskami, obie Panie czesto sie widują a Pani, ktora dzowniła ma znajde mix jamnika, bez ktorej nigdzie sie nie rusza, a wiec Amisia by miała kontakt z innymi pieskami, było tez pytanie o sterylke wyjaśniłam ze w schronisku jest to nie mozliwe, a wiec przeprowadzi ja we własnym zakresie. Moim zdaniem jest to dobre miejsce dla Amisi co Wy na to ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Tylko pozazdrościć :-) Ale cały czas mówimy o małych psach, z dużymi, zwłaszcza takimi które wymagają terenu jest ostatnio tragicznie niestety...a stare duże to już kompletna porażka niestety...[/quote]

Ja mam wilczkę ze schroniska do ktorej była przypieta łatka rzucającej sie na ludzi, a jakos zyje juz ponad rok :D drugiej takiej nie ma na całym swiecie:loveu:

Co z tym potencjalnym domkiem dla kaukaza??

Link to comment
Share on other sites

Wygląda dobrze ale sprawdzić tak czy siak trzeba. Sprawa sterylki jest poważna i musi być w umowie jeśli nie jesteśmy w stanie przekazać je psa wysterylizowanego. A w ogóle jak to wygląda z umowami w tym schronisku ?

Domek dla kaukaza dostał propozycje, ale ten domek ma własne widzimisie i bedzie problem, bo to co możemy zaoferować na dziś to głównie mixy i staruszki...

Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie pisac :-/ bo jest tak jak ze wszystkim :( Pani sama pytała o sterylke i to dla niej oczywiste ze sunia bedzie wysterylizowana, w umowie to bedzie. Dziekuje za głosy :)
[B]
No to wychodzi na to ze Amisia ma domek:multi::multi::multi:[/B]
[B]Dziekuje wszystkim za pomoc:loveu::loveu::loveu:[/B]

Teraz pozostaje kwestia transportu, wstepnie rozmawiałam z Pania jezeli by sie nie udało nic zorganizowac, (chociaz czesci transportu) to sama przyjedzie ale sprawa sie ma tak ze mamy drugiego pieska do zawiezienia tylko ze do Wrocławia, a to po drodze.... ewentualnie Pani podjedzie tylko do Katowic- mowiła ze nie było by z tym problemu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...