Jump to content
Dogomania

Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczynka ma spore powodzenie. Ale tak się składa że moje allegrowe psiaki (szczególnie jamniki) mają duże powodzenie.

Prym teraz wiedzie Filip (~600 wejść na allegro+3 obserwatorów), który i tak już ma domek ale aukcji nie zamykam bo to psychologiczne zagranie. A może się trafi że innego wstawię w jego miejsce i będzie miał już licznik nabity.

A drugi taki jest w wieku zbliżonym do Filipka, trochę starszy. Też ma kilkaset wejść i obserwujących.

Amisia tez parę godzin jest allegro i ma całkiem dobry wynik i obserwatora.


WITANKO FORTUNA :)


:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Kurcze Filip juz domek ma,żeby to nie dziewczyna to bysmy podmienili bo kolor ten sam, co nie?
Wejść dużo zobaczymy .
Fortuna witam ,szybko jestes .[/quote]

Danusia akurat ona nie będzie raczej potrzebowała. Aukcja jeszcze na starcie i na tą porę ma 50 wejść ( a ma też alegratkę i jeszcze jej zrobię inne tylko się uporam z w domu) i obserwatora. Jamniki ładnie "schodzą" a moje aukcje tez ładnie chodzą, jakoś tak :).

Ona jutro to będzie miała już min 150. Dopiero się rozkręca

Płeć w aukcji zmienić to mały problem, tak się robi bo jak sie wystawia aukcje na 14 dni to się i tak za ten czas płaci io tak wiec nieraz się podmienia jak piesek znajdzie domek innego sie wsadza na dokończenie aukcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Danusia akurat ona nie będzie raczej potrzebowała. Aukcja jeszcze na starcie i na tą porę ma 50 wejść ( a ma też alegratkę i jeszcze jej zrobię inne tylko się uporam z w domu) i obserwatora. Jamniki ładnie "schodzą" a moje aukcje tez ładnie chodzą, jakoś tak :).

Ona jutro to będzie miała już min 150. Dopiero się rozkręca

Płeć w aukcji zmienić to mały problem, tak się robi bo jak sie wystawia aukcje na 14 dni to się i tak za ten czas płaci io tak wiec nieraz się podmienia jak piesek znajdzie domek innego sie wsadza na dokończenie aukcji.[/quote]

To super,ja sie na alegro nie znam toTy jestes fachowcem w tej dziedzinie;)
Wiesz ze ja tylko takie przyziemne sprawy ;)
Czyli trzeba trochę poczekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']No zawsze łatwiej wydać ładne młode, małe krótkowłose niz kaukaza :-)[/quote]
Niekoniecznie młode. 12 letnia jamnisia "wisiała" u mnie na aukcjach nieco ponad tydzień. Mój tymczas Filipek (10 lat) ma już dom, ale aukcje tez a na niej już teraz 4 obserwujących i 600 wejść a aukcja. A 12 letni jamnik po niecałych dwóch dniach aukcji ma ponad 200 wejść i obserwatorów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...