Jump to content
Dogomania

Śliczna jamniczka! Bercia ma dom w BB u Pani Ani!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']I tak i nie Pani Ania napewno bedzie jej domu szukała i to dobrego oczywiscie pomozemy:) ale bardzo bym chciała zeby Amisia zostala u Pania Ani bo ma ta naprawdę wspaniałe warunki[/quote]

Czyli Pani Ania ma zamiar szukać domku tak? Ja mam za sobą cichą noc, spokojną. Dzisiaj próba generalna. Jestem w pracy a psy w domu. Każdy w innym pomieszczeniu. Prezes zaczyna reagować na słowo "cicho", a jak biore kaganiec do reki to podchodzi a właściwie przypełza. A pierwsze zakładanie to była walka. Takie trenowanie mamy kto wygra "charakter jamniczy" czy mój hyhy. Na razie do przodu dla mnie. A jak do południa nikt z sąsiadów nie zaalarmuje to znaczy ze nieźle, ale i tak zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Pani Ania bo sie zostawiac jamisie same... Narazie Amisia ma czas i mysle ze jak bedzie postep to Pani Ania z niej nie zrezygnuje, narazie nie ma tematu szukania nowego domku;)[/quote]

Ufff to dobrze, że jeszcze nie jest tak źle.
Ja tez się boję zostawić same jamole, tym bardziej że Rambo jest epileptykiem. Dlatego są w osobnych pomieszczeniach.

Link to comment
Share on other sites

Źle jest bo sa sprzeczki cały czas jak tylko sa razem nawet powarkiwania na odległosc ale moze bedzie lepiej bo mix jamnika Pani Ani zaczyna sie bronic a wczesniej była bierna, moze jak pokaze ze sie broni i nie da sie zdominowac to bedzie lepiej... Pani Ania powiedziała ze przed szukaniem ewentualnego domku ze suczke wysterylizuje, odchudzi odżywi, Amisia jest codziennie wazona ma specjalna karme i wizyty u weta jak tylko sie gorzej poczuje... bardzo bym nie chciała zeby zmieniała dom, ale jak sie to nie zmieni to bedzie musiala... załuje ze nie mieszkam blizej i nie moge pomoc ... oby wszystko sie poukładało i Amisia została tam gdzie jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Źle jest bo sa sprzeczki cały czas jak tylko sa razem nawet powarkiwania na odległosc ale moze bedzie lepiej bo mix jamnika Pani Ani zaczyna sie bronic a wczesniej była bierna, moze jak pokaze ze sie broni i nie da sie zdominowac to bedzie lepiej... Pani Ania powiedziała ze przed szukaniem ewentualnego domku ze suczke wysterylizuje, odchudzi odżywi, Amisia jest codziennie wazona ma specjalna karme i wizyty u weta jak tylko sie gorzej poczuje... bardzo bym nie chciała zeby zmieniała dom, ale jak sie to nie zmieni to bedzie musiala... załuje ze nie mieszkam blizej i nie moge pomoc ... oby wszystko sie poukładało i Amisia została tam gdzie jest...[/quote]

Ja tez trzymam kciuki za to aby się ustatkowała i tam została.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Tak sie zastanawiałam czy nie poprosic jakiegos doswiadczonego dogomaniaka Z Bielska Białej o pomoc w socjalizacji jamnisi... oczywiście za porozumieniem i pozwoleniem Pani Ani[/quote]

Jakby się znalazla taka osoba to trzeba próbować a może jej by się przydalo żeby ją tamta jamnisia przywołala do porzadku ,tylko czy da jej rade jak to taka zadziora.
Całe szczęscie że ta Pani ma do niej tyle cierpliwosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Tak sie zastanawiałam czy nie poprosic jakiegos doswiadczonego dogomaniaka Z Bielska Białej o pomoc w socjalizacji jamnisi... oczywiście za porozumieniem i pozwoleniem Pani Ani[/quote]

Mnie sie wydaje ze przydałoby się, jakby znalazł się dogojamnimaniak a pani Ania sie zgodziła to było z pożytkiem dla każdej ze stron

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Pani Ania mowi ze Amisia jest cudna kochana suczka .... do ludzi....[/quote]

Bo na pewno tak jest. Tylko trzeba pamiętać że jamnik ma swoje zdanie, ma [B]charakter[/B]ek. Amisia jest po przejściach, w dość krótkim czasie przeszła pare zmian miejsca, dla jamnisia, psiaka kanapowego i ciepłolubnego to poważny powód do stresu. Bardzo, bardzo mocno życzę aby jednak relacje Pani Ani, Amisi i stałej rezydentki ułożyły sie jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam..... sprawy maja sie tak ze jamnisia nie ma juz cieczki jej zachowanie sie nie zmieniło, powiedziałam Pani Ani o kagancu, jamnisia ma jeszcze pare dni szansy ale jezeli nic sie nie zmieni to bedzie szukała nowego domku, Pani Ania narazie chce szukac domku we własnym zakresie, a jezeli sie jej nie powiedzie to bedziemy szukac domku przez dogomanie...

Link to comment
Share on other sites

Bedzie trzeba ponowic ale w celu szukania nowego domku, mam dostac fory nowe i opis a wiec ja zrobie Amisi allegro, niestety mimo wielkich staran Pani Anny jamnisia robi sie coraz gorsza, napadła nawet na mame Pani Ani bo uwazała chyba ja za zagorzenie dla niej. Pani Ania bedzie sama wybierała domek i wiem ze wybierze najlepszy, bedzie pomału socjalizowała Amisie z nowym otoczeniem, spotykajac sie z potencjalnym "domkiem" po kilka godzin dziennie zeby Amisia sie przezwyczaiła i nie stresowała kolejnymi nagłymi przenosinami dlatego dobrze by było zeby był to domek z Bielska Białej lub okolic, Pani Ana rozstaje sie z Amisia z wielkim bulem bo bardzo ja pokochała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Bedzie trzeba ponowic ale w celu szukania nowego domku, mam dostac fory nowe i opis a wiec ja zrobie Amisi allegro, niestety mimo wielkich staran Pani Anny jamnisia robi sie coraz gorsza, napadła nawet na mame Pani Ani bo uwazała chyba ja za zagorzenie dla niej. Pani Ania bedzie sama wybierała domek i wiem ze wybierze najlepszy, bedzie pomału socjalizowała Amisie z nowym otoczeniem, spotykajac sie z potencjalnym "domkiem" po kilka godzin dziennie zeby Amisia sie przezwyczaiła i nie stresowała kolejnymi nagłymi przenosinami dlatego dobrze by było zeby był to domek z Bielska Białej lub okolic, Pani Ana rozstaje sie z Amisia z wielkim bulem bo bardzo ja pokochała....[/quote]

Biedna Amisia. Te psiaki po przejściach są masakrycznie biedne. Jednym łatwiej przychodzi socjalizacja innym gorzej. Bywa ze sie nie udaje. A wszystkiemu winien człowiek - niestety. Mam szczerą nadzieję, ze Amisi się powiedzie i uda się jak Prezesikowi, który bardzo ładnie "przeskoczył" etap socjalizacji. I z miauczącego, szczekającego jamniorka przerodził się we wspaniałego towarzysza nowej pani w domku stałym. AMISIU ŻYCZĘ CI ABY WSZYSTKO SIĘ UŁOŻYŁO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...