Jump to content
Dogomania

QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!


clockwork

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Jak stoicie z ogloszeniami??
Dzisiaj rady nie dam...juz mi oczy wychodza z orbit... ale jutro jak cos to chetnie pomoge:loveu:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
kochana ja poległam nad firmowymi papierami... zawaliłam przez tydzień poszukiwań Qdłatego :placz::placz: nie umie sie z niczym wyrobić...


w 1 poście są linki gdzie są ogłoszenia
na razie chyba tylko 4 czy 5 portali z ogłoszeniami


[SIZE=6]jeżeli ktokolwiek dałby rade pomóc nam rozgłaszać :modla::modla::modla:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QDŁACZKU... jak masz znaleźć domek jak tu prawie pusto :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: no taaaaaa bo MY na tamtym wąteczku byliśmy :crazyeye::oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ludki sorki za offa - moze macie jakis pomysł na pomoc:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108490[/url]


A u nas w Kielcach był taki psiak - jak bliźniak tego waszego - pojechał na tymczas i też szuka domku! Cieszę się, ze ten "wasz" znalazł się bidulek:loveu:[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9933/zdjcie051ru0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dzień doberek Nasz Qdłaczku :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][SIZE=4]Szukamy Domeczku dla Qdłaczka [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]
Cześć Kudłaty trzymam za ciebie kciuki i sercem jestem z Tobą.
Ukłon w stronę naszych Dogomaniaczek :modla:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek Qdłaczku.... :-( gdzie ten Twój domek..
faken nie mam nawet jak i czym podjechać do Ciebie do hoteliku :placz: a tak bym Cie wymiziała, wyprowadziła... :placz: zakichane popsute auto :angryy:


andzia.. zobaczyłam fote i zaniemówiłam... jesssoooo myślałam że znalazłaś na jakimś portalu ogłoszeniowym NASZEGO QDŁATEGO.. a to nie nasza fota :mdleje:
za Luxika trzymam kciuki.... dałam natalii fanty na bazarek- inaczej nie moge pomóc.... ale bazarki stoją ... moje zresztą też:-(



dziś wystawie kolejne na Qdłatego b i nam kasiura za hotelik płynie przez palce :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]Przypominam BAZARKI

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109769&page=2#post9967675[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9967856#post9967856[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9967871#post9967871[/URL]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RESSEL']I ja trzymam mocno kciuki za domek Qdłaczka ;)


ps. tak bardzo żałuję,że niezdążyłam Was ostrzec przed Henryczkiem :mad:
Całe szczęście,że się odnalazł i ma się dobrze.......:multi:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ważne że mały jest ;)

a i to ze razem możemy ostrzegać teraz innych zanim rozwinął skrzydła :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RESSEL']I ja trzymam mocno kciuki za domek Qdłaczka ;)


ps. tak bardzo żałuję,że niezdążyłam Was ostrzec przed Henryczkiem :mad:
Całe szczęście,że się odnalazł i ma się dobrze.......:multi:[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ktoś musiał dać się nadziać na tą jego krasomówność:cool1: ważne żeby rozgłosić i uratować choć część psów przed tym typem :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]





[B][SIZE=3][COLOR=Green]UWAGA!!!!

właśnie miałam telefon!!!
w Świętochłowicach od tygodnia leży pies podobny do Qdłaczka....

psa karmią i poją ludzie, ale nikt nie może go zabrać :shake:

Kto ma możliwość podjechać i zawiadomić schronisko????[/COLOR][/SIZE] [/B]


[SIZE=3]adres podam na PW- nie chce żeby przeczytał ktoś kto może mieć niecne plany co do psa!!!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ważne że mały jest ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]a i to ze razem możemy ostrzegać teraz innych zanim rozwinął skrzydła :mad::mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no ktoś musiał dać się nadziać na tą jego krasomówność:cool1: ważne żeby rozgłosić i uratować choć część psów przed tym typem :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

[/quote]

Dziewczyny, a może wysłać jakieś info do osób zajmujących się adopcjami? Może macie jakieś kontakty? Może ktoś stworzy takie "info" a my się zbierzemy i powysyłamy je do ludzi z ostrzeżeniem(:mad:) ?
W razie czego czekam na info na pw albo na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Lu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RESSEL']Dziewczyny, a może wysłać jakieś info do osób zajmujących się adopcjami? Może macie jakieś kontakty? Może ktoś stworzy takie "info" a my się zbierzemy i powysyłamy je do ludzi z ostrzeżeniem(:mad:) ?
W razie czego czekam na info na pw albo na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Lu[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
ino jak to zrobić... na samym dogo adopcjami zajmuje sie tysiąc osób... + inne fora :shake:

na większości psich forów jest komunikat....

ale nie oszukujmy sie- pojedzie gdziekolwiek weźmie psa, żeby wyrzucić na ulice :placz:

jaki w tym cel cholewcia????

dane gościa mam .... pełny adres póki sie nie przeprowadzi- od sierpnia rzekomo w Chorzowie bedzie mieszkał

tu jego stronka[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.wodoryt63.you2.pl/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=1&Itemid=64[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...