Jump to content
Dogomania

Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 921
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przekopałam sie przez pół wątku i wymiekłam - możecie mi powiedzieć, jak jest oceniany wiek dyzia?piekna drobinka z wyjątkowym umaszczeniem. on taki kilkukilowy do półłydki, prawda? na pewno się znajdzie dom dla niego...
ponieważ wymiekłam w momencie, kiedy znalazł sie właściciel - czy jest szansa na prokuraturę, czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Dyziak ma około 3 lat. Jest cudownym, delikatnym i subtelnym pieskiem. Swoim zachowaniem przypomina mi kotka. Potrzebuje ludzi spokojnych, subtelnych i delikatnych jak on sam. Takich którzy daja mu czas. nie wymagajac pieszczot i zaufania na "dzień dobry". Od Dyziulka nie można oczekiwac. NIe można chciec, ze wskoczy na kolanka na dzien dobry. Ale wystarczy przykucnąc w odpowiedniej odleglosci, przemawiac do niego i maluszek podejdzie..."Oczekiwających" Dyziak nie toleruje:)

Dyzio jest wart czekania. Poznałam go. Jest wspanialy. Jesli czegos nie lubi- pokaże. Wiec naprawde trzeba dac mu czasu

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117212&page=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...