Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wpadłam na pomysł aby zakupić kalosze i kurtki przeciwdeszczowe, a także ciepłą odzież z hurtowni BHP, z której zwykle biorę ubrania firmowe dla pracowników. Są bardzo dobrej jakości. Wczoraj chłopacy wysłali paczkę z tym wszystkim więc w przyszlym tygodniu powinno dojść. Można będzie nosić węgiel nawet w czasie deszczu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Brutusie. poczekaj jeszcze chwilkę na informacje. Bez Weroniki nic nie ustalimy w sprawie pożyczki. Ona jedna może tu coś zdziałać, ale niestety strasznie się jej w życiu ostatnio pogmatwało :-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Wpadłam na pomysł aby zakupić kalosze i kurtki przeciwdeszczowe, a także ciepłą odzież z hurtowni BHP, z której zwykle biorę ubrania firmowe dla pracowników. Są bardzo dobrej jakości. Wczoraj chłopacy wysłali paczkę z tym wszystkim więc w przyszlym tygodniu powinno dojść. Można będzie nosić węgiel nawet w czasie deszczu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Brutusie. poczekaj jeszcze chwilkę na informacje. Bez Weroniki nic nie ustalimy w sprawie pożyczki. Ona jedna może tu coś zdziałać, ale niestety strasznie się jej w życiu ostatnio pogmatwało :-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE]

A co jeszcze powinnyśmy ustalić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Dwie tony węgla wreszcie chłodzi się w piwnicy.[/quote]

Żaba, jesteś super! :klacz:
Czy to starczy na całą zimę?
Ile pieniędzy trzeba na szczepienia psów?
Jak dostanę pieniądze za zlecenia, to znowu coś wpłacę. Wpadam tu rzadko, bo pracuję po całych dniach, ale wątek śledzę.
Pozdrówcie p. Romę ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlmaMater']
Czy to starczy na całą zimę?[/quote]

Wg mnie te 2 tony węgla do końca zimy nie wystarczą. Na pewno zacznie się nim palić od zaraz więc końca zimy nie powinien dotrwać.


[quote name='irysek']2 tony przerzucic to nie latwa sprawa.[/quote]

Wolałbym przerzucić "w okienko" 4 tony niż wozić taczkami 2 tony do piwnicy jakieś 15m dookoła domu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']racja co silka to silka, rozne partie miesni itd, no i cie super umeisnieni faceci, ech, super widoki, a nie ganianie z weglem dookola domu heheh. w kurtce.[/quote]

Raczej, "ćwiczące kobiety, ech" :evil_lol:

Do węgla nie gadałem, ale do siebie czasami coś powiedziałem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Przepraszam , ale nie jestem widocznie zorientowana do konca w temacie pozyczki. Myślałam, ze są tam jeszcze do wyjasnienia sprawy konta do przelewu i rzeczywistego zadluzenia z odsetkami.[/QUOTE]

A to w takim razie wygląda na to, że to ja nie wszystko wiem.

Link to comment
Share on other sites

Wtrącę parę słów w sprawie węgla. Specem nie jestem, ale pamiętam jak babcia zamawiała to zazwyczaj 2 tony i paliła od października do kwietnia. Czasami było tak,że węgiel został jak zima była ciepła, a jak było -25 to trzeba było zamówić jeszcze. Babcia mieszkała w Rzeszowię więc temp. podobne jak w Przemyślu.
PS. Podziwiam Was strasznie!!! Takich ludzi jak was to ze świecą szukać!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Wg mnie te 2 tony węgla do końca zimy nie wystarczą. Na pewno zacznie się nim palić od zaraz więc końca zimy nie powinien dotrwać.[/quote]

To znaczy, że trzeba stworzyć rezerwę finansową na opał. Jeżeli zima będzie lekka i pieniądze z rezerwy zostaną będzie można wiosną przeznaczyć je na inny cel np. szczepienia czy sterylki.
Warto by też pomyśleć o jakimś uszczelnieniu okien, ale pewnie nie ma kto tego zrobić, a Żaba robi tak dużo i poświęca tyle czasu, że aż głupio prosić, żeby zrobił coś jeszcze. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Napewno już pisałam , ale jeszcze raz powtarzam , [COLOR=red][SIZE=3]gdyby nie Dogomaniacy i ich ofiarność ,to nie byłoby ani węgla ani żarcia dla psów ani innych rzeczy.[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=1][COLOR=black][SIZE=3]Żabek[/SIZE] jesteś super gościu , węgiel w piwnicy, już zaczyna wychodzić pod kuchnię.:lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Irysku dotarła od Ciebie do Pani Romy trzecia paczka - [COLOR=red]dziękuję:lol:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][SIZE=3]Brutus [/SIZE] wpłynęło na konto 200 zł - zapłacę pożyczkę, [SIZE=3]Saphiro[/SIZE] od Ciebie jest wpłata 100 zł , zaraz ja wydam na żarcie. [SIZE=3]DZIĘKUJĘ.:lol:[/SIZE][/COLOR]
Kupiłam dzisiaj 100 kg kaszy zapłaciłam 174.80 Zawiozłam do P. Romy. Nie było dostawy męsa do kaszy , pewnie będzie w następny poniedziałek , coś dokupię aby nie była posna kasza. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...