Jump to content
Dogomania

Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja


gagata

Recommended Posts

[quote name='żaba88']Możesz przypomnieć co na nim było? Bo P. Roma mówiła mi o jakimś rysunku ;)[/quote]

Żaba, Ty mnie zmuszasz do wynurzeń :) Była:Matylda(takie patyczki z kółkiem, głową, znaczy), była Mama, Tata. Była tez żyrafa żółta, świnka różowa. I kulawy podpis Matylda, pisany wstecz. No i kwiatki były(:evil_lol:)

Wszystko pomalowane na maksa flamastrami :):evil_lol:

Moje dziecko Pania Romę wspomina, praktycznie codziennie. I mamy tony rysunków. Dla weroniki tez są:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='żaba88']No to rysunek doszedł już jakiś czas temu, bardzo się spodobał ;)[/quote]


Ja nie mam serca odmawiać dziecku, sorki. Wysyłam kolejne zyczenia rysowane dla Pani Romy. Weronika zwiała, ale dla niej tez pójdą:evil_lol:

Bardzo Wszystkich Was pozdrawiamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie każdy tatuś Frędzla jest dobry, byle by nie był kaukaziasty....

Jakie to szczęście,że dziwczyny są już zdrowe i całe na miejscu...Dziś wracają do Polski te wielkie serducha,które je wiozły....
Jak nic się nie zmieni i Pani Roma nie rozmyśli, to we wtorek będzie już w szpitalu...

Link to comment
Share on other sites

Elmirko . to juz było wcześniej , nie wiem czy dziękowałam , ale najwiekszą radość sprawiła p. Romie Matylda, opowidała mi w szczegółach o rysunkach . P. Roma też często wspomina o Was , zwłaszcza o Matyldzie. Jakiś wyjątkowy sentyment ma do Waszej córeczki.
[SIZE=3]Całuski dla Matyldy[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Żaba, Ty mnie zmuszasz do wynurzeń :) Była:Matylda(takie patyczki z kółkiem, głową, znaczy), była Mama, Tata. Była tez żyrafa żółta, świnka różowa. I kulawy podpis Matylda, pisany wstecz. No i kwiatki były(:evil_lol:)

Wszystko pomalowane na maksa flamastrami :):evil_lol:

Moje dziecko Pania Romę wspomina, praktycznie codziennie. I mamy tony rysunków. Dla weroniki tez są:evil_lol:[/quote]

Elmirko stasznie fajną masz Córeczkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Hmm..laski i żabo ja nie mam materialnie jak pomóc.
ALe moglibyście wstawić w 1 poście albo tu psiaki ani Romy potrzebujące DT albo DS?
Zawsze się jakąs tam gratke czy ogłoszonko skrobnie;)[/quote]
To jest dobra myśl, tylko p. Romie bardzo zależy aby na Dt były w Przemyślu , chodzi o trójkę. Jak bedę mogła, jutro zrobię zdjęcia. To są takie psiaki , które się nie zgadzają razem. Na czas pobytu p. Romy w szpitalu mogą sprawiać problemy. Nie mamy je gdzie umieścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']To jest dobra myśl, tylko p. Romie bardzo zależy aby na Dt były w Przemyślu , chodzi o trójkę. Jak bedę mogła, jutro zrobię zdjęcia. To są takie psiaki , które się nie zgadzają razem. Na czas pobytu p. Romy w szpitalu mogą sprawiać problemy. Nie mamy je gdzie umieścić.[/quote]
Tzn, ja robie ogłoszenia głównie z myslą o DS.
Nie zawsze wychodzi...no ale coż.
Zawsze można dać je/któreś do hoteliku...chociaż wiosna i murka chyba zawalone:shake:- ale na to potrzeba funduszy:shake:
Czyli u Pani Romy wszystkie psy poszukujące domow to 3 psy?

Link to comment
Share on other sites

Rybko, już wdzę,że zaszło drobne nieporozumienie...Weronika mówi o 3 psach, bo myśli o czasie, który pani Roma ma spędzić w szpitalu.Te trzy pieski są małe i niedopilnowane mogą ucierpieć od pozostałych, gdy jej nie będzie,,,,
Natomiast DT i DS są potrzebne wszystkim psom pani Romy. a jest ich chyba 26....Kłopot w tym,że nie dysponujemy porządnymi zdjęciami piesków....Jedyne jakie zdołano zrobić to te, które udało się cyknąć Weronice.Mamy taki plan,że przy grudniowym szczepieniu psów uda się je pojedynczo wyciągać do zdjęć..Wtedy może w końcu coś ruszy....


Brutusie, a kontaktowałeś się z Adminem w sprawie tego usuniętego postu?To rzeczywiście wielka samowola moda, wskutek której ucierpią te zwierzaki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']A pani Roma już w szpitalu....Weronika, jak trochę odpocznie i dotrze do domu , to pewnie napisze więcej....Trzymajcie kciuki...[/quote]

[COLOR=black][B]zdrowia, zdrowia, zdrowia bo to najważniejsze Pani Romo!!!!!![/B][/COLOR]

Trzymam mocno kciuki razem z Wami.

Link to comment
Share on other sites

A co było w tych postach Brutusa dał linka do forum jakiegoś?

Nie martwcie się mnie kiedyś dziennie znikało po 100 postów.:shake:

Laseczki i wujkowie jak odwalicie kolejny kawał dobrej roboty i zrobicie zdjęcia- ja pójde na łatwizne i wykorzystam je w ogłoszeniach:oops:
Przypomnieć się wtedy.;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem tylko na chwilę , bo muszę jechac do p. Frania. Jak już Gagata pisała, p. Roma jest w szpitalu. Jeszcze dzisiaj trudno coś powiedzieć, narazie przyjęta na internę.
Pani Roma wszystko napisała , jakie psy w którym pokoju, aby nie pomieszać. dobrze że są karteczki na drzwiach . Mam nadzieję, że jakos sobie poradzimy z tym karmieniem psiaków.
Ciężki był dla mnie dzień a co dopiero p. Roma , od 7 godz rano cały czas do 15 coś załatwiałyśmy. Człowiek się gorzej męczy czekaniem, niz konkretna robotą.
[SIZE=4]Szczególne podziękowanie dla Brutusa - [/SIZE][SIZE=1]rata wpłacona w Providencie. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że tak późno nadeszła z dogo pomoc dla Pani Romy. Może gdyby chociaż rok wcześniej to i zdrowie dziś byłoby lepsze.....
Wysłałam dzis obiecaną przesyłkę z kalendarzem i zdjęciami. Kalendzarz pełen zdjęć zwierzątek myślę, że spodoba sie naszej Pani romie. No i zdjęcia wnuczka Fredka, Lejdi, Poziomki, Dianki......Gagaty :evil_lol: , moje i moich psiaków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...