Jump to content
Dogomania

ARGUS- NIEWIDOMY ON'EK CHCE PRZERWAĆ CIEMNIĘ SAMOTNOŚCI......Argus za TM


matinestka

Recommended Posts

[quote name='ewu']Zbierzmy deklaracje! Na fb niech ktoś zrobi wydarzenie.Ja niestety nie korzystam z fb ale wiem ,że ludzie pomogą.
Chociaż hotelik, cokolwiek. Piesek jest bardzo smutny,źle wygląda,trzeba go zabrać.
Jestem po uszy zadeklarowana ale 15 zł miesięcznie deklaruję.[/QUOTE]

Fajnie by było, ale to nie mały pies i deklaracji pewnie z 400zł potrzebne by było na jakiś hotelik :roll:
Do niedawna prawie nikt tu nie zaglądał, czy teraz znajdzie się tyle ludzi żeby uzbierać na nowe życie dla Arguska??????? :roll:
Ja dam miesięcznie 20zł - a co dalej????????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Wisełka']Fajnie by było, ale to nie mały pies i deklaracji pewnie z 400zł potrzebne by było na jakiś hotelik :roll:
Do niedawna prawie nikt tu nie zaglądał, czy teraz znajdzie się tyle ludzi żeby uzbierać na nowe życie dla Arguska??????? :roll:
Ja dam miesięcznie 20zł - a co dalej????????[/QUOTE]
[B]FB to siła- zróbcie wydarzenie. Zbierzemy , już mamy 35zł :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, na zaproszenie kakadu. Rozumiem, że piesek nie widzi i jest w schronisku. Czy ma ogłoszenia?

Ponieważ wątek zdecydowanie nie jest optymistyczny, to ku pokrzepieniu serc wkleję link do innego niewidomego onka, któremu się udało

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/188834-Ślepy-Lord-ma-już-swoje-miejsce-u-rodzinki-we-Wrocławiu[/URL]

Wykupię mu ogłoszenia, poproszę o przygotowanie tekstu

Edited by egradska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']to ja mam pomysł - jedziemy tam po nocy i go wykradniemy :-)
albo się kulturalnie umówimy co by nas po nocy ktoś do niego zaprowadził
tylko ja nie lubię jeździć nocą[/QUOTE]
chyba nie trzeba sie posuwać do wykradania nocą - pewnie oddadza go bez problemu za dnia każdemu chętnemu, zeby sie tylko taki znalazl...

dzieki egradska, ze zajrzałaś :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie słyszałam o nim wcześniej, jak mialam czasami miejsce u siebie. Dziewczyny, czy można by było dostać jego zdjęcia, ale takie terazniejsze, wstawimy go na moją stronę i damy ogłoszenia, w ostatnim czasie wyadoptowalam dwa psy niewidome, Juranda i Rudka, może uda się i z nim. Strasznie długo siedzi w tym schronie, jak będę miala miejsce, bardzo chętnie zabiore go do siebie. Czekam na fotki i wiadomość czy w razie czego była by możliwość przewozu do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']jeśli mamy pomóc pieskowi, trzeba rozruszać wątek i machnąć ogłoszenia, bez tego małe szanse, że go ktoś odkryje. Kogo personalnie zaatakować o tekst do ogłoszeń i jakąś aktualną fotkę?[/QUOTE]

Argus jest w schronisku w Rzeszowie, najlepiej by było dorwać wolontariusza który tam bywa...

Link to comment
Share on other sites

[B]Collie[/B] możemy poprosić o uzyskanie więcej informacji o Argusku i o pstryknięcie dobrych fotek. Chyba na 54 stronie zamieszczone były foty zrobione właśnie przez Collie.
Czy ktoś mógłby napisać do niej PW? Przepraszam że sama tego nie zrobię, ale jutro wyjeżdżam na ok. 2 tygodnie i nie będę miała dostępu do netu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka'][B]Collie[/B] możemy poprosić o uzyskanie więcej informacji o Argusku i o pstryknięcie dobrych fotek. Chyba na 54 stronie zamieszczone były foty zrobione właśnie przez Collie.
Czy ktoś mógłby napisać do niej PW? Przepraszam że sama tego nie zrobię, ale jutro wyjeżdżam na ok. 2 tygodnie i nie będę miała dostępu do netu :roll:[/QUOTE]

napisałam do Collie i czekamy ..... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu mam problem z wejściem na dogo. Dziś wchodzę i zawrót głowy. Muszę to ogarnąć.

Dziewczyny, z nóg mnie zwala to pospolite ruszenie, Wisełka, dziękuję. Ale zalecałabym spokój. Przypominam, że Kundelek nie wydaje psów na DT. Zbieranie pieniędzy na wyciągnięcie Argusa ze schroiska do hoteliku nie ma sensu. Co najwyżej na ogłoszenia. A jeśli Argusa ktoś pokocha, transport bezpłatny ma ode mnie w najdalszy zakątek Polski.

Edited by agata51
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...