Jump to content
Dogomania

Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Luna123']
[B]Murko,[/B] wybieram się jutro lub pojutrze po wyprawkę. A Ty mówiłaś, że macie badzo fajne rzeczy.
Zamiast wspierac sieciowe sklepy, to może mogłabym kupić u Was na miejscu np. obróżkę i smycz?[/quote]

My nie mamy sklepu ;)
Mamy różne smyczki i obróżki, większość to dary od ludzi dobrej woli dla naszego użytku. Są to przeważnie rzeczy używane choć większa część w świetnym stanie, są też niektóre zupełnie nowe. W przypadku gdy ktoś boi się że zakupiona obróżka okaże się nie taka jak trzeba, to proponujemy że na miejscu sprawdzimy i w razie potrzeby wymienimy ją na pasującą lub pożyczymy coś używanego.

Najlepiej kup sprzęt w sklepie u siebie, jutro zmierzę szyjkę Fryzi żeby Ci było łatwiej :cool3: teraz są takie super regulowane obróżki, że na pewno nie będzie problemu z dopasowaniem.

Link to comment
Share on other sites

Do allegro [B]Ulka18[/B] podsyłała komuś link. Tez bardzo fajne kwadratowe za 17 zł. razem z przesyłką. ( Ja sie dopiero zarejestrowałam, więc nie doszłoby przed piątkiem )

Ja zaszalałam i zrobiłam u nas w " zoonatura" za 25 zł. na poczekaniu. Ma wymiary ok. 3,5 x 3,5 ( są tez kosteczki kolorowe trochę mniejsze ). Z drugiej strony jest adres i nr. telefonu ( można wygrawerować do 5 linijek ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123']A Szef poprosił o odwiedziny w pracy we wtorek z Fryzią:lol:[/quote]
Jesoo, co Ty masz Luna za szefa :crazyeye: U mnie to by nie przeszlo. Moj szef to nawet kwiatkow nie lubi i kpi z nas gdy podlewamy w biurach :angryy: O zwierzakach nie wspomne, bo tu juz wchodzi w gre czysta nienawisc do tzw. nieuzytkowych i milosc do schabowego i steka na talerzu.

Link to comment
Share on other sites

No:cool3: ja mam super Prezesa i wyrozumiałego i mądrego i bardzo inteligentnego i wesołego i w ogóle ( jak moja Mama oczywiście też jest wymagający i bardzo konkretny).
Sam nie ma zwierząt, ale sąsiada 3 koty to np, karmi mortadelą:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem mija siódmy miesiąc Fryzi w hoteliku...
Robię na tym wątku przedostatnie :cool3: rozliczenie ;)

[B]Stan na 9 marzec wynosił -208,90 zł
Wpłaty:[/B]
50 zł Artur z Zamościa
30 zł Anna S. z konta EMIR
60 zł Czesława z Janowa Lubelskiego
10 zł Torusia
150 zł bianka0
300 zł Luna123
[B]Razem: 391,10 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
252 hotelowanie: 10-15.03 -10zł/doba (60 zł), 16.03-08.04 8zł/doba (192 zł)
6 zł odrobaczenie
[B]Razem: 258 zł[/B]

391,10 zł - 258 zł = 133,10 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 8 kwiecień wynosi +133,10 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No ja się zatankowałam do pełna ( a i tak bedzie mało......).

Wyjeżdżamy jutro ok. 9-tej:cool3: i są oczywiście burzliwe dyskusje, którędy jechać. Czy przez Rzeszów czy Sandomierz:roll:. Jesoo, jak ja się denerwuję

[B]Murko,[/B] to robisz Fryzi dzisiaj jak na koloniach " ZIELONĄ NOC "?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123']Wyjeżdżamy jutro ok. 9-tej:cool3: i są oczywiście burzliwe dyskusje, którędy jechać. Czy przez Rzeszów czy Sandomierz:roll:. Jesoo, jak ja się denerwuję[/quote]
Zdecydowanie polecam trase Krakow Polnoc (Niepolomice) - Sandomierz. Jest duzo mniejszy ruch, mniej robót na drodze, dobry asfalt i mniej radarów!
[B]Luna[/B], jesli bedziesz jechac z Wieliczki, to skrec w lewo na trase Sandomierska przed Bochnia. Smiegniesz szybciej niż na Rzeszów, trasa Tarnów-Rzeszów to koszmar :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ulka18[/B]. Dziękujemy:loveu:
jak to mówią " na Swiętego Hieronima, jest pogoda albo ni ma":evil_lol:. Damy radę.

Ja sie pochwaliłam u nas w centrali i napisałam im : " Mein Baby , anbei schicke ich Ihnen ein paar Fotos ":evil_lol:

A oni: "verstehen wir gut? So suess ist Ihre Herzendame. Viel Spass mit Ihrem Vierbeinen ":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123'][Ja sie pochwaliłam u nas w centrali i napisałam im : " Mein Baby , anbei schicke ich Ihnen ein paar Fotos ":evil_lol:

A oni: "verstehen wir gut? So suess ist Ihre Herzendame. Viel Spass mit Ihrem Vierbeinen ":evil_lol:[/QUOTE]
Ale Ty masz super Firme Luna, jak ja bym sie pochwalila w centrali moimi psami, to wylot bylby szybszy niz przeslanie tego maila. Zamiast Baby moglas napisac Schatz albo Sonnenschein, ale by bylo :evil_lol:

A jak Fryzia? Zapakowana, pojechala?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']U nas w ogóle susza straszna. Troszkę pokropiło w środę późnym wieczorem, ale generalnie od 1,5tyg piękna pogoda. I niby przyjemnie, ale kurz już wszędzie okropny.

Kciukasy za Fryziastą :multi:.[/quote]


A u nas lalo pół dnia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...