Jump to content
Dogomania

Szczenie Leonbergera-Suzi-niepotrzebna-bez Oczu!!!-w-wa-u Mnie Dt-adopt.przez Myszę


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 376
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weronia']Oktawia, przelaliśmy Ci na pieska kilka grosików..
Mało, ale mam nadzieję, że też się przyda.
Jak znajdziesz chwilkę, to potwierdź, bo ja nie ufam tym internetowym przelewom:/

I napisz koniecznie co u weta było.[/QUOTE]
Weronia, ja tylko tak mogé- setki przelewów po paré grosików i jeszcze ani razu sié nie zawiodlam. Dobrze bédzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']
A ona jest wysterylizowna??
[/quote]
proszę przeczytaj uważnie ponieważ link jest na pierwszej stronie do SABY!!!!

[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/274/tnp3110048qw9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8762/tnp3110054fp7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2134/tnp3110057kf9.jpg[/IMG]

[B]Zuzia ma do tego złamany ogon-dlatego jet w hak zagięty-ktoś musiał jej to zrobic:angryy:-i to nie jest już żadna wada.....[/B]

[B]dostała Aniprazol na 3 dni z rzędu-wg jej wagi: waży 10 kg bez 200 gr, szczepienie na choroby zakaźne po przerwie po odrobaczeniu dnia 18 marca-potem doszczepienie-nie powinna wychodzic na dwór-lanie, sranie w domu[/B]

[B]Dzisiaj oczywiście zjadła: na razie 2 posiłki-czekają ją jeszcze kolejne-ale je malutka to dobrze![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']
Nie no i jeszcze ogonek jakiemuś bydlakowi przeszkadzał??? :-o :angryy: :placz:[/quote]
tak, komuś przeszkadzał-ogon jest naprawdę fajny: gruby, puszysty-było za co złapac.....przy badaniu był bolesny-natomiast sam się zrośnie-bolesnośc tylko przy dotykaniu-zostanie jej taki do końca życia.

w drodze samochodem cały czas była wtulona do mnie, tak jak na zdjęciach, siedziałyśmy dośc krótko - Zuzia-główkę wtulała w moją szyję-tak cały czas-tak się czuła bezpiecznie:calus:-w domu skacze na mnie-do zabawy-żwawa jest że hej:crazyeye:-rośnie, rośnie...... a kuchnia jest mała-ma tylko 5.5 m kw:roll:
Aniprazol jutro i pojutrze jeszcze.
Dojdzie jeszcze zaświadczenie od okulisty do książeczki zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']
sajgon normalnie. tyle psow i kawalerka i sranie i lanie w domu. enjoy[/quote]
tak jest:roll:: rozłożyłam grubą folię na panelach-mocno żałuję, że nie mam gresu na całym mieszkaniu tylko te cholerne panele po całości-radziłam się wówczas faceta-nie wiedziałam a on mi sk..nie powiedział, że się potwornie wybrzuszają po zetknięciu z wodą czy płynami.....

Link to comment
Share on other sites

trzeba zwalic winę na panele na kogoś trzeba na coś:evil_lol::placz:mają dopiero kilka miesięcy
dzięki Halbino-kałuże wycieram ligniną.

prócz tego wszystkiego na pociechę dodam, że Zuzia nie ma żadnych innych problemów prócz tych co ma.
a tak poza tym to bardziej mi pasuje Zuzia niż Suzi-choc mówię do niej Suzana, Zuzik, Suzi-jak psoci-tylko wtedy-tak na poważnie.
ona wie kiedy zaglądam do niej od razu-ie oszuka się jej-myślałam, że jak będę cichutko i nie przemówię to nie rozpozna-nie da się jej przechytrzyc! TZ jak wchodzi-to już jest dystansik - on jej nie mizia i nie całuje tak częto jak ja-choc też pogładzi-ja nią zajmuje stale-więc tak reaguje-i martwi mnie bardzo to, że jak pójdzie do domu stałego to będzie przeżywac to bardziej niż normalne szczenię-bo obdarzyła mnie zaufaniem, nie ma oczu-dla niej zmiana będzie stresogennna-nowe miejsce, zapachy-ale to przede mną-na razie Zuzia niech sobie tym głowy nie zaprząta ja również-będzie dobra osoba, która ją pokocha wówczas się będziemy snuc jak to będzie jak będzie

Link to comment
Share on other sites

Oktawio! Mówisz Zuzia?:lol:!
Ja moja zmarłą już niestety sunię.która miała w książeczce ze schronu wpisane imię SUSAN, również przerobiłam na Zuza !
Bo jest takie dźwięczniejsze!
Muszę również napisać,że bardzo Ci pasuje ta Zuzia na kolankach-takie ślicznoty dwie:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Zuzia brzmi ślicznie i pasuje do niej.
Całuski dla Was obu za dzielność :buzi:
Miałam kiedyś białą pudlicę, miniaturkę. Raz jeden miała szczeniaczki.Też urodziła jednego bez gałek ocznych. A nie biłam jej ani troche ;)
To raczej ona gryzła mnie nieustannie :shake:
Szczeniaczka dostała w prezencie moja Mama i chowała to małe cudo przez wiel lat. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Andzia: dzisiaj jej postawiłam uszy i wyglądała jak Owczarek Niemiecki-lekko długowłosy z pyskiem pięknie podpalanym-trochę mniej jak Leonberger:oops:-lecz pierwszy rzut oka=jest i to bardzo w jego typie: kolor, masa i ogólnie-też taka piękna jak Lenbergery:eviltong:

Wterynarz ocenił jej wiek na ok:3/4 miesiące

tak dziewczęta mówię: Zuzia lalka nieduża tj.: duża:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']
Pytałam, bo coś mi się kojarzyło, że ona ma 9 miesięcy ;) ale to chyba inny psiak :) Jak na 4 miechy to będzie spora :evil_lol:
[/quote]
nieee jak będzie miała 9 miesięcy to dopiero będzie niedzwiedzica:crazyeye::evil_lol:
przed cieczką jeszcze dobrze idealnie by było gdyby była wysterylizowana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...