Jump to content
Dogomania

Wystawowe sukcesy charcikow wloskich!


akk4psy

Recommended Posts

Ostatnimi czasy" nasze" :wink: -czyli polskie charciki spod znaku Italici

odnosza bardzo znaczne sukcesy. Miedzynarodowe tez :D .

Czy Ita moglaby publicznie wystapic i napisac o tym zjawisku kilka slow???

Bardzo prosza Pikut i a.

ps.a i inne charciki pokazaly ostatnio lwi pazur na wystawach. :D

Link to comment
Share on other sites

Ita jest twarda.... :wink:

Ale jak bedziemy cierpliwie czekac,to moze cos napisze...Niech wszyscy sie dowiedza-GDZIE jest miejsce ch.wl.!! (oczywiscie -na pudle!)

Poniewaz nie moge sie doczekac ,to malenki rabek uchyle:Ustatni week-end, Budapeszt

BOB, HPJ - ROSAMARIA Italica -  Champ.Wegier,

CACiB, CAC - NOSTRADAMUS Italica

CACIB, CAC - SICILIANA Italica -  zaczela Grand Hungaria Champion (jest juz

Ch.Wegier)

  :D :D

Jakies watpliwosci- czy male jest piekne???!!! :wink:

Pozdrawia Pikut(tez przystojniak, i charakterny..) i a.

Link to comment
Share on other sites

Ja się po prostu czasowo nie wyrabiam, a nie twarda jestem :lol:

Rzeczywiście, jakiś dobry czas dla charcików nastał i kiedy my wyjatkowo długi (szczególnie w Warszawie) majowy weekend spedzaliśmy w ciszy łąk nad Pilicą - wielkie sukcesy odniosła charciczka z Łotwy Ch. Loral REBEKA.

Miedzynarodowa Łódź BOB, BOG, vice-BIS i dzień później jeszcze raz BOG w Bydgoszczy.

Wielkie brawa, gratulacje i oby tak dalej... :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tytułem wyjaśnienia naszych sukcesów: :lol:

ROSAMARIA w Budapeszcie skończyła Młodzieżowy Champ. Węgier, natomiast dwa tygodnie temu w Opolu skończyła Młodzieżowy Champ. Polski uzyskując na 3 Międzynarodówkach Zwyc.Młodz., 3xBOB i BIS Junior. Ma dopiero rok i dwa tygodnie, trochę jeszcze za wcześnie na dorosłe Championaty. :roll: Rasę wygrała już sześć razy (6xBOB w Polsce, Austrii i na Węgrzech), a do skonczenia Młodz. Champ. Austrii brakuje jej 1xBeste Junge, ale to planujemy dopiero w wakacje skończyć, teraz chwila przerwy - oczekujemy na pierwszą cieczkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

:multi:Wszystkim oczywiścię gratuluję!! I mam ptanie czy była by możliwożć spotkania się na wystawie?? Bardzo chciała bym wyjść na ring Młodego Prezentera z chartem <włoskim,afgańskim,rosyjskim...każdym> W domu mam dwa Bostony i mażę o chcarciku ale nie mogę mieć bo mam za male mieszkanie na trzy psy... gdyby ktoś był upszejmy i zdecydował się mi powierzyć swojego pupila byłabym bardzo zadowolana...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...