Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

Ruda raczej leczyć taka osobę ...
Powiem Ci tak kimkolwiek chcesz być Sylwia a nie jesteś ... szkoda mi Ciebie ... właśnie sobie przekreślasz szanse na to o czym chyba marzyłaś czyli przygodę z kynologią ...nikt Ci już nie zaufa nie ma szans także na szacunek ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

martusialublin6 napisala:

[QUOTE] Aha i napisalam to tu bo mam w tym interes. Potrzebuje dt dla niufka, a sama mam juz w domu za duzo.[/QUOTE]

Mozesz napisac wiecej info o niufku? W jakim wieku, z jakiej hodowli ,jaki charakter,pies czy suka.

Daj jakies fotki. A na priv mozesz przeslac adres gdzie psa mozna zobaczyc i skad odebrac.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Jesli moge rozwiac jeszcze jakies watpliwosci to prosze pisac, ale uprzedzam ze kozystam tylko z kafejek i nie dosc czesto.[/QUOTE]
a od kiedy kafejki korzystają z mobilnych łącz :cool3: mam podać nazwę hosta ?


[QUOTE]Sylwia jest na etapie wyprowadzki wiec jej nie bedzie pewnie przez jakis czas. Widze ze macie do niej tel wiec dzwoncie, a ona mam nadzieje odpowie wkoncu szczerze.[/QUOTE]
kolejna bajka , wkleić post gdzie Sylwia piszę że ma umowę wynajmu domu na 5 lat ? czy to była bajka ? czy obecny właściciel przepędził ją na 4 wiatry ?


[QUOTE]Aha i napisalam to tu bo mam w tym interes. Potrzebuje dt dla niufka, a sama mam juz w domu za duzo. Sylwia sie nie zgadza z powodu problemow z wami.[/QUOTE]
chętnie pomożemy :bigok: rozumiem , że niuf odkupiony ze strasznych warunków , w tragicznym stanie , w "WY" siostry miłosierdzia , uratowałyście , kolejnego pieseczka ...
w necie go nabyłaś ? w lokalnej gazecie ANONSE ? gdzie teraz go ogłaszasz ?
skąd jest HODOWLA , nazwa , telefon - sprawdzę :cool3:

[QUOTE] 1. Tekila to suka ktora miala isc dalej, ale... pies mial powazne problemy, byl agresywny do psow-
[/QUOTE]
Z tego co było pisane na forum , to Bosman był wzięty jako panaceum dla Tekilki , by ją uzdrowić , uwielbiała go , kochała , zajmowała się i zmieniła dzięki niemu ...

więc ?

[QUOTE]Z Tekila nie mogl byc inny pies,
[/QUOTE]

kolejna bajka ? co jest prawdą zatem ?

Zeznania userki martusialublin6 są zupełnie sprzeczne z tym co pisała daro 25 vel Tekilka20 vel *ziba*

czyli wniosek się nasuwa jeden , nic Cię to nie nauczyło nadal.
Już pisałam , internet nie jest anonimowy .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martusialublin6']Widze, ze milo witacie obych. Mialam przed chwilka telefon w sprawie umowy na Bosmana- [B]umowa jest na mnie wiec czuje sie pociagnieta do tego.[/B]
Bosman trafil do nowego domu 12 kwietnia wiec tel juz nie bedzie konieczny, bo odpowiedz jest. Zdjecia wstawie tak jak mowilam chodz nie umiem-moze wysle do hodowlii?

Z ciekawostek,ktore znalazlam wpisujac w google - nie byla to zadna nagonka bo Bosmek byl w takim stanie, a widze ze forma Pani obrony sa prawnicy:shake:

prosze link o wspanialej hodowlii
[URL]http://www.dalmatynczyki**********/hodowla,21/magiczna-oaza,544.html[/URL]

Rowniez znalazlam informacje w jakim stanie byla Udana kiedy ja oddaliscie
na tym samym forum.
Widocznie interes sie nie oplacal... a moze bylo wiecej skarg na temat szczeniat?

[B]Jesli macie zamiar tak wywlekac brudy to magiczna oaza tez nie jest swieta.
[/B]
Suka byla po szczenietach w zlym stanie, jak i zreszta przed. Szczeniaki widze wszystkie byly zolte, podwiezione pod dworzec bo z tego co wiem tak bylo. Czy to nie podlega rowniez regulaminowi ZK, bo tak sobie czytam i czytam i widze tez niedociagniecia.[/quote]

Kim ty w ogóle jesteś?. I jakim prawem szkalujesz kogoś??? :mad:.

Piszesz, że umowa jest na ciebie, a z kim ją zawierałaś z hodowczynią, czy ze św. Mikołajem?? :evil_lol:

Coś ci się nie podobało w hodowli, to po jaką cholerę masz od owej Pani psa?? :angryy:.

Gdybym, ja była na miejscu hodowczyni, to już stoję koło twoich drzwi i psa jak szybko i łatwo dostałaś, to szybko byś już go nie miała.

I nie wyciągaj brudów, niewinnej osoby.... bo to co robisz jest żałosne.

Hodowla była nie taka, to trzeba było myśleć nad inną hodowlą. Nikt ci chyba psa na siłę nie wciskał. W prosty sposób otrzymałaś psa z papierami, a brudy wyciągasz na hodowlę:mad:

Wstyd :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jesli juz Marta to wywlekla to napisze cos do tego.
Nie mam zamiaru wywlekac brudow hodowlii, ale jesli je mialam bym tak nabrudzone sama nie potraktowalybyscie tych obu Pan tak milo. Uwazam, ze tak samo to traktujecie jak ja- hodowla czyli czyste zadbane szczenieta, ktore sa rozmnazane dla dobra rasy a nie kozysci.
Czy cos mowilam na hodowce Draco? Do niego nie mozna bylo sie przyczzepic chodz byl w kojcu, czysty, bez pchel, porady od hodowcy. Jedynie mial kleszcza ktorego hodowca nie zauwazyl. Szczepienia odpowiednio do wieku, a nie tylko podstawe dla zwiazku.
Uwazacie ze te psy mialy zle- i tu punkt podalas Vectra. Nie masz na to dowodow wiec nie osadzaj. Marta podala dowody czym byly zdjecia i komentarze.
Jesli chodzi o dom- ktos napisal na forum, ze na wynajeciu mozna sie przejechac bo wlasciciel moze z dnia na dzien anulowac ja. No coz pracy nie bylo wiec Pani wrocila wiec moze nie piszcie ze ktos nas wywalil.
Nie mam zwyczajnie narazie czasu tu zagladac i pisac. Numer jest podany wiec tak jak Pani z agicznej Oazy mozna dzwonic. Tylko dajcie mi dojsc do glosu, bo ta rozmowa to byla przepychanka slowna.
Jesli chodzi o Nowofundlanda to 7 letni pies bez rodowodu- jest narazie u Marty bo ja nie dam rady- i nie chodzi tu o was tylko o warunki mieszkaniowe.
Jesli chodzi o sady no coz bede walczyc dla mojego dziecka bo teraz ono jest najwazniejsze.
I niewiem kiedy odpisze, bo teraz mam pakowanie na glowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']
Jesli chodzi o dom- ktos napisal na forum, ze na wynajeciu mozna sie przejechac bo wlasciciel moze z dnia na dzien anulowac ja. No coz pracy nie bylo wiec Pani wrocila wiec moze nie piszcie ze ktos nas wywalil.
Nie mam zwyczajnie narazie czasu tu zagladac i pisac. Numer jest podany wiec tak jak Pani z agicznej Oazy mozna dzwonic. Tylko dajcie mi dojsc do glosu, bo ta rozmowa to byla przepychanka slowna.
Jesli chodzi o Nowofundlanda to 7 letni pies bez rodowodu- jest narazie u Marty bo ja nie dam rady- i nie chodzi tu o was tylko o warunki mieszkaniowe.
Jesli chodzi o sady no coz bede walczyc dla mojego dziecka bo teraz ono jest najwazniejsze.
I niewiem kiedy odpisze, bo teraz mam pakowanie na glowie[/quote]

kobieto - przecież tu na forum pisałaś, że dom wybudowaliscie! to po cholerę wynajmowałaś? a moze nie wybudowałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Witam, jesli juz Marta to wywlekla to napisze cos do tego.
[B]Nie mam zamiaru wywlekac brudow hodowlii, ale jesli je mialam bym tak nabrudzone sama nie potraktowalybyscie tych obu Pan tak milo. Uwazam, ze tak samo to traktujecie jak ja- hodowla czyli czyste zadbane szczenieta, ktore sa rozmnazane dla dobra rasy a nie kozysci. [/B][/quote]

Ty chyba sobie jaja robisz kobieto :angryy:. piszesz o Marcie, która zarzuca hodowli magicznej oazie to czy tamto.

Piszesz również o korzyściach hodowli, sorry ale chyba masz krótką pamięć, bo korzyść to jedynie ty miałaś z psa.

Dostałaś Bosmana za darmo, więc nie widzę żadnych korzyści dla hodowli materialnej.

Co więcej. Bosmana się pozbyłaś czego wedle umowy nie powinnaś robić. Nie wspomnę, że sprzedałaś go..... tak jak inne psy które brałaś za darmochę odsprzedając je.....:angryy:.

Masz tupet pisać to co piszesz.....

Mam nadzieję, ze hodowca odbierze ci tego psa.....

Link to comment
Share on other sites

oosz kurde ja sobie spokojnie w pracy siedzę a tu nam nowy koln wyrósł ......a teraz pewnie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83512.html"]martusialublin6[/URL] pomaga Tekilce , zibie vel daro się pakować :diabloti:

a moze to kolezanki z jednej sali szpitalnej :hmmmm:
bosh i jakie miłosierne ...pieski ze wsi wyciągały .... :loveu::diabloti:


DZiecko .... powtarzam po raz kolejny za daleko zabrnęłaś i mam nadzieję ze to nie zostanie Ci odpuszczone że w końcu poniesiesz konsekwencje swojej idiotycznej zabawy :roll:... jesteś totalną kłamczuchą , mitomanką osobą chorą ....żal mi twojego dziecka ...i TYCH WSZYSTKICH PSÓW które przewinęły się przez twoje ręce :angryy:


i raz sie pakujesz , raz siedzisz STALE z dzieckiem w domu bo jest marudne , potem pracujesz ....a teraz korzystasz z kafejki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bosh .....w mojej karierze zawodowej przez 25 lat nie spotkałam dziecka z tak wybujałą wyobraźnią ale też z tak plączącą sie w swoich opowieściach niedojrzałą osóbką ...5 latek potrafi pokojarzyć fakty ... i nie sypnie się :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Przepraszam widocznie nie wyłowiłam tej info z tego steku lakonicznych wypowiedzi :([/quote]
Faktycznie jest ciężko coś wyłapać ;) tyle tego :lol:

Daro natomiast dalej uważa , że nas tu zaczaruje .....
Wpis Martusi , nie wiem po co był .. uważała Daro , że postuka jako ktoś inny i wszyscy zapomną , rozejdą się ... poklepią Daro po ramieniu ? jaka to dobra i niewinna istota ?

Daro przecież Ty taka jesteś wyszkolona w umowach , przepisać ...
to jak mając umowę najmu , ktoś wywala Cię z dnia na dzień ? Przecież zupełnie niedawno pisałaś , że masz super stabilną sytuację mieszkaniową , umowę gwarantowaną na 5 lat .... nie wierze by nie było tam zapisu ... że wymówić umowę owszem można , ale z ileś tam dniowym / tygodniowym wyprzedzeniem ...
No chyba , że kolejny raz złamałaś warunki umowy ... tak jak w przypadku staffika , dalmatyńczyka , seterki i pewno wielu innych ....
Pomijam danej nam tu pisemnej obietnicy , że nie będziesz kłamać ...

[QUOTE]Marta podala dowody czym byly zdjecia i komentarze.[/QUOTE]
Jakie zdjęcia ? do tej pory wstawiłaś tylko zdjęcia Draco i Sali ... a i tego szczeniaka ... który szukał domu.


Czyli zapewne za chwil kilka będziesz się pozbywać obecnych psów , bo tracisz dach nad głową ?
Tak jak pozbyłaś sie aski i dalmatyńczyka , na które nie godziła się teściowa.I nie wiadomo jeszcze jakich psów ...
To nie są Daro moje domysły , to są Twoje słowa , pisane TU i na stafficzym forum ... i informacji uzyskanych z sieci ....
Nikt tu niczego nie wymyśla , tak jak próbujesz wmawiać ...
Kłamiesz , plączesz się , zmyślasz , do tego co chwila zmieniasz zeznania ... gubisz się w nich ...
Wyobraź sobie , że są osoby które czytają pilnie , śledzą słowo po słowie ...
Tu nikt nie jest głupi , tak jak ci się wydaje

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałem cały wątek (tak, tak, cały!) i komentarz nasuwa mi się jeden:

Kodeks karny

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martusialublin6'] Jesli macie zamiar tak wywlekac brudy to magiczna oaza tez nie jest swieta.[/quote]Czy twoim zdaniem najlepszą obroną jest atak? Czy ty myśliż że skierujesz tamat na magicznąoazę ? Mylisz się. To nie czas i miejsce rozpisywać sie na ten temat.
Ja bardziej chcę wiedzieć co się teraz dzieje z Bosmanem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Czy twoim zdaniem najlepszą obroną jest atak? Czy ty myśliż że skierujesz tamat na magicznąoazę ? Mylisz się. To nie czas i miejsce rozpisywać sie na ten temat.
Ja bardziej chcę wiedzieć co się teraz dzieje z Bosmanem.[/quote]
Ale to standardowa reakcja daro :lol: próba zwalenia winy na cały świat , by tylko oczyścić siebie z zarzutów .... niejednokrotnie stosowana na tym wątku i na forum sbt ;)

Jarek_Soja - dzięki za paragraf :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Witam, jesli juz Marta to wywlekla to napisze cos do tego. [/quote]

- dlaczego z Marta robicie IDENTYCZNE BŁĘDY , w tych samych wyrazach .. i zarówno ortograficzne,stylistyczne i charakter waszego pisania jest.. łudząco..podobny ???!! Czy to "WASZA" przyjazn tak na to wpłynęła.. :evil_lol:
Po co ci ta Marta.. jeszcze dodatkowo..skoro masz juz tyle innych nicków.. ?!

Tyle masz dziewczyno zajęc ,a mnie sie wydaje,ze sie wlasnie nudzisz.. ( moze dzieciaczek nader spokojny).. ,a Twoje..fantazyjne pisanie.. ma normalnie objawy SCHIZOFREMII :roll:

Pamietam,ze dom jest..jakis rodzinny..(tak było mówione) babci,czy kogoś tam.. , skoro tak..to co to za rodzina..,ze wyrzucaja wlasne "dzieci" :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eventing Star']Dajcie adres do tej Sylwii zanim si? gdzie? spakuje i wyjedzie. Ja co prawda w PL nie mieszkam, ale mog? zadzwonic po polska "ekipe", podjada gdzie trzeba i zrobia expresowo "porzadek". Sprzatacze na telefon :evil_lol:[/quote]

To jest grozba karalna:cool3: i jesli w tym momencie przez kogos moje mieszkanie moje bylo by okradzione, mialabym uszczerbek na zdrowiu to idziesz pierwsza pod podejrzenia:lol: grozi od 6 mies do 25 lat jesli nie wyszlabym z tego calo:shake:
Dziwie sie ze ludzie takie rzeczy pisza i nie zdaja sobie sprawy z odpowiedzialnosci.
Masz zamiar kogos zaprosic na mnie- bede w Kielcach 16 listopada, wysiadam z pociagu o 9.50 i bede bez ochroniazy- tylko ja i Draco.
Agnethka od miesiaca ma problemy z choroba corki i nie moze sie spotkac:crazyeye: chodz tak nalegala

A teraz na powaznie- jesli ktos ma jakies ale do mnie zapraszam do Kielc i wszystko moge wyjasnic, w internecie mozna wszystko napisac i byc odwaznym, zapraszam na rozmowy pojedynczo bo nie lubie krzyczec:lol:
Nie przestane wystawiac Draco jak i nie wykastruje go jednak, a postaram sie zrobic mu uprawnienia. Marzenia bede dalej realizowac. W sadzie moge sie rowniez moge sie spotkac- mam juz prawnika. Dla mnie to nie problem bo studiuje prawo i wiem co i jak:lol: Za akie wpisy moge zalozyc rowniez sprawe, ale ja nie lubie sie sadzic, bo trwa kilka lat czasem...:lol:

Mialam chwilke czasu to napisalam- moze nie zjawie sie do 16 wiec nie obiecuje ze odpisze na jakies posty a pewnie sie posypia.

P.S Dziekuje za ogloszenia w Anonse z moim numerem na temat shih tzu:lol: ale nie byly potzrebne- narazie wiem ze byly puszczone z internetu. tylko po chol.... jak nikogo o nie nie prosilam??:shake: Chcecie mnie dalej wpieprza.. w sprzedaz psow dla zarobku. Przykre.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś taka niewinna, to gdzie jest adres Bosmana, ja dalej go nie otrzymałam. Co do prawa, to jeśli go studiujesz, choć szczerze wątpię (myślę, że to twoja kolejna fantazja), to powinnaś wiedzieć, że każdy sąd przychyli się do mojej prośby na podstawie umowy, którą podpisałaś i zażąda abyś wydała mi Bosmana. Do zobaczenia w sądzie.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']
Agnethka od miesiaca ma problemy z choroba corki i nie moze sie spotkac:crazyeye: chodz tak nalegala[/quote]

Sylwia - kilka dni temu napisałam Ci na staffikowym, kiedy mogę się z Tobą spotkać i gdzie - dopiero teraz się odzywasz..nie wiem czy widziałaś moją wiadomość tam czy nie ,ale najpierw wszystko czytaj zanim coś napiszesz.

poza tym nie wiem co dziwnego jest w fakcie, że w czasie choroby dziecka nie miałam ochoty na spotkania - to chyba logiczne, że jest dla mnie najważniejsza i proszę jej nie wywlekać na forum. nie muszę się tłumaczyć, dlaczego wcześniej nie podałam terminu kiedy mam czas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']

P.S Dziekuje za ogloszenia w Anonse z moim numerem na temat shih tzu:lol: ale nie byly potzrebne- narazie wiem ze byly puszczone z internetu. tylko po chol.... jak nikogo o nie nie prosilam??:shake: Chcecie mnie dalej wpieprza.. w sprzedaz psow dla zarobku. Przykre.[/quote]
marzycielka :lol: pewno wszystkie ogłoszenia w necie i anonsach , ktoś za Ciebie robił :evil_lol:

tak do zobaczenia w Kielcach :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...