Jump to content
Dogomania

Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((


Tweety

Recommended Posts

Mam w tej chwili szczeniaki i nie wezmę nic dopóki ich nie wydam (zajmie mi to pewnie do 2 tygodni, bo to szczeniaki specjalnej troski ;)) ale jeśli je wydam to mogę wziąć Fruzię do siebie do Krakowa, w całości na moj koszt. Rehabilitację będę robić sama (po sparaliżowanej Adzie wiem jak). Podejrzewam, że Fruzi nikt nie kopnął tylko potrącił ją samochód.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frotka']Mam w tej chwili szczeniaki i nie wezmę nic dopóki ich nie wydam (zajmie mi to pewnie do 2 tygodni, bo to szczeniaki specjalnej troski ;)) ale jeśli je wydam to mogę wziąć Fruzię do siebie do Krakowa, w całości na moj koszt. Rehabilitację będę robić sama (po sparaliżowanej Adzie wiem jak). Podejrzewam, że Fruzi nikt nie kopnął tylko potrącił ją samochód.[/quote]

Frotka, wielkie dzięki za chęć pomocy:loveu: Muszę wyjaśnić jednak jedną kwestię. Fruzia od samego wypadku przebywa w lecznicy gdzie jest ponad pół roku rehabilitowana prze weta. Tylko dzięki temu ta kićka jest w stanie takim jakim jest, bo już by jej nie było.Dalsza rehabilitacja, bez wprowadzenia lasera czy magnetronicu przynosi minimalną poprawę, żeby nie powiedzieć, że jest to tylko utrzymanie osiągniętego stanu. Po doświadczeniach własnych na Sheridanie, który teraz jest rehabilitowany w Katowicach i na podstawie informacji od Ines, u której jest Sheridan,a która jeżdzi z nim codzinnie do gabinetu p. Haliny i jest naocznym świadkiem przemian jakie zachodzą u jej pacjentów, została podjęta decyzja o podjęciu leczenia właśnie tam.
Dlatego też szukamy DT na Śląsku

Link to comment
Share on other sites

[B]Uprzejmie prosimy o wpłaty dla Fruziątka na AFN !!!!
"Kotka Fruzia" !!!!
[/B]
Otrzymałam od Green informację, że dopisywane do konta Fruzi będą całe wpłacone kwoty !!! Bez potrąceń !!!

Przypomnę może (tak informacyjnie), że wpłaty na AFN można odliczać jako darowizny !

[B]Jestem osobiście bardzo wdzięczna Wszystkim, którym los tej kociny nie jest obojętny !!! [/B]Dla mnie to szczególny przypadek ludzkiego bestialstwa. Nie powinna kocina zostać bez pomocy !!!

[SIZE=3][B]Bardzo proszę o DT na Śląsku !!!!
Tylko tam możemy pomóc Fruzi maksymalnie !!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

skoro Frotka może opiekować się kocinką w Krakowie to może jednak znajdzie się ktoś na Śląsku kto temat podejmie? Z odsikiwaniem Fruzi nie ma problemów, kiedy jej się rusza nóżkami, wykonując proste ćwiczenia, to jak ma pełny pęcherz to siusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Tweety - czasem mam wrażenie, że w całej Polsce jest tylko kilka takich wyjątkowych Osób jak Frotka... Może na Śląsku takich nie ma wcale...
To by była kolejna tragedia dla Fruzi...

Bardzo prosimy - jeśli jest Ktoś taki na Śląsku - pilnie Fruzi potrzebny DT !!!![/quote]

jak to nie ma? a Sheridan to gdzie DT znalazł?;) Tam są też super ludzie tylko muszą dostrzec wątek. Na miau też pilnujemy, żeby był w górze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'][B]Uprzejmie prosimy o wpłaty dla Fruziątka na AFN !!!![/B]
[B]"Kotka Fruzia" !!!![/B]

Otrzymałam od Green informację, że dopisywane do konta Fruzi będą całe wpłacone kwoty !!! Bez potrąceń !!!

Przypomnę może (tak informacyjnie), że wpłaty na AFN można odliczać jako darowizny !

[B]Jestem osobiście bardzo wdzięczna Wszystkim, którym los tej kociny nie jest obojętny !!! [/B]Dla mnie to szczególny przypadek ludzkiego bestialstwa. Nie powinna kocina zostać bez pomocy !!!

[SIZE=3][B]Bardzo proszę o DT na Śląsku !!!![/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Tylko tam możemy pomóc Fruzi maksymalnie !!!![/SIZE][/B][/quote]
Hurra. Brawo. W poniedziałek wysyłam stówkę

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam przed chwilą z Panią Haliną, nie ręczy za rezultaty ale podejmie się powalczyć. Mam od niej dostać namiary na kogoś z Łodzi kto robi wózeczki rehabilitacyjne czyli wymuszające korzystanie z tylnych łapek. Nie jest to więc wózek inwalidzki czyli pomoże a nie uwsteczni rehabilitację.

Link to comment
Share on other sites

Oby w tej Łodzi nie było ograniczeń wagowych...
Trzymajmy kciuki za dobranie wózeczka dla Fruzi !!!!
(I by Sponsor się nie wycofał...)

Zawartość skarpetki - to budujące, że rośnie - [B]Dziękujemy pięknie !!!![/B]
Ale przypomnę, że musimy zebrać dość pokaźną kwotę 2000zł. !!!!
Każda ofiarowana dla Fruzi suma przybliża koteczkę do celu !!!!

[B]No i ponownie błagamy o tymczas na Śląsku !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...