Jump to content
Dogomania

Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Jamnik

Witam tu Jamnik.
do dopracowania algorytmu pomocy Fruzikowi potrzebuję:
aktualbego zdjęcia fotograficznego rany ( aby mój zaprzyjaźniony wet zagraniczny powiedział czyum i jak pomóc w gojeniu)
wagi kotki ( coby ustalić dawkowanie leków)
i informacji czy tylne łapki nadal są przykurczone?
no i oczywiście informacji czy kota poza tym jest aktualnie zdrowa...
Będę wdzięczny Warszawie za pomoc...
Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']penie już o tym było-ale nie mam czasu czytać całego wątku, czy ona jest na miau?
kociarze na pewno znają jakieś dobre tymczasy na śląsku:roll:[/quote]

[B]Beatko[/B] - cieszę się, że tu jesteś !!!!
Kocinka chyba już prosi o tymczas na Miau... Wydaje mi się, że Tweety miała tam założyć wątek. [B]
DT dla Fruzi musi być dość "mobilne", koteczka będzie tam rehabilitowana... Dlatego jest ciężko znaleźć DT...
Jednak nie tracimy nadziei, że Ktoś odpowiedzialny i z wielkim sercem zechce pomóc !!!![/B]
Bardzo potrzebujemy też dla Fruzi pomocy bazarkowej !!!!
Tu przyznam, liczę na Ciebie (oczywiście...).
Mam trochę rzeczy - jeśli byś mogła wystawić - skontaktuję się z Tobą.
No i potrzebne nam wsparcie w wołaniu o DT i pomoc dla Fruziątka (wiesz, czasem nie widać pilnej potrzeby, bo wątek jest gdzieś na szarym końcu...)

Dziękujemy Wszystkim, którzy już wspierają kociczkę !!!!

[B]Tak mi jest przykro, że wszystko powoli idzie...
Bardzo źle się czuję z myślą, że Fruzia wciąż nie ma tego wszystkiego, co powinna od nas ludzi otrzymać...
Chociaż trochę "zadośćuczynienia" za ból i tragedię...
Bo nigdy nie będziemy w stanie zwrócić koteczce pełni zdrowia !!!!!

[SIZE=3][COLOR=Red]Prosimy - pomóżcie znaleźć DT na Śląsku !!!!![/COLOR]

Jeśli możecie pomóc Fruzi finansowo będziemy bardzo wdzięczni w jej imieniu - wpłaty na AFN "Kotka Fruzia"
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jamnik']Witam tu Jamnik.
do dopracowania algorytmu pomocy Fruzikowi potrzebuję:
aktualbego zdjęcia fotograficznego rany ( aby mój zaprzyjaźniony wet zagraniczny powiedział czyum i jak pomóc w gojeniu)
wagi kotki ( coby ustalić dawkowanie leków)
i informacji czy tylne łapki nadal są przykurczone?
no i oczywiście informacji czy kota poza tym jest aktualnie zdrowa...
Będę wdzięczny Warszawie za pomoc...
Pozdrawiam...[/quote]


a dzwoniłeś do dr Madejskiego?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Zmysł !!! Dziękuję, że już jesteś "na posterunku" !!!
Link do wątku na Miau:
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2430657#2430657[/URL]
Niestety, tam też mało zainteresowania losem Fruzi...
I brak jakichkolwiek propozycji pomocy.

Zaczyna mi się kolejny raz potwierdzać teoria, że tam, gdzie sprawa jest trudna, poważne problemy zdrowotne i spore nakłady finansowe, nie widać chętnych do wspierania...
I gdyby Ktoś pytał jak do tego doszłam, odpowiem, że z obserwacji wielu wątków... I jest to niestety smutna prawda...

[B]Bardzo prosimy - pomóżcie Fruzi !!!!!!
Pilnie potrzebuje DT na Śląsku !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']
Zaczyna mi się kolejny raz potwierdzać teoria, że tam, gdzie sprawa jest trudna, poważne problemy zdrowotne i spore nakłady finansowe, nie widać chętnych do wspierania...
I gdyby Ktoś pytał jak do tego doszłam, odpowiem, że z obserwacji wielu wątków... I jest to niestety smutna prawda...
[/quote]

Wiesz, ta teoria ma zastosowanie nie tylko w przypadku opieki nad niepełnosprawnymi zwierzętami, nad niepełnosprawnymi ludźmi też...

To są po prostu problemy, które przerastają przeciętnego człowieka, jego wyobraźnię. To są zadania dla na prawdę wyjątkowo dobrze przygotowanych ludzi. Większość osób, które nawet mają w domu koty nie ma pojęcia jak się wyciska mocz, spora część nie wie jak wygląda odleżyna...

Link to comment
Share on other sites

Tak Zmysł bazarki są niezbędne dla kociny - nie ma się co oszukiwać - nie widać zbyt wielu "darczyńców"...

[SIZE=1](I bardzo proszę by nie zarzucać mi w tym momencie, że obrażam Tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą pomóc - [U]moja uwaga dotyczy Osób, które mogą, a nie pomagają !!![/U][/SIZE][SIZE=1]
I z przykrością stwierdzam, że takie Osoby również się przez Dogo przewijają...[/SIZE][SIZE=1]
Każdy doskonale wie, na co Go stać ! I ma własne sumienie...
Osoba, która naprawdę nie może pomóc nie obraża się, po prostu nie bierze takiej uwagi jak moja do Siebie, zazwyczaj raczej przeprasza, że nie potrafi być bardziej pomocna ...)

[SIZE=2]Selenga - tym razem jesteśmy zgodne... Tym bardziej przykro...[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie Wam dziękuję za pomoc dla tej kociny !!!!
Już byłam załamana brakiem odzewu...

Na odpowiedź w sprawie wpłat czekam - jak tylko otrzymam info - napiszę na wątku.

Przypomnę na dobranoc, że [B]najważniejszy jest DT na Śląsku !!!![/B]
Od tego właściwie wszystko zależy... Cała przyszłość Fruzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']Zmysł lepiej omiń AFN bo oni pobierają 10% a przy braku kasy to duża różnica;)[/quote]

dobrze, że AFN nie omija problemu związanego z leczeniem i rehabilitacją kotki i wykłada 1/4 przypuszczalnych kosztów leczenia z fundacyjnej kasy na to. A część pieniędzy pochodzi właśnie z tych ok. 10% pobieranych od wpłat. Eh ...

Link to comment
Share on other sites

cały czas trwa debata na temat wózeczka dla Fruzi, czy w jej przypadku jednak nie zrobi więcej krzywdy niż pożytku, dotyczy to głównie postępów w rehabilitacji, czy nie uwstecznią się. My jesteśmy gotowe w każdej chwili zamówić wózeczek w Lublinie, bo tam pojedzie GreenEvil, żeby panienkę przy odbiorze wózka dopasować aby nie było potem jakichś problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...