Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl


eliza_sk

Recommended Posts

Z ciekawostek:

Link do "Kundla..." z 21.02.2008 r., w którym zamieszczono reportaż o onku Radarze i naszym Stowarzyszeniu (zaczyna się na 14 minucie programu).

[URL]http://ww6.tvp.pl/View?Cat=7400&id=663303[/URL]

[B]Niezwykle interesująca, niestety całkowicie bez pokrycia i pod publiczkę, wypowiedź zastępcy burmistrza: 21 minuta.[/B]
[B]Cóż, taśma, podobnie jak papier, jest cierpliwa i wszystko przyjmie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

A poniżej odpowiedź z gminy na nasze któreś z kolei pismo o budowę schroniska (nasze pismo m. in. z 22.09.2008, potem znowu z 09.02.2009, w końcu raczyli podjąć wysiłek intelektualny odpowiedzi jednym zdaniem :angryy:):

[URL="http://img33.imageshack.us/my.php?image=podwrko006.jpg"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3204/podwrko006.jpg[/IMG][/URL]

Tak więc ktoś tu cierpi na ciężką schizę, albo po prostu jak zwykle w Polsce mamy do czynienia ze zwykłymi urzędnikami samorządowymi: niedouczonymi, niekompetentnymi, leniwymi i myślącymi tylko o tym jak tu sobie podnieść uposażenie, a przy okazji za dużo się nie narobić, niewygodne inicjatywy utrącić i spokojnie doczekać do następnych wyborów.

Od eksmitujacej nas firmy dowiedziałam się, że oni "tak muszą", bo to gmina wlazła im na głowę. Że oczywiście głośno, śmierdzi i coś tam jeszcze wymyślili. Aha, że panie urzędniczki w magistracie głowa boli od ciągłego hałasu w azylu, kiedy okna otwarte w urzędzie :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

katastrofa, czy pomyslalyscie o zbiorczym allegro, wyroznionym na maxa, podswietlonym i pogrubionym, wszystkie psiaki adopcyjne wrzucone z podpisami, i tytul np Likwidacja Schroniska, Bezduszność Urzędników, Błagamy o domy dt CITO czy cos w tym stylu, wiecej osob to zobaczy:roll: SAM FAKT ZE BEDZIE WYROZNIONE RUSZY TROCHE AUKCJE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcass']katastrofa, czy pomyslalyscie o zbiorczym allegro, wyroznionym na maxa, podswietlonym i pogrubionym, wszystkie psiaki adopcyjne wrzucone z podpisami, i tytul np Likwidacja Schroniska, Bezduszność Urzędników, Błagamy o domy dt CITO czy cos w tym stylu, wiecej osob to zobaczy:roll: SAM FAKT ZE BEDZIE WYROZNIONE RUSZY TROCHE AUKCJE[/quote]


W sumie nie myślałam o tym, zaraz zrobię taką zbiorówkę, każdy z psiaków ma po 3 allegra pod rząd - także rzucają się w oczy.

Link to comment
Share on other sites

Aukcja zbiorcza cegiełkowa, wyróżniona, podświetlona:

[url=http://allegro.pl/show_item.php?item=649185519]LIKWIDACJA psiego AZYLU - EKSMISJA 27 psów-POMOCY (649185519) - Aukcje internetowe Allegro[/url]


Tylko ........................ allegro ma jakiś błąd :angryy:, bo nie chcą się wyświetlać zdjęcia Tuptka, oraz dane teleadresowe na końcu aukcji. Na podglądzie to widzę, po zatwierdzeniu już nie. Już napisałam do nich w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Maju dziękujemy za weryfikację propozycji. Na poniedziałek czekamy jak na sądny dzień. Jeżeli sytuacja rzeczywiście okaże się podbramkową-na pewno okażesz się pomocna.[/quote]
Wiesz, że jakby trzeba było psy ewakuować z godziny na godzinę to je upchniemy jakoś u mnie, ale to może być tylko baaaaaaaaaaaaardzo tymczasowe (3-4 dni max) rozwiązanie :placz:
Ale widząc, że zaglądających tu i oferujących pomoc w sytuacji tak bardzo podbramkowej, jest tak mało ......... serce mi się kraje !

POMÓŻMY PSOM JĘDRZEJOWSKIM! Przecież te psy pewnie już by nie żyły w większości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='admirabilis6']Pilne, kto jeszcze moze pomóc.:-([/QUOTE]
No , ja troche moglam pomoc..Allegro. Ogloscie to na innych aktywnych watkach, napewno ciotki pomoga. Fibi, Cyklus czy inne , tam jest duzy ruch i dziewczyny (nie tylko) aktywne i pomocne.

Link to comment
Share on other sites

ROzważcie moją propozycję - mogę do siebie na DT wziąć jakąś małą sunię (musi być sunia, bo w domu jest jeszcze psiak, który nie toleruje samczyków), myślałam o Morecie, ale ona jest chyba większa, więc może Poka? Z tymże ja mieszkam aż w woj. lubelskim, to zdaje się kawał drogi (Maaja wie). No i musiałabym niestety mieć kaskę na karmę i allegro. Gdyby była u mnie to założyłabym jej wątek i go pilnowała, ale tak jak piszę, nie chciałabym być zostawiona sama jeśli chodzi o tę karmę i ogłoszenia, bo mam już swoich 3 psiaki.

Rozważcie tą propozycję, a ja jeszcze dogadam z mężem. Gdyby od Was był pozytyw to ja do dziś wieczór dałabym ostateczną odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Już offuję na swoich subskrybcjach i proszę Was o to samo[/quote]



Tak bardzo chciałabym pomóc!!! Mieszkam daleko, ale...
kupiłam cegiełki, prośby rozsyłam znajomym na n-k (tu jeszcze niewiele potrafię :placz: )
Znam jedną rodzinę w okolicach Jędrzejowa - spróbuję ich poprosić o pomoc...

Link to comment
Share on other sites

no właśnie...nie ma zdjęć wszystkich psiaków...ale tak sobie myślę, czy to nie te psiaki - "rezydenci"? które wg. dziewczyn nie nadają się do adopcji i dlatego ich nie wstawiały?...a co będzie z tymi psiakami? jeśli jakoś poupycha sie te ze zdjęć...to co z tamtymi....:-(


Maja - rozmawiałyśmy kiedyś o Sędziszowie...myślisz, że gdyby istniało takie miejsce tam to by pomogło?

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie offujcie, bo Pianka punkty karne rozdaje za to ....

Co do brakujących zdjęć psiaków - reszta to niestety nieadopcyjne przypadki, z tej nieadopcyjnej 14 nadają się jeszcze tylko 3 - zdjęcia będą po niedzieli, to Misiek, Kajtek i Miśka. To również stali rezydenci azylu i jakiś czas temu stwierdziłyśmy z Potter, że chyba krzywdą będzie dla nich znalezienie im nowego domu, bo doskonale wkomponowały się już w swoje stado, ale w tej sytuacji ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']
Maja - rozmawiałyśmy kiedyś o Sędziszowie...myślisz, że gdyby istniało takie miejsce tam to by pomogło?[/quote]

Sędziszów owszem istnieje, ale to małe gminne schronisko na ok. 15 miejsc. Nasza gmina nie ma z nimi podpisanej umowy niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...