Jump to content
Dogomania

Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

epe dziekuje i możesz mi uwierzyć że nie wachałabym sie aby go do nas zabrac gdyby nie lokal w jakim mieszkam bo jak starcza jedzenie i miłości dla dwóch przybłed to i trzeci byłby z nami szczęśliwy
na pewno bede tu na watek wpadała i mam nadzieje ze juz niedługo przeniesiemy chłopca do szczesliwych zakonczeń i bede go odwiedzała w nowym domku
ukradł mi serce i tak zdarza się raz na 100 przypadków bo ratujemy różne psy a niektore na zawsze pozostaja z nami w naszych sercach

Link to comment
Share on other sites

Doskonale Cię rozumiem Darunia,bo ja tak miałam z katowickim Filipkiem!
Jest tak podobny do mojej zmarłej Zuzy!
I udało się!! Teraz nazywa się Beryl i zamieszkał z Hanek w Chrzanowie,a dzięki jego adopcji dogo zyskało nową wspaniałą cioteczkę-Hanek!!
A domek u Hanek znalazła ciocia Ada-jeje,która wysłuchała mych błagań!
Moze i Tobie uda się kogoś namówić na Miłka?

Link to comment
Share on other sites

bardzo bym chciała znaleźć mu dom ale u nas w wałbrzychu nie ma dobrych ludzi albo jest ich jak na lekarstwo jadę dziś obejrzeć dom pod głuszycę koło wałbrzycha jakby facet poczekał z zapłatą za niego byłaby może jakaś szansa dla miłka ale nic nie obiecuję nie chce robić złudnej nadziei i chodzi też o setha bo on jest agresor i nie wiem jakby sie dogadały
przydałyby się inne zdjęcia miłka ale jakbyście mieli dla niego domek to nie patrzcie się na mnie bo to nic pewnego wystarczy że facet się nie zgodzi i będzie finał
a trzy psy w mieszkaniu i takich gabarytów to wykluczone ale może wyjdzie mi z tym domem no zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

nie stać mnie na jego remont a w nim nie mozna mieszkac bede dalej szukała nie chodzi tu aby tylko o jakies salony bo nigdy mi sie nie przelewało i zazwyczaj było w druga strone tu chodzi o serce o milość ale nie mogę spać pod chmurką a w bloku z tak duzymi 3 psami ludzie mnie wyklną i wyrzucą na zbity pysk i co wtedy ? trzeba patrzec realnie na własne możliwości dom na dzień dzisiejszy nie nadaje sie do zamieszkania stad ta niska jego cena ale do tego trzeba doliczyc jakies 150tys zł a ja mialabym tylko na kupienie go w takim stanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...